Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (кифлест)
Публикувано19.10.05 19:52



Формулирай ми "отегчително" ако обичаш.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано19.10.05 20:37



А аз пък ти казвам, че ако поканиш ще дойда. Не се притеснявам. Даже ще ми бъде приятно.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано19.10.05 20:41



Тоест - да, "уплашените" имат място на срещите на клуба, дори и да са се "изложили"(примерно да са заявили присъствие, а после да са се отметнали в последния момент, или дори въобще да не са предупредили, че няма да дойдат). Имат място на следващата среща дори и да са се държали по подобен начин на предишната. Имат място и на по-следващата, дори и да са се държали по подобен начин на предните две.

Тук съм напълно съгласен с теб и се надявам това мнение да не е написано по този начин защото по-горе заявих, че клубарите са несериозници.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: pensif]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано19.10.05 20:46



на други пък и една такава среща на клуба би им стигнала, за да видят, че няма нищо страшно да си заобиколен от 20 гея посред бял ден на улицата или в заведение.

Това, че в това няма нищо страшно мога и аз да ви го кажа. Още не ми се е случила никаква случка а досега не може да се каже, че не съм присъствал на нито една среща, но от 20 гея още не съм бил заобиколен досега. Ще почакам и това да се случи и тогава пак ще кажа, че няма нищо страшно... надявам се.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: BBourgas]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано19.10.05 20:48



Не. Не е вярно. Е... ако не можеш да вържеш две думи накръст може и да е отегчително, но според мен не беше.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано19.10.05 21:11



Но пък продължавам да съм на мнението, че едно подобно правило има смисъл и приложение. Може би при следващото гласуване на правило за срещите вие с мизрахи ще се включите с предложения и ще дадете своите гласове.

с подобно отношение май няма да спечелиш моя глас за модератор!
идеята да се гласуват формални ПРАВИЛА за среща показва колко сме пощурели тука. може би не чак всички и не толкова, защото тогава гласувахме "срещу" такова правило. а сега ти искаш пак да го размахаш.

то дори и редовни срещи няма, ма ние да запашем чифте правила :)



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 21:39



Човека се отказа от предложеното му модераторство - ти го заплашваш с лишаване от гласа си...
Споко... ще станеш и ти модератор и ще можеш да опиташ и ти да намачкаш виртуално тези, които не можеш реално.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 21:43



Не.. аз в правилата за срещи няма да участвам. Не е коректно да определям аз по какъв начин да се срещат хората, при положение, че няма как да ги посещавам, дори и да искам.
Повдигам въпроса за конспирацията просто защото ме е срам да съм част от една общност, в която се вихрят страхове, комплекси, срам от това, което сме... и много подобни неща... Та в това отношение срещите рефлектират и върху мен, като част от тази общност.
Иначе нямам нищо против страхливци да се събират страхливо на скришно... но да не веят страха си като официална политика и стил на поведение на гей обществото.
Това е...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано19.10.05 22:06



Човека се отказа от предложеното му модераторство - ти го заплашваш с лишаване от гласа си...

признавам, смешно е, че не съм прочел това

а че се е отказал е жалко, защото от немодериралите досега, той ми беше следващата надежда.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано19.10.05 22:09



Не.. аз в правилата за срещи няма да участвам. Не е коректно да определям аз по какъв начин да се срещат хората, при положение, че няма как да ги посещавам

поздравления за добрата мисъл




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.