Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Сам... би ли ми обяснил нещо?  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 21:21



Първо заключената тема на Киро беше почистена.
Второ ти се оказва, че имаш право да пишеш в нея и то след като мненията на останалите са разчистени.
Трето - казваш ни, че чакаш извинение от мен и от Елия.

Или аз съм тъп и прост или не разбирам как очакваш да ти се извиня и то в онази тема. Наистина не разбирам.
Съжалявам Сам, но на човека Сам бих се извинил за всичко, което волно или неволно съм му причинил, както и за неща, които не съм направил, но като на модератор при това положение не бих ти се извинил. Нищо лично.

пп. За онези, които това касае и за всички онези, които ще си заврат носовете в темата с надеждата да видят поредния скандал от мен - давам право на Сам да изтрие това в момента в който го прочете без да се чувства длъжен да ми отговаря по какъвто и да било начин. Исках обаче отговора ми да бъде също така публичен, както и неговото искане да му се извиним на място, където не ни е позволено да пишем.

ппп. След като съм решил да спра да се занимавам с някои неща ще спра, но нека не се обиждаме, защото на персонални обиди може и да не се въздържа да отговоря и да се започне отново, което определено не е желано от мен.

пппп. Мартир... ако ти решиш да триеш това (няма как да проконтролирам кой от двама ви ще го изтрие) погрижи се Сам да получи копие от думите ми. Ще ти бъда благодарен все пак ако оставиш Сам да го изтрие лично, за което изтриване нямам намерение да се сърдя никому.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 22:15



Можеш да ми се извиниш в която искаш тема. Не съм искал в тази (закованата). Обвини ме в лъжа в няколко други теми. Извини се там.

Второ ти се оказва, че имаш право да пишеш в нея.

Мдам - колкото и да е странно, модераторите заковават теми, заключват ги и ги отключват. Както се казваше в една реклама за дамски превръзки "Изненадааааааааааааа!!!".



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:39



Сам... не съм чак толкова тъп, че да не зная какви са модераторските права. Нека не забравяме, че в един момент за малко щях да стана и аз модератор на едно местенце и ако бях приложил съвсем мъничко непочтеност щях да стана. Достатъчно беше да помоля един приятел да напише за мен в темата за да се стигне до равни гласове (те в същност бяха равни, но един от гласовете не беше уважен) и нови избори, в които вероятността да ме изберат беше повече от 75%.
Не поисках да ме изберат с непочтени методи, за което тогава съжалих. Сега обаче определено не съжалявам, защото само мисълта, че би било възможно да ми хареса да имам власт над останалите и да не искам да я сдам, когато я поискат ми е достатъчна за да си кажа: Модератор ли? Да не съм луд?
Освен това Сам според мен това да си модератор на едно клубче не означава да си пишеш в заключените и прочистени теми а означава да се грижиш за спокойствието на останалите. И ако не можеш да им го осигуриш поне да не ги дразниш излишно.
Разбирай думите ми както искаш, но при сегашната ситуация съжалявам, но на модератора Сам няма да се извиня. Надявам се, че правиш разлика между човека Сам и модератора Сам. Към двамата имам различно отношение.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:45



Абе някой лъже в случая...
Можеш да сложиш в банка твърдението ми, че Сам си измисля... и верен е поста на Киро. Ще ти донесе добри лихви!



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 22:49



Никакъв проблем! Не се извинявай. И това обяснение ми стига. Не съм максималист.

Другото - за властта са ТВОИ разсъждения, които не ме касаят. Ти мислиш така, за мен да съм модератор не е власт, а отговорност. Аз мога да нося отговорност. Модераторът няма власт, който каже обратното е или глупав или мераклия за власт, който не знае къде да я търси.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:55



И ти използваш своята "отговорност" да триеш, да заключваш, да банваш... без обяснение и без правила...



