Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема кой от кого?  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано26.10.05 00:54







популярна гей-сауна в амстердам или популярна българска марка цигари?!



Тема Re: кой от кого?нови [re: BBourgas]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано26.10.05 06:53



Хе хе
Това, че тютюнопушенето намалявало оплодителната способност, за нас, гейовете, май няма особено значение - и без цигари няма да забременеем !

Което не пречи да опитваме все пак !

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: кой от кого?нови [re: Trifun]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано26.10.05 08:43



Защо да няма значение? Каква е връзката между това да си гей и да няма значение колко ти е оплодителната способност? Че няма да забременееш е ясно.

--



Тема Re: кой от кого?нови [re: J.T.]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано26.10.05 10:36



Аз се чудя защо наскоро синът ми ме попита дали от пушене се става импотентен. Аз естествено много уверено заявих Да! Кой ли идиот ги измисля тези бисери!



Тема Re: кой от кого?нови [re: Mъppp]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано26.10.05 12:10



Не знам, но и само няколко процента от потенциалните пушачи да се отвратят от тия стикери и да не пропушат си е далавера!

Пушенето е голяма гадост



Тема Re: кой от кого?нови [re: Mъppp]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.10.05 12:16



За мен е достатъчно, че причинява лош дъх и че е циганско.



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гъзe]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано26.10.05 12:35



Е, ти прекаляваш. Всъщност най-върлите непушачи са бившите пушачи. Другите обикновено не се пенят толкова.





Тема Re: кой от кого?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано26.10.05 12:38



Съгласен. Пафках 10 години. Започнах ги заради гадже на 14-ти септември 1989-та и ги спрях заради друго гадже на 4-ти февруари 2000-та. Сега се мръщя на катранения дъх, като дявол на тамян.



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гъзe]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 13:46



за лош дъх-ок обаче как така циганско?

Редактирано от Bourgolius на 26.10.05 13:52.



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.10.05 14:33



Защо да прекалявам? Просто посочвам недостатъци, които са очевидни за, разлика от тези, които ги пише по кутиите с цигари, на които както изглежда им нямате вяра. Иначе няма нищо чудно в това, че против цигарите говорят бивши пушачи при условие, че са се "изгорили" и са си взели поука, защо да не разкажат на останалите? Човек трябва да се опари, за да не пипа, лошото е, че като умреш веднъж от рак няма да имаш възможност да си вземеш поука.



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гъзe]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано26.10.05 14:42



От каквото и да умреш за поука е късно. По-важно е как живееш...

But to me it seems quite clear
That it's all just a little bit of history repeating...


Тема Re: кой от кого?нови [re: Bourgolius]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.10.05 14:52



Как така циганско?
А какво е? Фешън гъзария? Пушенето на цигари и чопленето на семки ще си остане запазена марка на циганите. Друга асоциация, която ми идва наума са пожълтелите пръсти и дрехи с мирис на фас. Това за мен е циганско.



Тема Re: кой от кого?нови [re: BBourgas]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано26.10.05 15:21



Всъщност темата беше за кражбите в рекламата, нали?Веднага дай координати да ги съдим тия чужди фирми дето крадат от нас.
А ? за цигарите може да се обсъжда безгранично. Аз съм пушач и хич не си падам по крайни изказвания. Аз например не понасям някой като излее шише парфюм отгоре си - колкото и да е скъп.



Тема Re: кой от кого?нови [re: martyr]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано26.10.05 18:32



И аз така, само че от 1987 до 1998.
Обикновенно не се дразня, но в БГ само като влезеш в кое да е заведение където всеки "паджи" и няма читава вентилация /не се сещам някое да има/ и се отравям моментално!

@Мррр - същото важи и за парфюми, УЖАСНО ненавиждам някой немит и некъпан индивид да мине покрай мен и да нанюхам коктейл от пот и скъп парфюм, ГИГА отврат



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гъзe]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 18:42



да прав си. жълтите пръсти е малко крайно нехигиенично. но пък за пушенето не виждам къде е връзката. може би си правиш някакви твои асоциации, но чак пък запазена марка в яопленето на семки също не виждам нищо лошо, може би ко категоризирам нещо като хрупането на чипс пред телевизора



Тема Re: кой от кого?нови [re: Гъзe]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 18:46



част от пушачите умират от рак на белите дробове, но това си е техен личен избор. неуместно ми се струва твъреднието ти. нещо от рода на гей умрял от спин. нещата са относителни и зависят от много фактори



Тема Re: кой от кого?нови [re: Mъppp]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 18:50



е, кражба е силно казано. едва ли една от друга са знаели за надписите , но еднаквостта на шрифтоеювете е факт. още повече, че няколко човека в амстердам ме питаха това да не са някакви нови цигари продукция на сауната



Тема Re: кой от кого?нови [re: Garion]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано26.10.05 21:30



В повечето заведения наистина е ужас. Аз като върла пушачка се задушавам и носът ми задължително се запушва. Много интересно беше изпълен закона за т.е. против тютюнопушенето.

1. На открито - маси, маси и 1 за непушачи.
2. Дълго се чудих в 1 немалко барче на какъв принцип са наредени масите за пушачи и за непушачи. Установих, че са точно шахматно.
3. Близко кафене с площ ок.20 кв.м. и 4 маси. Едната е за пушачи. Спазили са закона хората - процентно.




