Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Снимки от екскурзията на Фет Кетснови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.10.05 15:16



Готови са част от снимките от екскурзията на Фет Кетс, която се проведе миналата седмица в Родопите. Желаещите да ги видят могат да погледнат тук :





Тема Re: Снимки от екскурзията на Фет Кетснови [re: mizrahi]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано22.10.05 04:00



Хубави сте.

--



Тема Re: Снимки от екскурзията на Фет Кетснови [re: J.T.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.10.05 09:51



:) 10х. Заповядай на следващата :)



Тема Такааа...нови [re: mizrahi]  
Автор carte (непознат)
Публикувано27.10.05 11:32



Значи всичко много хубаво. Тва екскурзии, тва спорт, тва еманципация на гейовете (тва не съм много сигурен дали е хубаво, ама айде покрай другото и тва ще го приема).
Само не мога да разбера защо беше нужно да изтипосаш тези снимки на тези хора на сайта? - Не че са лоши снимките - напротив. Хората също са симпатични, но какво от това ? Нищо изключително не се се случило, че да бъде заснето и публикувано, не мислиш ли? Каква полза от това??? Реклама за привличане на други участници, един вид - да видят колко е готско? Ако такава цел се преследва, то не бих казал, че е кой знае колко успешно постигната...
Да изпляскаш нечия физиономия в публичното пространство е нарушение на интимността на човека, разбираш ли? - е, знам, че ме разбираш, а и знам, че ще ми дръпнеш една дълга и назидателна реч колко не съм прав, но само ще ти кажа, че тази публикация е една от причините да НЕ дойда на следващата екскурзия.
Бъди здрав и дано поразсъждаваш над това.



Тема Re: Такааа...нови [re: carte]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 13:18



Не вярвам да ги е изтопосал без знанието и съгласието на хората, присъстващи на снимките

Редактирано от BBourgas_temporary на 27.10.05 13:19.



Тема Re: Такааа...нови [re: BBourgas_temporary]  
Автор carte (непознат)
Публикувано27.10.05 16:30



Сигурно е така, но дори и при това положение не трябва да се публикуват така снимки. Говоря за политика на сайта, за начин, за подход към проблема "интимност" и "дискретност". Не искам да бъда разбран погрешно - роптая срещу тва, че моите или на друг човек снимки биха се появили в сайт с преобладаваща гей- насоченост - не ми пука от това, по същия начин бих реагирал и във всяка друга подобна ситуация. Просто дискретността означава свобода, а свободата означава...и т. н.



Тема Re: Такааа...нови [re: carte]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.10.05 16:32



Проблемът със снимките е интересен, но си има просто решение - обикновено преди да се сложат снимки в подобен сайт се питат хората дали са съгласни или не. Предполагам, че и в този случай са направили така.
Но ми е любопитно следното :
тва еманципация на гейовете (тва не съм много сигурен дали е хубаво, ама айде покрай другото и тва ще го приема).
Какъв ти е проблемът с еманципацията на гейовете?



Тема Re: Такааа...нови [re: prinyo]  
Автор carte (непознат)
Публикувано27.10.05 16:58



Моят проблем ли питаш какъв е? - Ами аз проблем нямам лично.
Но УЖАСНО се дразня на всякакви опити да се "промоцира" някаква гей -"култура", гей - "движение" за придобиването на специфични права ("брак", а осиновяването на деца направо ме довежда до бяс!), гей -"лобинг" и т. н. КАТЕГОРИЧНО ОТКАЗВАМ да приема и ще се БОРЯ до дупка срещу това човешкото същество да се принизи до толкова, че да допусне да се еманципира по сексуален признак!
Аз оценявам хората не по това къде си го слагат, а по това какво знаят, могат, по тяхната добронамереност и градивност. Но да не влизаме сега в подобен спор, защото аз лично не искам да го водя, а вие тука, така като ви чета, сте яко "индоктринирани " по гей въпросите.
В заключение бих искал, все пак да напомня, че хомосексуалността е девиация (1), а и грях пред Бога (2), пък ако щете ме и заклеймете.
Аз лично съм хомосексуалист, но се опитвам максимално до ограничавам това в себе си, за да не изкушавам хората около мен... Едва ли ще ме разбереш, ама карай... Не искам да се заяждам или да те (ви) клеймя, просто ми се прииска да ги кажа тези неща... То като секса - изведнъж ти се добравя, когато видиш хубаво момче...:-)



Тема Re: Такааа...нови [re: carte]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.10.05 18:20



Хич не съм "индоктриниран", колкото и да ти е странно и свързвам "еманципацията" с доста пракически неща. Но в постинга ти има нещо по-интересно. И ми се искам да попитам -смяташ ли, че ще гориш в ада? Или как точно Бог ще те накаже за това, че си грешник - и то още по-лошо - осъзнат грешник, който продължава с греха. Ето това ако ми обясниш сигурно ще успея да схвана начина ти на възприемане на нещата.



Тема Re: Такааа...нови [re: carte]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано27.10.05 18:20



Carte, как се ограничаваш максимално? Като ходиш да [се] чукаш в

?

--

Редактирано от J.T. на 27.10.05 18:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.