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:59



Сам... и тези ти думи са толкова... просто си толкова открит за една атака, че подозирам, че не си даваш сметка по колко много линии може да бъде атакувано мнението, на което отговарям. Който не е поискал, той не те е ударил поне по три или четири различни начина и то без да можеш да му дадеш достоен отговор.
Понеже се зарекох да се опитам да се кротна обаче няма да ти доказвам думите си. Само ще ти кажа, че това обяснение, което ти мислиш, че ти стига съвсем не е извинение. С теб в момента просто разговаряме и нищо повече.
И ако обичаш нека спрем дотук, защото повече от явно е, че гледаме на нещата по различен начин.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 23:10



А след колко време в банката това би ми заработило вечеря с теб?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано11.10.05 09:24



Абе гледам те ... верно не сме пасли кравите с теб ... но просто се набива в очи, как правиш всеки твой отговор.

Пускаш няколко твои твърдения, не ги доказваш с нищо, след което се дръпваш назад с думите " мисля да се кротна, затова нищо няма да доказвам". Това го направи и с мен, гледам и сега го правиш.

Та ще ти кажа пак. АКО ИСКАШ ДА КЖЕШ НЕЩО ... МИ КАЖИ ГО, ако не искаш ходи да си пасеш кравите.

А да ... спри с това нищо лично, вече си личи че не е точно така.

Редактирано от Paдocлaв на 11.10.05 09:31.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Paдocлaв]  
Автор Aлбaтpoc (втори профил)
Публикувано11.10.05 09:39



Пускаш няколко твои твърдения, не ги доказваш с нищо, след което се дръпваш назад с думите " мисля да се кротна, затова нищо няма да доказвам". Това го направи и с мен, гледам и сега го правиш.

Че аз точно това опитвам да направя - да се кротна, но се питам ти защо провокираш след като уж си за мира.

Та ще ти кажа пак. АКО ИСКАШ ДА КЖЕШ НЕЩО ... МИ КАЖИ ГО, ако не искаш ходи да си пасеш кравите.

То простотията по хората ходи.

пп. Интересно ми е след колко време ще се случи нещо и на този ми профил. На профила с който пишех се случиха някои неща. Това ли е начина да се затвори няскоя уста, когато не може да и се отговори?

Понеже нещо се случи с другия ми профил ще пиша от този...


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.10.05 00:14



Моля?!

Всичко тръгна от момента, в който написах че си ме заплашвал в айсикю, след което мнението беше изтрито на 2 пъти и бях баннат. Използва властта си, за да се прикриеш. А ако кажеш, че съм излъгал ще си лъжец.
Веднага след това много странно как клубът беше спамнат, като вина беше приписана автоматично на мен-защото е удобно. Никой не дава обяснения защо съм баннат и за колко време, защото ти е удобно да ме няма. А мненията ми се трият произволно, въпреки че не нарушават правилата с нищо.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:48



ми питай бе, човек!
аме не непременно с рогите напред.... не може ли да живеем задружно?

ако се държиш провокативно-нахакано, не виждам причина защо някой регулатор трябва да отговаря търпеливо - никой не му плаща да е детегледачка (не му плаща и за нищо друго - длъжността е доброволна отмяна на др. Киро).

това, в което те подкрепям, е че не трябва да се трият без следа цели нишки/теми и да се елиминират хора без всички да могат да видят кой, кога, защо, докога.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:56



А след колко време в банката това би ми заработило вечеря с теб?

зависи... катерички ядеш ли?



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано12.10.05 07:48



Баннат си по две причини защото:
1. По навик стар изнесе в клуба лична информация - името ми, което не е изписвано тук от никой друг. Рецидив (тоест - не ти е за първи път да изнасяш лична информация...)
2. Наспами клуба в продължение на повече от час. Айпи-то, с което питаш "Ама какво е ставало тука бе?" е това на спамера. Постът с който казваш "Ама аз съм със съвсем друго айпи" наистина е със съвсем друго айпи. Ама си се сетил да го смениш късно, поувлякал си се.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.10.05 11:04



Става обаче малко разминаване. 1-во аз не мога да се сетя къде съм ти употребил името, защото винаги съм писал "САМ". Второ, като причина за банването ми пише:



което сякаш се разминава с твоята версия за бан-а и ме навежда на мисълта, че съм баннат именно заради това, че написах, че си ме заплашвал в айсикю, а сега използвайки властта си като модератор се прикриваш.

