Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Един технически въпрос.  
Автор Aлбaтpoc (втори профил)
Публикувано11.10.05 09:53



При поредния срив на дира снощи просто изгубих достъп до клубчетата. Не че съм имал намерение (вече) да ловя някого за гърлото, но ми е неприятно. Нито един от другите ми профили не е пострадал (имам повече от един профил за различните места, където пиша), но Албатрос е унищожен. Каква е техническата вероятност да пострада само един профил според пишещите тук и какво бихте ме посъветвали да мисля при положение, че тези, с които се сдавих тук са програмисти и при положение, че участвах активно в това, което някои биха ... не е важно как биха го нарекли. Просто имаше (дали ще продължи да има не зная) конфликт. При това положение да си мисля ли, че профила ми е унищожен с нечия помощ или какво да си мисля според вас?

Понеже нещо се случи с другия ми профил ще пиша от този...


Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: Aлбaтpoc]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано11.10.05 09:57



Autoban ?
Случва се от време на време...
Пиши в клуб "Въпроси" - Киро го гледа от време на време и може да провери за какво става въпрос.



Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор Aлбaтpoc (втори профил)
Публикувано11.10.05 10:03



Автоматичния бан го познавам. Не е той. Просто профила е като изтрит. Като че някой е влязъл в него и е изтрил всичката информация от него. Преди да бъда решавам обаче каквото и да било ще изчакам още няколко часа.

Понеже нещо се случи с другия ми профил ще пиша от този...


Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: Aлбaтpoc]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано11.10.05 10:05



Успех тогава



Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: Aлбaтpoc]  
Автор Guardian_Hearts (непознат )
Публикувано11.10.05 10:05



Моят също беше затрит. Сутринта като влязох ми каза, че съм влизал за първи път след активацията или нещо подобно, да съм си изберял ник. Мненията ми са нулирани, данните-изтрити. Ще почакам и ще видим на какво се дължи това. Поне проблема не се е появил единствено при мен, като онази ми невъзможност да поствам от много време насам.



Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 10:09



Изчакай... бележките ти ще се появят. При мен току-що се появиха. Мненията ми обаче също са нулирани а допреди малко профила не подлежеше на влизане в него, но пък във всички останали свои профили влизах без проблеми.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Редактирано от AЛБATPOC на 11.10.05 10:10.



Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Guardian_Hearts (непознат )
Публикувано11.10.05 10:11



Тях си ги имах още като влязох... Притрябвали са ми точно те.



Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 10:12



Между другото да ти кажа, че това, което ми изписват програмките, които са под мненията ти не е истинскато ми ай пи.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.10.05 10:12



На мен моите на моменти ми трябват, защото когато ми изпратят нещо на бележки не винаги го свалям веднага, което е грешка.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Един технически въпрос.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано11.10.05 10:15



То и моето не е такова...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.