Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: uncoolнови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано22.10.05 13:45



Одолам се появи в Ева и Ева... Там се справих. но той дойде тук и се наложи и аз да дойда тук. После отидох и в Християнство, откъдето дойде Одолам. Клуба там се изпокара, защото повечето от пишещите в Християнство застанаха зад гей каузата.
Тогава написах и темата за религиите и хомосексуалността на сайта и прочетох цялата Библия. Въпреки, че не съм християнка.

После предложих да имате модератори. Правилата първоначално са също от мен и Д.. копират доста тези от Евата. В основни линии се запазиха и досега. Джейн пък убеди администрацията да разреши клуба да има модератори.

С това се изчистиха хомофобите тук, вулгаризмите... и.. си излезнах. Свършена работа.

После се върнах заради Мирето. Някаква маруля тук я обиждаше. Много съжалявам, че защитих Мирето. Че поех върху мен нападките на Марулята и Никам... Но не можех да приема да се отнасят така към една от нас. Разбира се... Мирето винаги е била крайно "благодарна"... не може да й се отрече.
По това време и с Никам влезнахме в... доста сериозен конфликт... Причината беше друга. Причината беше, че "педал" и "аз се праскам в гъза" бяха приемани за нормален изказ тук. Имаше изказвания от сорта на "Аз не съм гей, а педераст" и разни от сорта.
Заради Никам направих много щуротии, което се оказа пак грешка. Лансирах Сам, по моя си начин. Впрочем доста време след това бдях да не му се иска оставка от Никам... и от Марулята и някакви още имаше там....

После се скарахме за нещо с ББургас... не помня за какво, но помня че му казах "Ще дойда и ще ти наритам ританките". Той го взе лично, и правилно, и се озъби. И аз дойдох. Не помня какви ги върших тогава.... Но помня, че ББургас подаде оставка за да не е модератор и да изобличава нещо там Сам. Отново грешка - защитих Сам. По моя си начин... Като вдигна пушилка и се забрави за какво основно се говореше... хората се ангажират да громят Елия и другото отминава.

Ей такива. Само дето Сам се взе насериозно, намери си призвание и стана от мъж - подлога на мъже. Мъжеложник в най-чистия вид. (нямам предвид гей или емоционално-сексуалните връзки между мъже). Но и най-вече с това, че не се разграничи от педофилията... Нямах време да се занимавам със Сам, защото jaytee стана модератор.
От уважение към jaytee мълчах цяла година.
После... дойде време за мандатност. За мандатност има много ЗА и много ПРОТИВ. Има и предимства има и недостатъци. Темата за мандатност беше повдигана и при първите избори и при изборите на jaytee... но никога не успях да намеря аргумент в повече, който да натежи в едната или другата посока.
Докато не аргумент, а аргументища излезнаха. Вечната Амбър. Този, който реши, че Джемини са смъртници и за тях или добро или нищо. Този, който реши, че е Господар на този клуб, че го е придобил и ще го ръководи докрай. Този, който използва пагона според някои за да си намира гаджета... според други, за да има какво да осребрява пред Павлин. Та да е фактор някакъв в това общество, свързано пак с намирането на гаджета.

В общи линии... това е моята истина... за хисторито на клуба.

И малко отклонение за зачудените...
Имам няколко гей приятели. Имам и познати гейове. Имам и гейове, с които нямам отношения. Но нямам нито един педераст за приятел и нямам нито един гей за враг. Този клуб (а и не само този) е нафрашкан от хора, които търсят добро впечатление. Които се опитват да се харесат на всички. Които се нуждаят от одобрението на максимален брой хомосексуални, което да търсят начини да осребрят.
Аз не съм от тях. Затова и тези, които са ми близки и са ми приятели, са ми такива дълги... ама дълги години. И не са ме разочаровали, както и аз не съм ги разочаровала.

Кесаревото - кесарю! Много вярна и точна библейска мъдрост.
Крайно време е. И вървя по този път.

А дали ще ме наричате елф, трол, смърф... или каквито там още приказни герои има (uncool - мрежата е трАл, а не трол. Ерудираност, та дрънка) ми е все тази. Не ме обижда. Бъдете сигурни, че ако ме обидите, аз мога да ви обидя още по-гадно. И вие си го знаете...

Туй то!

Редактирано от eлия на 22.10.05 13:51.



Тема Re: uncoolнови [re: Garion]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано22.10.05 16:34



мдам, спомням си те отдавна...
С един подпис от песен на Sanctuary, което не можеш да срещнеш често и в хетероклуб
Тука дискусията изби в стила на припева й :))))
Past tense to future tense let history unfold...