Изобщо няма да коментирам спамването на клуба, защото това скалъпено, само и само за да се прехвърли вината в/у мен, защото няма за какво да се хванеш за бъда баннат.

Не отговори и колко време ще съм баннат? Или, а да! Трябваше да се досетя-докато ти е удобно!



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 11:32



Ям много неща, но какво разбираш ти под катеричка?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 11:35



Клитор. Пояснил го е в извадка от Urban Dictionary.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 11:43



Двете теми, в които говориш за Sam и казваш името му, са в служебния форум. Третата, в която казваш, че "BBourgas е мазно педалче" и стои IP адреса, от който пишеш и в момента пак е там. Можеш да помолиш някой от модераторите на други клубове, да ти ги изрови.

Пак ти повтарям, на мен нищо не трябва да ми доказваш.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 11:43



Ааа... ми да си го каже направо бе. Да не е малко дете.
Че защо да не ям? Предполагам, че доста от вас обичат оралната любов и не виждам причина и аз да не я обичам, при някои условия разбира се. Хигиената е задължителна, защото и една две капки урина могат да развалят удоволствието на човек. Останалите условия няма да ги коментирам освен с хора, с които наистина има вероятност да правя любов.
А това, че менютата ни са различни не мисля, че е проблем. Поне за мен не е. Даже има и един плюс - не се конкурираме за нищо.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 14:32



Докато ти тук коментираш нещата принципно, първосигналността на недоброжелателите ти, ги води към умозаключения, че ти си в процес на свалка. Много скоро ще го използват, за да се опитат да дискредитират позициите, които заемаш по неудобни за тях въпроси.

Що се отнася до конкретния ти постинг, не е съвсем вярно, че не сте конкуренция. Наистина има хора с изградени вкусови предпочитания, някой с различни от твоите, други със сходни, но има и пумияри, които се тъпчат с всичко. Каквото им попадне и без да подбират меню.

Бъди внимателен с хора, които не подбират. Меню, средства или друго - неподбиращите са лоша компания за всеки уважаващ себе си човек!



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 15:03



Такива (неподбиращи) на живо си личат отдалече и определено не ми харесват. Предпочитам да имам един расов враг, нежели да имам сто помияри приятели.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re:нови [re: AЛБATPOC]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано12.10.05 15:18



Елия, Албатросе, не мога повече да сдържам вълнението и радостта си, че имам възможността отново и отново да чета принципните Ви коментари.
Стискам палци и за в бъдеще да имате достатъчно свободно време и да не ни оставяте да скучаем.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано12.10.05 15:34



не мога повече да сдържам вълнението и радостта си

и аз така!

на някои просто отвътре им идва, как да не им се радваш...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re:нови [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 15:41



Обещавам.
Мислех, че малко прекалявам и може да досадя на хората, но след като постингите ми носят радост, обещавам да не губя темпо.



Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано12.10.05 15:59



Мислех, че малко прекалявам и може да досадя на хората...

Кога това?



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 16:42



Е ти пък сега... Не помня точния час... По едно време...



Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано12.10.05 17:41



Проблясък някакъв е било

Профил за elia74m

Всичко мнения 13402
Регистриран на 05.10.01

това прави приблизително по 480 мнения на месец, по 16 на ден, ако си средно по 4 часа на ден в нета, това прави по 4 мнения на всеки час и така 4-та година.
И това само в дира...




Тема Re:нови [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 18:37



Бижута за 500 000 евро показаха в Шератон

Испанската бижутерийна компания "Carrera y Carrera" празнува 120-годишен юбилей по целия свят. В навечерието на националния празник на Испания, 12 октомври, ювелирната фирма празнува годишнината си в София, писа Булфото. За празника си испанската фирма представи в хотел "Шератон" част от последната колекция "BAMBU".