Тема връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано26.10.05 21:46



Ами ... виж сега - това си е мое виждане - не искам да ангажирам никого с него.
Според мен да си гей-мъж, това означава да харесваш мъже, да си лягаш с мъж, да правиш секс с мъж ... Което, естествено, изключва размножаването по чисто физиологични причини. Така че, колко ще е оплодителната способност на партньора ми, или моята - в този случай е без значение - каквато и да е тя е факт, че ние никога няма да имаме собствени деца, колкото и да се стараем Ние просто правим секс заради удоволствието от самият секс, заради това, че се обичаме и искаме да направим другият щастлив по всички възможни начини, включително и секса.
Съжалявам, ако се изразявам неразбираемо и неточно - днес не ми е от най-добрите дни
Все пак - направих опит

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: връзката ...нови [re: Trifun]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано26.10.05 22:11



Прав си, но като помислиш малко.... и на хетеросексуалните не им трябва кой знае колко оплодителната способност. Направят едно-две деца и след това само секс за удоволствие. Дори биха предпочели да им е занижена оплодителната способност, за да стават по-малко грешки.

А на гейовете може и да им трябва оплодителната способност, щото като погледнеш в тоя клуб, например, които са по на възраст са все бисексуални, женени с деца. Т.е. като ти мине гей периода и се ожениш, ще трябва да правиш и деца... Това го казвам полусериозно, разбира се. Малко провокация (не лично към теб!).

--



Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано26.10.05 22:18



На женените винаги ще се намери кой да им направи деца . Шегичка !



Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано26.10.05 22:47



Добреее, наистина е доста off-topic, но се надявам да ми простите ( и на мен, предвид че пиша далеч не толкова често )
Да ти мине гей-периода ??? Та това да е е настинка ?!!
Сравнително отскоро съм в тоя клуб и нямам чак толкова задълбочени наблюдения върху потребителите, но тия, които имам си ми стигат
Е, аз съм едно от изключенията - не съм "първа младост", но НИКОГА няма да ми мине гей-периода ! Просто е немислимо !! Не мога дори да си се представя с жена !!!
А и не мисля, че това има нещо общо с възрастта. Малко вероятно е да си бил гей и да станеш после хетеро или би. Ще използвам метафора - не може да си имал Мерцедес и да го смениш с Трабант по свое собствено желание По-скоро, бисексуалните, женени с деца са си били хетеро, докато в един момент нещо не им "прещрака" и не решат да видят как е и на "другият бряг" И, естествено, им харесва ...
Btw, ти от кои си ?
И мислиш ли, че някога може "да ти мине" ??

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.10.05 22:49



Не е въпрос на личен избор. Пропушването става обикновено в компатия и под влиянието на компанията, човек като пропушва никога не си мисли, че една цигара ще му навреди тоест с първата дръпка човек никога не си представя, че след време вече ще пуши редовно и няма да може да ги откаже. Той не взима решение да пропуши! Чак после когато разбере, че е пристрастен може да реши да ги откаже. Това за мен би било избор другото е просто стечение на обстоятелствата, в което си попаднал.



Тема Re: Последно!нови [re: Гъзe]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 23:06



Не е вярно. Голяма част от моите познати пушиха още от малки. Но аз не пропуших покрай тях. Пропуших на 19 покрай един инцидент, а цигарата която запалих ме успокои. Въпрос на личен избор е дали да пушиш или не. А когато говорим за пушач, който иска да ги откаже става въпрос за това колко сериозен/несериозен си. До колкото разбирам от горенаписаното от теб ти не си пушач. Тоест никой не е могъл да ти го наложи-това е твоя личен избор.



Тема Re: Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано27.10.05 00:04



Въпрос на личен избор е дали да пушиш или не.

Така си е и това никой не ти го оспорва.
Аз лично нямам проблем със пушачите и ми е абсолютно все едно дали се тровят или не, стига да не ми налагат да им дишам фасовете естествено.



Тема Re: връзката ...нови [re: Trifun]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано27.10.05 00:44



> Е, аз съм едно от изключенията - не съм "първа младост"

Хм... имам предвид над 35 г. Ти ми звучиш като 22 годишен. Може да го приемеш като комплимент.

> По-скоро, бисексуалните, женени с деца са си били хетеро, докато в един
> момент нещо не им "прещрака" и не решат да видят как е и на "другият
> бряг"

Ами не е точно така. Прочети из архивите на клуба.

> Btw, ти от кои си ?

Аз съм от джедаите.

> И мислиш ли, че някога може "да ти мине" ??

Не мисля, но освен това мисля, че от това какво мисля, не зависи много...

--



Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано27.10.05 00:50



Е да, ма от добрите или от лошите джедаи?



Тема Re: Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано27.10.05 01:01



>Не е вярно.
Вярно е. Ти не си взел решение да пропушиш, а си взел решение просто да запалиш една цигара. Това не означава че си избрал да станеш пушач.



Тема Re: Последно!нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 01:30



Е да ама не е!

Запалих една цигара, мое беше решението да продължа. От една цигара не можеш да се пристрастиш. Може би не чаткаш, защото не си пушач, което всъшноест е хубаво/да не си/



Тема Re: Последно!нови [re: Garion]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 01:33



[image]Аз лично нямам проблем със пушачите и ми е абсолютно все едно дали се тровят или не, стига да не ми налагат да им дишам фасовете естествено.
[/image]

Е да. Така си е. Аз лично много се съобразявам с това дали хората около мен са или не са пушачи. Никой не е длъжен да се трови покрай мен! По-голямата част от нас-пушачите сме доста нагло племе



Тема Re: връзката ...нови [re: Garion]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано27.10.05 01:34



О, не съм напреднал до там още...

--



Тема Re: Последно!нови [re: BBourgas_temporary]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано27.10.05 08:25



От една цигара не можеш да се пристрастиш.

съгласен, но това повдига въпроса: от колко цигари всъщност може да се пристрастиш?

то става като в приказката: "а, то от веднаж не се става педераст" .... "а, то от дваж не се...."




Тема Re: Последно!нови [re: uncool]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 13:10



Не неудобни въпроси не мога да отговарям защото съм баннат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.