Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 25.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано25.10.05 21:30



Превърна се в опит за парламентарен контрол ама премиер министъра отговори, че имал спешно заседание и затова не могъл да отговмори на въпросите.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Напомнямнови [re: uncool]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано25.10.05 22:56



...подмолни банове изневиделица...

dam,

наистина e много интересно какво се случи с моя бан. Първо се оказа че причината е :



после обаче клуба беше спамнат, а банът беше сменен на :



После обаче се оказа, че съм баннат поради това че съм използвал името на Сам в някое от мненията си. КЪДЕ?

В крайна сметка-зле скалъпен опит да бъда премахнат oт тук, защото съм крайно неприятен някому

Редактирано от BBourgas на 25.10.05 23:00.



Тема Re: Напомнямнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано25.10.05 23:02



какво означава зловреден?!



Тема Re: Напомнямнови [re: eлия]  
Автор eлия ()
Публикувано26.10.05 01:03



Че за какво ми е твоята оставка? Досега не си направил нито една простотия... А и това не беше обучителен постинг, защото не даваше обяснения.... от рода на "Това е адреса, от който да си издърпате необходимата ви...." или "Отворете ХХХ прозорец и вътре напишете цифрите...", а подсказка за тези, които станат модератори занапред.
Дотук се държиш адекватно... Впрочем и Сам се държи адекватно... но си носи много тежък товар.

Киро... е стар клубар. Не го закачай. Просто не ползвайте банове току така...



Тема Re: Напомнямнови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано26.10.05 01:08



Опитвам се да го възпра да повтаря и потретя грешката с теб. И с фриволното ползване на бан-а.
Така или иначе е добре бана да съществува. Принципно. В Евата дори имам няколко успехи в употребата на бана като спирачка.



Тема Re: Напомнямнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано26.10.05 01:32



Не бе! Нека - по имена, по айпита и проксита, по взаимна преценка и шесто чувство, da банват НА ВОЛЯ! После да не стане така, като се опитат да напишат нещо да има:
Проблем:
Временно ви е забранено да...



Тема да бе данови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано26.10.05 01:36



Пледирам от 2 седмици пред Киро(A) да филтрира всички анонимни проксита.

да бе да, и той веднага ще каже: - ама разбира се! и хоп речено-сторено

а един мърмот да завиваше шоколад в станиол наоколо?

После ще измисля още нещо.

Ъ-ъ-ъ да не би да идва ред на диъл ъп доставчиците с динамични айпита? Е тогава ста'а мазано.

Но все пак... успех!

Редактирано от BBourgas на 26.10.05 01:39.



Тема Re: Напомнямнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано26.10.05 04:35



Eлия,
не се заигравяй с ББургас, защото по логиката - `след една грешка винаги идва втора`, той пак ще пострада.
Бана като крайна... мярка - дааа. Но преди това трябва да има друго... като предупреждения и...., и...... Гардиън ..., хубаво каза какво още може .

При рязко на `спирачката`, знаеш какво може да се случи.. (а, при лед...?). Резките неща в шофирането показват, че шофьора е лош и опасен за себе си и за околните на пътя, нали... (изключвам `рязко на спирачката`, когато шофьора няма вина).
Може и да не съм прав.... Мнение.




Тема Re: Напомнямнови [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано26.10.05 07:40



да ти се чудя на търпението, да копираш и архивираш какво било излязло на екрана! бррррр.

както и да е, много странна се получи историята с твоето изключване.
- първо, че никой не го обяви официално (докато не се размириса историята);
- второ, че не се прилага последователно - ако имаш бан, би трябвало да се трият мненията от ббургас;
- трето, ако се оставят мненията, трябва да се отмени и бана, иначе е подигравка с "наказанието"
- четвърто, толерирането на това никакво положение е в духа на "абе равни сме, ама има и по-равни тука"

терк... добре поне, че на теб не личи да ти пука :)



Тема Re: да бе данови [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано26.10.05 08:03



Ъ-ъ-ъ да не би да идва ред на диъл ъп доставчиците с динамични айпита? Е тогава ста'а мазано.
Но все пак... успех!


според мен си правиш мечешка услуга, така както се държиш, приличаш на палячо... момент, на Жокера от "Батман" (дано не се мислиш за Батман, Спайдъмен, Супермен или друг някакъв спасител на човешкия род). очакваш ли да те приемаме насериозно?



а за диалъпите аз не бих се безпокоил - първо, че там си плащаш на минута и второ, писаното от теб винаги може да бъде изтрито, ако някой е последователен. както и да е, 'наказанието' ти би трябвало да е изтекло досега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.