Специално за годишнината "Carrera y Carrera" са поканили една от най-талантливите млади цигуларки в света Летисия Морено. Тя ще свири в зала "България" пред 1200 VIP гости заедно със Софийския фестивален оркестър под диригентството на Лучано ди Мартино. На сцената Летисия Морено ще смени два комплекта от невероятните бижута на испанските ювелири.

Какво друго да ти кажа...!?



Тема Хайде, хайде ...!нови [re: eлия]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 19:48



Не бягай от отговорност!



Тема Re: Хайде, хайде ...!нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано12.10.05 21:20



Е много е удобно, когато човек е около "ръба" да се поприсегнем в опит да го гътнем....

Ако в едната ръка има питие и другата помогне дори и на "другарче", може и `маса` да заформим.
Я наздраве в аванс за купона...




Тема Re: Хайде, хайде ...!нови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 21:41



Моля???
Че каква отговорност пък ми вмени на мен и спрямо кого?
Отговорност тук носите ти и Сам... И вие дължите обяснения за едно или друго на виртуалните никове и хората. Аз лично не дължа никакви обяснения на виртуални никове зад които дори не се знае кой стои.
Може да е втори твой ник, примерно...



Тема Re: Хайде, хайде ...!нови [re: eлия]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 21:57



Може, може. Както ДжейТии каза преди 2 години:

(неточен цитат:)
"- Ние гейовете сме част от световната конспирация, от 14 до 16 всеки ден си говорим за мода, а от 16 до 18 планираме, как да превземем света."

Аз си нося отговорностите, а ти?
Get real! Момичето ти показа, че живееш в интернет форумите.



Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано12.10.05 23:30



Пингвини плават нонстоп

Пингвините в зоопарка на Сан Франциско плават в кръг в басейна, без да спират, защото смятат, че мигрират, съобщи Ройтерс. В ятото имало попълнение от 6 новодошли и те успели да увлекат след себе си цялата колония от 46 птици. Маратонът продължава вече 2 седмици. Животните са толкова упорити, че дори когато източили водата от басейна, те продължили, ходейки.



Тема завиждам благороднонови [re: php*]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано13.10.05 06:13



това прави приблизително по 480 мнения на месец, по 16 на ден, ако си средно по 4 часа на ден в нета, това прави по 4 мнения на всеки час и така 4-та година.
И това само в дира...


"... чукча - писатель!"



Тема шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано13.10.05 06:23



Абе някой лъже в случая...
Можеш да сложиш в банка твърдението ми, че Сам си измисля... и верен е поста на Киро. Ще ти донесе добри лихви!


имаш чудесна възможност да го докажеш, както и Албатрос, който имал директна жица до "администрацията" - Сам публикува извадка от айсякю журнала си - дръннете в преизподнята и предизвикайте deux ex machina (божествено проявление)

ако ли не... вариант#2 е да замълчиш със страшна сила.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 01:47



Кога човек разбира, че се е пристрастил към компютъра си
Кратък списък на част от основните признаци на пристрастяване, който би трябвало да ни накара да се замислим относно некои съображения