Хайде тогаз и аз да се похваля - тук от май 2001

Under the knife - sharp and shiny key
Repair, redeem, resurrection

Редактирано от WebMister на 22.10.05 16:37.



Тема Re: uncoolнови [re: eлия]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано22.10.05 22:57



По това време и с Никам влезнахме в... доста сериозен конфликт... Причината беше друга. Причината беше, че "педал" и "аз се праскам в гъза" бяха приемани за нормален изказ тук. Имаше изказвания от сорта на "Аз не съм гей, а педераст" и разни от сорта. ..

Хахахаха, да,
спомням си го този комедиен момент. Никъм и марио баха първи дружки и екзалтирано тръбяха че се гордеят да са "швестерки" и "педераси". Дори искаха да прекръстат клуба /или ди си направят нов/ на "педераст" в който да не се допускат никакви бисексуални, жени и всякакви други "ненормални" индивиди /ха сега да си припомним кой се е борил за дискриминация, а никъме /.

Държа обаче да подчертая, че далеч не всички одобрявахме тази глупост и доста хора виждахме много добре разликата между поведенческа и сексуална терминология. В същност освен споменатите никъм и марио не се сещам за друг да се е гордял че е "педерас", някой да ме поправи ако греша.

Смешни спомени,
мерси че ми ги припомни. Някакси по-лесно се възприема сегашната ситуация човек като си припомни че Никъм си е един съвсем обикновен педерас

/моля това да не се приема като обида и трие от модераторите след като той самия се възприема като такъв/



Тема Re: uncoolнови [re: WebMister]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано22.10.05 23:01



О да, Сенкчъри, жестока банда!
А новия Невърмор колко е велик, думи нямам просто - абсолютно албум на 2005 за мен!



Тема Re: uncoolнови [re: Garion]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.10.05 01:23



`... този мъж да е гей... за да може правилно да усеща атмосферата в Клуба... но и да е свестен човек.`. \по повод мод)

Защо не коментира тази логика? Защо не коментира логиката в мисленето на Боян? Защо не коментира факта, че обективното `се завръща` докато намери своето приложение? Защо не коментира събитията....? И сам (без Самска логика) отговарям.
Да пропуснеш е удобно, повече от изгодно.
(Не знам каква ти е сексуалната ориентация...., но човешката ти е ....)

Смееш се и се присмиваш на гей, че желае да се именува `педераст`(ами ако е бъзик...).
Ще се именува както му изнася. Това му е `резонно` желание. Би следвало да го подминеш..., нали? Защо не прие, че е част от неговото израстване!!! А какво има - присмех, `дружки`, `комедиен момент`. Даааа, гея има `екзалтираност` и тези които го занаят... са се съгласили, че е неизбежно. И на гейовете, това не би направило изумително... впечатление. В `контекста` на гейска среда, пречупването в призмата, щеше да дава други реакции и поведение..., а....? Разликата в `поведенческото и сексулната терминология` щеше да се възприема в друга светлина... И за гея е човешко да приема обективното без да го показва... Дали четеш книги за гейството...?
`Дискриминация` в логиката на Никам. (евентуално бъзици). ААА.., отхлърляне на различните от Гей.
Какво по естествено за гея (а и за всеки ясно ориентиран), да се дистанцира, а не дискриминира. Дистанцирането не е ли от неясните (за себе си) индивиди? Дали не е намеквал, че между ясни и чисти гейове, неориентираните със своята вътрешна мъгла и проблемност не са подходящи.... тук!!! Може точно това де е усетил и разкрил. И не от липсата на човешко реагира, а може да се дистанцира от проблемите които те носят ... а това си е проблем. На тъмно, тук, клапите се отварят, изчиства се акнето, развихря се егото, защото друго по-полезно за себе си няма къде да се направи. Ееее, това налага дистанция и не е `дискриминация`. Има един принцип - `нека първо да се разделим, пък после да се обединим`. Да се съвместяват ориентиран с неориентиран - винаги ще дава проблеми. А гей и би-, заедно, напомня за логиката за жабите и гьола.

Някакси по-лесно се възприема сегашната ситуация човек като си припомни че Никъм си е един съвсем обикновен педерас
това не е дискриминация, а дистанциране от педераст (гей). Кой го прави? Сам да се ориентира и тогава да си признае, поне на себе си.

Всички не одобрявали. Еми естествено. Тук са писали и `други`, не гей... Защо не допускаш, че и гея в смесена среда ще замълчи? Негов събрат е на пънгара, той иска да остане тук, няма къде да ходи. Ще замълчи с надежда за по-добри времена. Една жертва по пътя напред е обективно положение.

