Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търсят се спортисти :)нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.10.05 21:23



Здравейте,

Всеки, който иска да спортува в приятна компания, може да си избере един от десетте спорта на спортен клуб "Фет Кетс" тук -



В частност, всеки който иска да поплува е добре дошъл при мен :) - удоволствието /от водата/ :) е гарантирано :) - 0898 459 624 - Милен



Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.10.05 22:44



Олеле, понякога си мисля, че хората от Интернет не са истински /да не кажа, че не са живи/ - нито един отговор по тази тема :( алооо - стоенето пред компютъра прави задника мек и виснал...спорт му е майката...



Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано10.10.05 22:56



Хахахахаххаха....

Добре де, как очакваш със заглавие "Търсят се спортисти :)" да предизвикаш интерес при неспортист/и?

Ще си го кажа от мое име:

Не предлагате нищо, което да ме интересува. Къде ви е програмата за отслабващи? Къде ви е моралната подкрепа за същите? И така нататък все в тоя дух? Защото, извинявай, но "приятната компания" мога да си я спестя, в достатъчно "приятни компании" съм попадал.

В съвсем друг аспект - преброих 9 спорта, и то при положение, че си затворих очите като броях "туризъм".

Иначе - успех с инициативите!

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 10:23



Гардиан... не си съвсем прав. Я ходи да плуваш всяка седмица по няколкостотин метра и виж дали няма да отслабнеш. Аз се опитах да открия нещо за членски внос и за разписание на часовете за плуване, но не можах да открия в сайта нищо по въпроса и затова ще помоля Мизрахи да го напише тук или на бележка.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: mizrahi]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано11.10.05 11:06



Ако фитнес залата, която ми е наблизо е гей-френдли бих отишъл. Стига да няма разни космати горили вътре, дето да ме гледат на беля. И ... не виждам публикувани цени никъде в страницата ..., сносно ли е?



Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: mizrahi]  
Автор Camilla (nameless)
Публикувано11.10.05 11:49



Хе А тези спортни танци има ли ги верно, че мене ме интересува, освен ако пак не е лимитирано нещо за жени, като мене.

....линка за контакти не баца

And unfair


Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: martyr]  
Автор Camilla (nameless)
Публикувано11.10.05 11:50



да, това с цените........

And unfair


Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: mizrahi]  
Автор Шkeмби (усмихнат)
Публикувано11.10.05 12:28



Спортисти нямаме, и в склада няма... но ако ти трябва един спИртист, обади се

: Futuristic Sympho Metal

Тема Re: Търсят се спортисти :) [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.10.05 22:59



То отслабването е страничен ефект от яките тренировки - за плуването специално мога да ти гарантирам, че ако почнеш сериозни тренировки, коремчето /ако го имаш/ бързичко ще се стопи. Ако търсиш т.н. "дълбок релеф" като при културистите, може би ще трябва да се насочиш към фитнеса, защото плуването не предразполага към много силен релеф, но стсяга тялото и оформя мускулатурата доста добре :)

Най добре е да пробваш и ще разбереш.



Тема Re: Търсят се спортисти :)нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.10.05 23:01



Здрасти,

Пълна информация за плуването има тук :



Колкото до членския внос - 2 лв. на месец
Спортовете се плащат допълнително - за плуването тренировката е пак 2 лв. на посещение и включва самостоятелен коридор и треньор /тоест мен :)/
Фитнеса също е 2 лв. за останалите спортове не съм сигурен, трябва да попитам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.