1. Бутоните на клавиатурата са толкова излъскани, че отразяват светлината на настолната лампа болезнено за очите
2. Полирал си с длани предната част на бюрото пред клавиатурата
3. Мауспад-а е станал като чешко кристално стъкло
4. Крачетата на мишката отдавна са протрити и отдолу има само една равнина - гладка и лъскава
5. Сложил си си отляво стария мауспад за подложка за чаши
6. Събуждаш се стреснат в спалнята когато някои от 4-те вентилатора в системата си промени оборотите /компютъра разбира се е в "дневната"/
7. В "дневната" не е влизала дневна светлина от 3 месеца
8. Самото заглавие на филма "Дневна Светлина" те дразни до полуда
9. Ако родителите ти доидат на гости и отворят щорите в дневната през деня изпитваш остра пареща болка в очите и с крясък ги затваряш отново
10. Няма вече място за записаните дискове по лавиците и в шкафовете
11. Отдавна си забравил колко и какви дискове си записал
12. Изпитваш ужас от факта, че хладилника е на почти 3 метра от тебе
13. Струва ти се, че много сложно и бавно се отваря чекмеджето за лед във фризера
14. В "работното" чекмедже на бюрото ти има 9 запалки, цигаре, лула, поне 2 кутии цигари и една кутия пурети
15. Във чекмеджето под него има 4 маркера, кубче листчета, елка и поне 5 химикала - няма да ставаш излишно когато се наложи я!
16. Вляво от теб е стационарния, а вдясно GSM-a - на не повече от 40 см всеки
17. Пазиш кутиите от последните си хардуеър придобивки като сувенири /точно на рафта пред теб естествено/
18. Отдавна ползваш уредбата си за десктоп колони
19. Няма никакво място на бюрото ти от периферни устройства /тайно си правиш сметки да монтираш плъзгащо чекмедже за клавиатурата под плота/
20. Изпадаш в нервна криза когато някой пипа монитора с пръсти!
21. .... или ти променя настройките - ИСТЕРИЯ
22. ".......дали да ида сега да си легна при нея....абе чакай да си довърша search-a и да си пусна и подредя downloads във Flashget... ще я еба след малко но за дълго" - МНОГО ТЕЖКИ СЛУЧАИ!
23. Редовно правиш опити едновременно да пишеш дискове, да редиш някой пъзъл, да даунлоадваш, да следиш 2 icq-та и да гледаш Disсovery на тунера едновременно...
24. .... полудяваш защото системата се побърква и забива по време на горните действия
25. Забелязваш, че правиш над 35000 клика на денонощие...
26. Гордееш се с това и не смяташ че е много
27. Отдавна ти е криво, че 80 гиги хард за нищо не стигат
28. Сутрин докато си пиеш чая първо правиш разстановка на даунлоадите от вечерта, след това си проверяваш 3-те мейла и тогава отиваш на работа /разбира се наточил даунлоади за през деня - ФИРА НЕ СЕ ДАВА/
29. Вечер като се прибереш проверяваш системите преди да се събуеш
30. От половин година не си ял на масата, а в скута си пред монитора
31. Забравил си откога не си загасял системата
32. Ако тя горката изгасне с ритници я пускаш веднага!
33. Ако спре тока веднага вдигаш скандал на дежурния в енергото
34. Притесняваш поне 5 пъти в седмицата дежурния съпорт на провайдера заради леки отклонения във връзката /за тежки скандала е с администратора/
35. От петък до неделя отсъстваш за околния свят.
36. Директория Favorites се спуска в поне 3 колони и има 7-8 подраздела
37. Последният ти монитор е издържал 10 години /макар да си го ритал с крак и си му цепил корпуса/ и получаваш похвали от произвдителя
38. Помниш, че една от първите ти мишки е издържала 4 години!
39. Прибрал си си видеото в гардероба преди 2 години
40. Забравил си отдавна що е видео или аудиокасета.
41. Някои от най-важните неща в живота ти са записани на СD
42. Много те изнервя факта, че нямаш компютър с интернет на село и на вилата /съответно рядко ходиш на тези места, макар там да са най-старите ти системи, на които си джиткаш я тетрис, я арканоид, я Wolf3D, Перестройка и т.н./
43. Прави силно впечатление, че ти е по-приятно да гледаш FRIENDS с приятелката си пред монитора /разбира се имаш всички сезони вкл. 10-ти/, отколкото да я гушнеш на спалнята пред телевизора.....интересното в случая е, че и на жените това им допада...поне на повечето
44. Отпреди поне 5-6 години кокалчето на дясната ти китка е втвърдено, тъканта върху него суха и уголемена, почти нечувствителна и представляваща мини-мауспад.
45. Не ти трябват повече от 15 кв.см., за да боравиш с мишката
46. Тайно си мечтаеш да имаш мини keypad на волана, за да си спокойно в icq и в колата...?!?!?
/ПАТОЛОГИЯ/
47. Автокасетофонът отдавна е изгубил смисъла си без МР3 плейър.
48. Забелязваш с интерес и скрита радост, че компютър ти е нужен подръка 24/7
49. Най-вече когато започнеш да пишеш подобни списъци......без да ти пука много...
50. И осъзнаеш, че колкото и точки да добавяш все има какво още да напишеш....