И `смешните спомени` оставят печат в съзнанието. Бягай напред, че един ден може да те застигне `смешното` и от огледало да те погледне.





Тема Re: uncoolнови [re: Kurvoazie]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано23.10.05 03:11



Ееее, ти направо цяла дисертация разви .

Виж, за мен "педераст" е поведенчески термин. Тоест един гей може да бъде педераст, но може и да не бъде. Същото важи и за би и хетеросексуалните - и те може да се проявят като педерасти в дадени ситуации.

Или за прегледност да го кажем така, когато обсъждаме моята сексуалност аз съм гей, а когато се държа като гадина, тогава може да ме наречеш педераст и за мен това просто ще бъде синоним на "мухльо". Сега, ако на теб и никъм ви харесва хората постоянно да ви наричат "мухльо", ваш проблем, но мен определно не ме кефи.

А относно Никъм и какво искал да каже вече го е казвал милион пъти - хич не е скромен и стеснителен както знаеш, и аз съм го разбрал прекрасно. Ти как го интерпретираш вече си е твой проблем който мен не ме касае. Не смятам да навлизам в разни дедуктивни спорове от сорта "ами ако той се е шегувал, тогава какво..." Една шега е ташак еднократно, когато продължи повече от 2 години си става голо еб... така де, разбираш ме.

Инак признавам, много е лесно ей-така да прегледаш историята на един форум за няколко минути през призмата на моментната си екзалтация и да осъдиш хората, няма що.

И да, Боян беше много стабилен пич. Помисли си защо го няма вече във форума ако искаш...



Тема Re: uncoolнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.10.05 04:27



`Много съжалявам, че защитих Мирето...`
Нали няма да забравяш историята на прекаленият светец...? Опарвал съм се щом я забравя... И пак под този знаменател е `Лансирах Сам,...` Скоро пак това го направи, нали...?

`..."педал" и "аз се праскам в гъза" бяха приемани за нормален изказ тук.`
В смесена среда е нормално гея да се прави на по-... нормален. А на `различните`- какво им пука, праскат си по един мигач и... се възползват. Но къде остава топката...

`ББургас... го взе лично, и правилно, и се озъби....Но помня, че ББургас подаде оставка за да не е модератор и да изобличава нещо там Сам. Отново грешка - защитих Сам.`
Застанала си зад би-то. Вярно си е грешка. Трябвало е да си зад гея, дори Сам да е прав.... Че ние сме на една хоризонтала... и компромиса е = на коректност.

`Само дето Сам се взе насериозно,...`
Ами подкрепила го е жена, независимо, че е лезбиен.
Разсъждавах някъде, че гейовете в АиА имат проблеми с различните и, че от това се пораждат конфликти. Трябва размисъл по това.

И `не се разграничи от педофилията... ` (Сам).
Явно си очаквала правилна позиция....? Че то... всеки заема позицията която му е удобна. Това е станало, но твоите очаквания са били напразни...

`..мандатност.`.. Има и предимства има и недостатъци.`
Нали не се съмняваш още...? Още Боян говори за това. Първата му реакция, на тема избор, е `срокове за модераторите`. `..., а аргументища излезнаха.` - което се видя и се разбра. И `заинтересованите`, и разумните осъзнаха, че мандата не пречи на никой, т.е., е в полза и на двете страни. Спестява теми за свяляне и доказване.
Мисля, че си искала да кажеш, ` Е имало` съмнения, с днешна дата.
Колко интелигентност в Боян, като е реагирал първо със....`срокове...`.

`Вечната Амбър... Този, който използва пагона според някои за да си намира гаджета... според други, за да има какво да осребрява пред Павлин. Та да е фактор някакъв в това общество, свързано пак с намирането на гаджета.` Е това са тъжни неща. Като се изпуснеш, наблюдателните хващат. На чистия гей тия `другите` са прозрачни.

Поста го приемам за ключов. Долавям дух на изповед.
Колко много желая да съм прав....
Позволих си допълнения и мнения. Знам, че ще ме разбереш правилно...





Тема Re: uncoolнови [re: Garion]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.10.05 04:47



Когато всеки си говори, стават монолози....
Диалога е друга рабо`та, май за по-....

Колкото повече разбирам някой, той толкова повече не ме разбира....
(е казал някой...)




Тема Re: За Елия !нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано23.10.05 06:47



Чел си Толкин и това те прави ерудиран?
Аферим бе, джанъм!
Изгуби ми времето.


по същество забележки нямаш, така ли? прелестно.
на тролирането ще ти отговоря на лична.
мцу!



Тема Re: uncoolнови [re: Kurvoazie]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано23.10.05 07:33



Човече, легни се наспи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.