Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 25.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано24.10.05 21:28



Та вместо Сам ще ти кажа....

Я, кой взел да отговаря вместо мен? Пълен цирк ! Когато напишеш един постинг, който да е съвсем ясен/разбираем/недвусмислен, тогава си позволявай подобни екстри (поне ще е ясно, дали което си казал нещо около моята позиция или е точно обратното). Че си витиеват и дългопостингестест е очевидно. Но все още не съм ти извадил пълномощно да мислиш или да се изказваш от мое име.

А с тая логика как се оправяш дори със събирането и изваждането... Това е въпроса?!



Тема Re: Хем сърби - хем боли...нови [re: mizrahi]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано24.10.05 22:01



Да бе така е, знам - просто бях афектиран когато го написах. Няма нужда да ми го напомняш всеки път защото и това е един вид цензура, о цензофобни друже .

В този ред на мисли, игнорирането също е селективно-избирателна цензура, която си е ефективна колкото насилствено-директната, ако не и повече. Просто изглеждаме "по-културни" ако джапаме в лайната вирнали нос, вместо да търсим как да ги изгребем. Пък и никой не може да ни обвини дректно че сме цензуристи /ебаси думата/. Въпрос на личен избор.

Между другото, интересно ми е, ако се качиш в автобуса с малко дете /брат, племенник, не е важно/ и вътре се окаже някой пияница който крещи и пее нецензурни песни ще реагираш ли, или просто ще го игнорираш и ще си говорите с детето за пчелички на фона на неговата песен?

"Ти какво правиш обаче в точката на конфликта ? Чети си там другото, дето те интересува и остави хората ..." - споко, разбрах намека, изнасям се, няма проблем.
Айде, лек ден.

Редактирано от Garion на 24.10.05 22:09.



Тема Re: Хем сърби - хем боли...нови [re: Garion]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.10.05 22:11



Знаеш ли, бих искал да ти кажа, че ако някой пияница фиркан до козирката крещи и псува в автобуса ще го хвана и ще го изхвърля. За съжаление, ако трябва да съм честен, предполагам че ще постъпя като повечето българи - ще си блея през прозореца и ще чакам да се махне :(

Дето се вика - 500 години робство могат да ебат мамата на всеки...



Тема Re: Хем сърби - хем боли...нови [re: mizrahi]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано24.10.05 22:17



И аз се замислих и ако това се случи най-вероятно ще слезна на следващата спирка.
За щастие не съм се качвал на БГ градски транспорт от 6 години, дано не ми се наложи и за в бъдеще



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: uncool]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано24.10.05 22:38



Въпросите са честни. Отговорите обаче няма начин да са тотално конкретни, предполагам сам го знаеш. Сещам се за книжката "Карлсон, който живее на покрива". Там Карлсон обяснява на Дребосъчето, че има въпроси, на които не може да се отговори с "ДА" или "НЕ" и дава конкретен пример: "Ако те попитам: "Ти спря ли най-накрая да пиянстваш? Отговори с "ДА" или НЕ" "...

Ако отговориш с "ДА" - това означава, че досега си пиянствал (нищо, че Дребосъчето е на 10 години и дори и 50 грама бира не е пило) и най накрая си спрял. Ако отговориш с "НЕ" - това означава, че продължаваш да пиянстваш...

а) Ще ги реши, по един или друг начин. Ако не бъда избран, е възможно (но не задължително) въпросите да бъдат решени по техния начин. Ако бъда избран, е възможно проблемите да бъдат решени или с взаимно съгласие или по друг, не толкова приемлив за тях начин.

б) спамерство/тролиране/чат надминаващ границите приличие/писане от баннати никове - няма да има такива неща. Досега ме е спирал факта, че това бяха изолирани и частни случаи. Това, което се случва напоследък обаче е извънмерно. Самоограничавал съм "правата" като модератор, когато гореописаните случаи са касаели лично мен.



Тема Re: Хем сърби - хем боли...нови [re: Garion]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано24.10.05 22:56



Ами то стана съвсем оффтопик, да трият модераторите, ако искат...

Аз не живея в България, но ми случва вечер късно да пътувам с автобус, пълен с пияни момчета, които пеят пиянски песни на висок глас. Мен не ме дразни. Чувствам се като наблюдател. Сега, ако има дете с мен, тогава е друг въпрос, но пак не бих ги нападнал, защото не мисля, че нападението е добър пример за детето. Но като слезем бих му обяснил нещо. А най-добре човек първо да има кола и след това дете.

--



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: desired]  
Автор Gary (човек)
Публикувано24.10.05 23:19



Следва награда от Елия за прилежно изтърпяно наказание . Чакаш нейната дума .



Тема Re: Хем сърби - хем боли...нови [re: J.T.]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано25.10.05 11:59



Ехм, мисълта ми беше за неизбежен сблъсък със нечовешка простотия която просто няма как да избегнеш и да игнорираш, конкретната ситуация е без значение. Всеки човек би се усмихнал на весели младежи които се прибират от купон, но далеч не всеки би отреагирал така ако се намери смазан в трамвая до изкукал гназно-мазен агресивен клошар който вони на леш и крещи нечленоразделно.
дано никой не е закусвал докато ме е чел, Гномьо?



Тема Re: Пак напомнямнови [re: Sam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано25.10.05 20:00



ок, ще се включа и аз

пп. благодарности на Сам за подсещането, че крайният срок бе 8 вечерта *българско време*!

Редактирано от uncool на 25.10.05 21:58.



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано25.10.05 20:25



Темата от тема за номинации се превръща в тема за коментари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.