Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано26.10.05 22:18



На женените винаги ще се намери кой да им направи деца . Шегичка !



Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано26.10.05 22:47



Добреее, наистина е доста off-topic, но се надявам да ми простите ( и на мен, предвид че пиша далеч не толкова често )
Да ти мине гей-периода ??? Та това да е е настинка ?!!
Сравнително отскоро съм в тоя клуб и нямам чак толкова задълбочени наблюдения върху потребителите, но тия, които имам си ми стигат
Е, аз съм едно от изключенията - не съм "първа младост", но НИКОГА няма да ми мине гей-периода ! Просто е немислимо !! Не мога дори да си се представя с жена !!!
А и не мисля, че това има нещо общо с възрастта. Малко вероятно е да си бил гей и да станеш после хетеро или би. Ще използвам метафора - не може да си имал Мерцедес и да го смениш с Трабант по свое собствено желание По-скоро, бисексуалните, женени с деца са си били хетеро, докато в един момент нещо не им "прещрака" и не решат да видят как е и на "другият бряг" И, естествено, им харесва ...
Btw, ти от кои си ?
И мислиш ли, че някога може "да ти мине" ??

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.10.05 22:49



Не е въпрос на личен избор. Пропушването става обикновено в компатия и под влиянието на компанията, човек като пропушва никога не си мисли, че една цигара ще му навреди тоест с първата дръпка човек никога не си представя, че след време вече ще пуши редовно и няма да може да ги откаже. Той не взима решение да пропуши! Чак после когато разбере, че е пристрастен може да реши да ги откаже. Това за мен би било избор другото е просто стечение на обстоятелствата, в което си попаднал.



Тема Re: Последно!нови [re: Гъзe]  
Автор Bourgolius (дзверо)
Публикувано26.10.05 23:06



Не е вярно. Голяма част от моите познати пушиха още от малки. Но аз не пропуших покрай тях. Пропуших на 19 покрай един инцидент, а цигарата която запалих ме успокои. Въпрос на личен избор е дали да пушиш или не. А когато говорим за пушач, който иска да ги откаже става въпрос за това колко сериозен/несериозен си. До колкото разбирам от горенаписаното от теб ти не си пушач. Тоест никой не е могъл да ти го наложи-това е твоя личен избор.



Тема Re: Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано27.10.05 00:04



Въпрос на личен избор е дали да пушиш или не.

Така си е и това никой не ти го оспорва.
Аз лично нямам проблем със пушачите и ми е абсолютно все едно дали се тровят или не, стига да не ми налагат да им дишам фасовете естествено.



Тема Re: връзката ...нови [re: Trifun]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано27.10.05 00:44



> Е, аз съм едно от изключенията - не съм "първа младост"

Хм... имам предвид над 35 г. Ти ми звучиш като 22 годишен. Може да го приемеш като комплимент.

> По-скоро, бисексуалните, женени с деца са си били хетеро, докато в един
> момент нещо не им "прещрака" и не решат да видят как е и на "другият
> бряг"

Ами не е точно така. Прочети из архивите на клуба.

> Btw, ти от кои си ?

Аз съм от джедаите.

> И мислиш ли, че някога може "да ти мине" ??

Не мисля, но освен това мисля, че от това какво мисля, не зависи много...

--



Тема Re: връзката ...нови [re: J.T.]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано27.10.05 00:50



Е да, ма от добрите или от лошите джедаи?



Тема Re: Последно!нови [re: Bourgolius]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано27.10.05 01:01



>Не е вярно.
Вярно е. Ти не си взел решение да пропушиш, а си взел решение просто да запалиш една цигара. Това не означава че си избрал да станеш пушач.



Тема Re: Последно!нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 01:30



Е да ама не е!

Запалих една цигара, мое беше решението да продължа. От една цигара не можеш да се пристрастиш. Може би не чаткаш, защото не си пушач, което всъшноест е хубаво/да не си/



Тема Re: Последно!нови [re: Garion]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано27.10.05 01:33



[image]Аз лично нямам проблем със пушачите и ми е абсолютно все едно дали се тровят или не, стига да не ми налагат да им дишам фасовете естествено.
[/image]

Е да. Така си е. Аз лично много се съобразявам с това дали хората около мен са или не са пушачи. Никой не е длъжен да се трови покрай мен! По-голямата част от нас-пушачите сме доста нагло племе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.