Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 21.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема изборинови  
Автор carte (непознат)
Публикувано28.10.05 12:56



Искам да питам софиянците в клуба дали ще се гласува утре? Аз лично ще гласувам.



Тема Re: изборинови [re: carte]  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано28.10.05 13:40



Имам нужда от помощ. По какъв критерий да избера кандидата си? Бях твърдо решил да гласувам, но след като дни наред - сериозно! - мислих за кого и не видях човек, за когото да гласувам, без да правя компромис със себе си, вече съм склонен да си спестя това усилие.

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.


Тема Re: изборинови [re: Nikam]  
Автор carte (непознат)
Публикувано28.10.05 13:59



Хохохо
Напомням ви, друже, че днес агитацията е забранена по закон!



Тема Re: изборинови [re: carte]  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано28.10.05 14:04



Агитацията е забранена в медиите. А Никам разказа виц, не е агитирал за нищо.

Пак да си повторя въпроса за критериите - наистина се нуждая от помощ!!! Искам да гласувам, но не зная как да си избера кандидат, след като не харесвам нито един от тях. Кой трябва да е водещият критерий?

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.


Тема Re: изборинови [re: Sunlight]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано28.10.05 14:07



Най-симпатичния.

--



Тема Re: изборинови [re: J.T.]  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано28.10.05 14:10



Приятелят ми не се е кандидатирал, за да гласувам за него...

Имам ново затруднение - може ли определението "симпатичен" да се закачи за който и да е от кандидатите?!!! Според мен - не. Нито един от тях не е смислен, нито един от тях не е харизматичен, нито един от тях не излъчва доверие и способност.

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.


Тема Re: изборинови [re: Sunlight]  
Автор carte (непознат)
Публикувано28.10.05 14:11



Ами за мене е крайно време да се спре разрухата на София и да се пресече (доколкото може, разбира се!) достъпа на мафията до властта, което автоматично изключва разни мастити мъжаги с малки (подозирам по начина на поведение) пишоци!
Иначе ми е болно, че София се е обърнала на клоака, а като се замислиш, е един много чаровен град. Аз лично си я обичам и не бих живял другаде!



Тема Re: изборинови [re: Sunlight]  
Автор carte (новак)
Публикувано28.10.05 14:20



Ааа, с тва не съм съгласен изцяло - за харизмата ок - няма такъв, но за способностите - има кво да се види у кандидатите и най-вече у един от тях:-)

Иначе що ограничаваш "симпатичността" само с приятеля си? Аз примерно, преди малко наблюдавах много любопитна ситуация, понеже съм на първия етаж, откъм улицата, та видях сладкият си (около 25-26 годишен) съсед, който беше извел кучето си на разходка и то се изака смело посред тротоара - тогава момчето извади от джоба си едно пликче, надяна си го на ръката и събра каканото...Но за жалост и той не се е кандидатирал за кмет...:-)))))))



Тема Re: изборинови [re: carte]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.10.05 14:53







Тема Re: изборинови [re: php*]  
Автор carte (новак)
Публикувано28.10.05 15:21



Стига бе, хора! та тва е несериозно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.