Тема Re:нови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.10.05 02:43



Това горното собснвено съчинение ли е?

№49 ми звучи много лично.

Иначе си е чиста проба истина за амбициозни люде.




Тема Re:нови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 12:42



Не е собствено съчинение. Копи-пейстнато е от някой от



Което иде да покаже, че № 49 може да ти звучи лично, но не е. Нищо лично !!!



Тема Re:нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 13:14



Е тогава защо не посочи източник или автор?



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 13:23



Че защо да замълчавам. И какво има да доказвам? Не съм следовател. Вярвам на Киро далеч повече, отколкото на Сам. Виждам разминаването на думите на двамата... и съм уверена, че Сам е този, който преиначава, за да ги направи удобни за своите цели.
Киро няма цели в този клуб, нито позиция, която да брани.

Та сложи в банка твърдението, че Сам лъже, а не администратора на дир-а, и ще спечелиш.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 13:43



елия вярва и уверена както винаги Там й е силната страна, мисленето ще го остави за по-добри времена!

Докажи дрънканиците си или престани да мрънкаш. Злословето и сплетните са от "арсенала" ти, но съскането, което звучи в постингите ти е звука на спукания балон, дето го надуваш.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 14:12



Доказателства за вина събира прокуратурата и дознанието. Следствието вече не събира доказателства. Нито пък Елия.
Противоречат си думите на Сам и на Киро. Аз вярвам на Киро, защото Сам е доказал, че не може да му се вярва, и защото Сам е заинтересован от преиначаването, а Киро не е заинтересован.

Противоречието всеки може да го прочете в темата на Киро. Всеки може да реши на кого да вярва. Аз нямам пагон за губене.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 16:36



Сам... колкото повече дрънкате с Елия - толкова повече ще наливаш вода в нейната мелница или казано с други думи толковма повече хора ще повярват на нея а не на теб.
Какво и защо искам да кажа - сам се сещай. Би трябвало да си достатъчно умен за да разбереш намека ми.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 16:38



Ти наистина нямаш пагон за губене, но което е още по-важно ти нямаш срамни тайни, които да могат да бъдат ползвани за изнудване. Прав ли съм?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 17:14



Да, де, това казах и аз - елия не е по доказателствата, тя е по клеветите.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 17:30



Аман от твоите намеци - като селска клюкарка си ! Поне мотивите ти са ясни.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 17:37



Да. Ясни са. За разлика от някои от твоите отговори.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 19:18



Всеки има срамни тайни. Но аз приемам като част от живота тайните ми да бъдат разкривани. Никога не приемам обаче, да бъдат използвани за да бъда притискана. Затова си ги признавам, когато са верни и им се присмивам, когато са измислица...



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 19:31



Да искаш да докажа, че преиначаваш ти, а не преиначава Киро. Да искаш да докажа, че лъжец е администратора на Дира - Киро, а не модератора на Адам и Адам - Сам... е супер безочливо.
Преиначаването на позицията на Киро я направи с цел да запазиш своето модераторство, защото знаеш, че ако има мандатност, хората няма да те изберат. А ти желаеш да запазиш виртуалната си значимост в този клуб с цената на всичко.

Тук само един от нас двамата е прав... Или аз клеветя теб, че лъжеш, или ти клеветиш Киро, че той лъже, а не ти. Кое е вярното? Нека всеки отсъди по съвест. Разминаването в думите на Киро и твоите е очевидно. Написани са!



