Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Напомнямнови [re: eлия]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано23.10.05 22:40



Този си постинг можеше да го пуснеш като лична бележка до курвоазие. Изпрати ли му вече оферта 50 + 1?

Аз ако бях модератор след този постинг директно щях да те банна за системни и безсмислени високопарни опити за машинации и манипулации в този клуб. То бива бива човек да си прави шоуто и кефа, ама вие се оливате непрестанно!



Тема Re: Напомнямнови [re: Garion]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано23.10.05 22:54



Мда, и на мен патетиката нещо ми идва в повече...

--



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано24.10.05 02:55



`Желанието ти да се лепнеш за групичка е разбираемо. Твоя си работа`

Би-сексуален, към хетеро-сексуален....
(Сам към Албатрос)

Това не е дискриминация, а детерминация.



Тема Re: Напомнямнови [re: Garion]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.10.05 07:25



Този си постинг можеше да го пуснеш като лична бележка до курвоазие. Изпрати ли му вече оферта 50 + 1?

можеше, но къде ще е зрелището и драмата? аз няколко пъти отговарям на заяжданията на Елия на лична бележка, хич не и идва ищаха да спори там. има положителен резултат обаче, поне една престрелка е изнесена от клуба.

Аз ако бях модератор след този постинг директно щях да те банна за системни и безсмислени високопарни опити за машинации и манипулации в този клуб. То бива бива човек да си прави шоуто и кефа, ама вие се оливате непрестанно!

ми и аз мисля, че модератор трябва да посвие сърмите на Елия, ма на - Сам няма да го направи заради "предизборната ситуация", Мартир гледа да не се намесва активно (само заключи две теми в които се искаше банване на Никам и една, в която се искаше такова за Елия, без отношение по исканията)

преди отстраняване за известно време обаче, мисля Елия трябва да се предупреди - "казвам веднъж, показвам втори път- третия път наказвам" - ако искаш от казармената командирска подготовка (за да не давам примери с дресировка на животни). подмолни банове изневиделица (които не се и спазват - случая с ББургас) работа не вършат.

та, Сам няма да се изкаже тия седмици. Мартир?



Тема Re: Тема за номинации за втори модераторнови [re: Sam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.10.05 07:58



За протокола: Заявявам ЖЕЛАНИЕ И ВЪЗМОЖНОСТ да продължа да модерирам. Предизборните ми речи ги написаха "критиците" ми: фобиите, маниите и обсесиите им, техните откровени и завоалирани лъжи и изкривявания са ми достатъчно добра реклама - защото нищо истинско не чух "против" мен.

персонално погледнато, не съм съгласен с обвиненията на цитираните "критици" - имам най-добри личностни впечатления от теб.

"професионално" обаче, имам въпрос към теб като към кандидат: какво би направил като модератор, ако бъдеш избран?

от моята куличка погледнато виждам проблеми, които имаме да оправяме:

а) смяташ ли, че преизбирането ти ще реши конфликта на А.К.Н.Е. с теб? и ако не, какво ще правим? мисля има хора тук, които биха гласували за "кой-да-е-само-да-е-друг", за да се кротне агитката и селото да бъде мирно.

б) на мен все ми е тая, стига да се ограничи тролирането в клуба (предимно от Е. и Н., понякога и от други, вкл. и аз). не виждам да се прави нищо по въпроса. смяташ ли да направиш нещо по въпроса, и ако да, какво те възпира две години досега?



Тема Re: Напомнямнови [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.10.05 08:01



приемам

я душа, фърли едни предизборни обещания - какво ще направиш като модератор и как ще подобриш житието-битието ни (светло бъдеще, туй-онуй)?

виж постинга ми до Сам за пример мен къде ме стяга чепика.



Тема Re: Напомнямнови [re: Sam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.10.05 08:28



в ТАЗИ тема трябва да направите и предложенията си за брой мандати (пише го в началото на темата, пише го и в правилата, които наскоро гласувахме).

гласуването за брой на мандати може да доведе до потенциално забозяване и смятам, че не трябва да се гласува сега.

пример: да речем Сам бъде преизбран за модератор и в същото време се гласува ограничение от 1 или 2 мандата - тутакси ще възникнат спорове, че Сам няма право да бъде пак модератор, понеже ще бъде 3та година. т.е. ще сме гласували всуе и пак ще се рие, и пак ще се искат избори... пишман

аз съм за запазване на статуквото, без ограничение в брой мандати - ако някой е добър, хората ще си го преизбират. ако пък е зъл - и посред мандат ще му изгласуват недоверие.



Тема Re: Напомнямнови [re: uncool]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано24.10.05 08:33



Мноо сложно батка. Нищо тук няма да се промени докато някой не реши кардинално проблема с АКНЕ. Това е положението - наричайте го дискриминация или квото и да е, но така си мисля аз.

Отдавна вече е време да се действа директно. Банваш веднъж като предупреждение, човека естествено идва с прокси - банваш 2-ри път. Ако дойде пак казваш на Киро и той им трие акаунта! После нито могат да гласуват, нито нищо, и или ще им мине мерака, или пък на Киро ще му писне и клубът ще стане административно модериран - кое да дойде първо, все е добре!

Ский ква спретната предизборна платформа сътворих набърже. Кой иска да я поеме? ;)



Тема Re: За Елия !нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано24.10.05 08:49



Забележки имам. И време за губене имам. Но ще го изгубя в по-полезни неща.

да вървиш можеш ли?



Тема Re: Напомнямнови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано24.10.05 11:01



Дори и напълно вярен Постинга беше зловреден и го махнах, за да не се обучават всички как да заобикалят забраните. Пледирам от 2 седмици пред Киро(A) да филтрира всички анонимни проксита. После ще измисля още нещо. И моята оставка ли искаш елия?

Редактирано от martyr на 24.10.05 11:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.