Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Педерастки" номеранови  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано14.10.05 20:51



Та значи ...
С риск да обидя доста от вас, ще си позволя да понедоволсвам малко тука, нищо че не е анонимно и въпросният педал може би чете .. Иначе съм хетеросексоална, нещо според мен нормално, но не си позволявам да съдя, обиждам и дискриминирам различните от мен, били те и с различна сексуална ориентация. Най малкото не е моя работа кой с кого, по колко, как и къде ...
И се надявам някой да ми разясни дали "педерастки" номера, "долен педал" и тем подобни епитети използвани от мен, а и от много други хора са си обикновени обиди, или имат някаква връзка. Имам и леви приятели и познати, които в повечето случаи са си точни пичове, и можеби целта на това ми изказване ще е само да обидя публично въпросната космата лоена топка, и да я провокирам да си ме обижда лично, а не чрез хора, които знае, че ще ми предадат ..
По същество:
Тази подла сланина беше доста уважавана от мене личност, докато не се запозна с приятелят ми .. И продължавайки да ми лицемерничи, да се прави на готин пред мен взе да забива момчето, и да му говори колко съм отвратителна и т.н. без аз да му дам повод, и без видимо да си промени отношението към мен. Та моя човек естествено не му пусна, опитвайки се да си запази "приятелските" отношения с него, което само го озлоби допълнително ..
Няма да се впускам в повече подробности, айде ся кажете ми нормално ли е това?! На "Сланинко" му пожелавам само да е жив и здрав, да му се пукне некой хемороид, и да се инфектира задълго и болезнено ...





Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: Nikam]  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано14.10.05 21:10



Ами досега не ми се е случвало да ме сполети такъв изблик на злоба, а уж жените сме били злобни. До колкото знам и вие харесвате хубави, сладки момчета, та не ми е ясно въпросната "пача" къде се слага. А и както разясних темата е основно с цел дундьото да се засегне публично Иначе проблем си нямам, напротив, забавлявам се, и продължавам да се учудвам колко са подли хората .. в случая, отблъснатите педали, лепнали се за хетеросексуален ... Ще постна същото питане и някъде с по-малко гейове да разбера какво мислят "нормалните"

А и не съм чувала някоя жена да прави такива смешни номера на друга, само защото е харесала приятеля и .. може и да има такива, дори извън сапунените сериали

Редактирано от sonia_vassileva на 14.10.05 21:14.



Тема Ясно ..нови [re: Nikam]  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано14.10.05 21:19



И аз преполагах, че е до типа човек, а не до ориентация .. Колкото и да се опитвам да не ви засягам, явно все пак някой ще се обиди. Което си е негов проблем естествено




Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: sonia_vassileva]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано14.10.05 21:27



А ти откъде си сигурна, че твоичкият е нормален а не е бисексуален? Питам те, защото аз съм хетеро. Пиша тук отдавна и съм бил на някоя и друга сбирка и трябва да ти кажа, че никой от тези, с които съм се срещнал не ми е пускал ръце, нито ми е правил предложения или каквото и да било от нещата, които ти описваш.
Що се отнася до това, което пишеш за жените недей да го пишеш пак, защото само ще ме предизвикаш да ти разкажа част от курвенските номера, които са отнесли от нормалните жени някои мои приятели. Честно казано в това отношение тук съм абсолютно спокоен - дори и някой да реши да се пробва или да иска да провери дали не съм гей ще го направи деликатно а не така, както са се държали пред очите ми така наречените от теб нормални жени.
Айде със здраве.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Ясно ..нови [re: sonia_vassileva]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано14.10.05 21:31



Което не е негов а твой проблем, защото ако съзнателно обидиш невинен твоята собствена карма се обременява. А в случая ти си знаела възможните последствия още преди да си написала темата си.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: AЛБATPOC]  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано14.10.05 21:33



Ами сигурна съм, защото го познавам, и не се притеснявам данеби да стане такъв или онакъв .. А за курвенски номера не коментирам, защото познавам някои наистина големи такива, не съм мъж и не са ми въртяли подобни, но на мои приятели се е случвало. Далече съм от феминистките идеали, но нещо ме съмняваш, щом пишеш/четеш тук (последното си беше чиста проба заяждане, че да не забравя как ставаше) Айде живо, здраво, и мноо любофф
А тва за съзнателното обиждане на невинни направо ме разсмя, защото не мога да правя такива неща
Айде, продължавай да си посещаваш гей-сбирките, и полека с будизма, че напоследък всички с хлопащи дъски станаха йоги, активисти на Атака и т.н.

Редактирано от sonia_vassileva на 14.10.05 21:38.



Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: Nikam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано14.10.05 21:33



Мамата са си ебали на моменти. Това разгонената жена е нещо отвратително ама не бях го виждал. Е... тия дни го видях.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: sonia_vassileva]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано14.10.05 21:35



Уау, Соня Васи! Ти ли си или не си?

А по въпроса, не е хубаво един човек да говори каквото и да е на друг човек за гаджето му/и...

--



Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: sonia_vassileva]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано14.10.05 21:38



А и на мен твоя приятел ми е странен щом гей му е налетял. Това за мен означава, че приятелят ти излъчва разбираеми за гейовете сигнали или излъчвания ама ти като си жена едва ли ще ги усетиш. Това моето, за разлика от твоето е без заяждане а ако прекалено много държиш да провериш ориентацията ми имай грижата за теренчето и нямаш проблеми. Да знаеш, че не съм по твърдия алкохол. Падам си по вино.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: "Педерастки" номеранови [re: AЛБATPOC]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано14.10.05 21:45



> Да знаеш, че не съм по твърдия алкохол. Падам си по вино.

Мммм, на мен тая реплика ми излъчва нещо. Ама моят гейдар е разстроен по принцип. Майтап.

--




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.