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 19:39



Глупости . Нищо не е такова, каквото го представяш.

Ти боравиш с извъртане на фактите и фантазии, аз с цитати.

Другото е вятър работа. И елинизми



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 19:59



Не извъртам нищо. Само чета:

Киро казва:
аз казах на Сам, че правило за мандатност на модераторите по принцип в клубовете НЯМА........ Ако ВИЕ сте си гласували такова правило- няма проблем, ще го спазим, при някои условия.
Сам предава думите му:
Администрацията на клубовете е категорично против подобна практика, поради което въпросът няма смисъл да бъде обсъждан и със сигурност няма да бъде гласуван.

Думите на Киро могат да се прочетат


Думите на Сам могат да се прочетат

Само ще подхвърля, че правило за хомосексуални или бисексуални модератори на клубовете на Дир-а - също принципно няма!!!
Правило модераторите да са само мъже - също принципно няма в клубовете на Дир-а.
Което не пречи да има такива правила в ТОЗИ клуб, поради негова специфичност. Затова и Киро е написал"принципно НЯМА и е добавил: ако сте го гласували - ще го спазим...

Разбира се това е прозвучало в ушите на Сам като заплаха за неговото модераторство, което води до категоричното заявление на Сам:
поради което въпросът няма смисъл да бъде обсъждан и със сигурност няма да бъде гласуван

След което пуска някаква негова версия на разговори между АЗ и ТОЙ, заключва темата и я заковава отгоре, та да не би някой да пропусне неговата версия.

Може би наистина в очите на някои люде.... хомосексуалните мъже са супер тъпи и лесно манипулируеми.... но аз мисля, че те ще докажат колко жестоко се е лъгал Сам.

P.S. Или пък колко жестоко съм се лъгала аз, че не са...

Редактирано от eлия на 16.10.05 20:01.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 20:17



Ако моята "версия" не беше вярна, първо нямаше да я лепна най-отгоре до думите на Киро и второ, щеше да има реакция от негова страна, защото и той чете.

Другото са пак твоите тълкования. Които вече знаеш как наричам .

Не мисля, че мога да кажа нещо ново по тази тема повече. Знам, че ти можеш да я повтаряш 100 пъти по гьобелсовия метод, ама - плувай... прозрачна си.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 21:02



Мдам.... излиза, че Киро е замълчал гузно...

Както и да е... Естествено, че съм прозрачна. Бих се срамувала да съм мътна личност, като .. примерно...



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано16.10.05 21:21



Да, де, това казах и аз - елия не е по доказателствата, тя е по клеветите.


Сам и Мартир:
в подобни случаи, когато някой твърди, обвинява - но не иска да покаже/докаже - съвсем резонно е да им се даде публично предупреждение. после второ и ако в рамките на кратък срок (1 месец?) се стигне до трето предупреждение, то е и изключване от клуба за обявен срок (2 седмици?).

това не е нещо което трябва да се гласува (тра-ла-ла), но трябва да се обяви ако ще се спазва.

това, че Елия обвинява модератор, по никакъв начин не й дава имунитет, карт-бланш за клевети!



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано16.10.05 21:30



Че защо да замълчавам. И какво има да доказвам? Не съм следовател. Вярвам на Киро далеч повече, отколкото на Сам. Виждам разминаването на думите на двамата... и съм уверена, че Сам е този, който преиначава, за да ги направи удобни за своите цели.

ми защото, мило, злословиш и клеветиш. радвай се, че Сам е още модератор, а не някой по-темпераментен. аз ако бях, да си си отнесла и предупреждение, и принудителна отпуска


Та сложи в банка твърдението, че Сам лъже, а не администратора на дир-а, и ще спечелиш.

"кой играй, пичели. кой ни играй, ни пичели. аз играя..."

аз пък се сещам за една друга реклама:
"Галина бланка, бълбук, бълбук..."
знаеш ли какво е "галина бланка" ?



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 22:44



На мама сладкото момченце...

Редактирано от eлия на 16.10.05 22:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.