Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Сам... би ли ми обяснил нещо?  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 21:21



Първо заключената тема на Киро беше почистена.
Второ ти се оказва, че имаш право да пишеш в нея и то след като мненията на останалите са разчистени.
Трето - казваш ни, че чакаш извинение от мен и от Елия.

Или аз съм тъп и прост или не разбирам как очакваш да ти се извиня и то в онази тема. Наистина не разбирам.
Съжалявам Сам, но на човека Сам бих се извинил за всичко, което волно или неволно съм му причинил, както и за неща, които не съм направил, но като на модератор при това положение не бих ти се извинил. Нищо лично.

пп. За онези, които това касае и за всички онези, които ще си заврат носовете в темата с надеждата да видят поредния скандал от мен - давам право на Сам да изтрие това в момента в който го прочете без да се чувства длъжен да ми отговаря по какъвто и да било начин. Исках обаче отговора ми да бъде също така публичен, както и неговото искане да му се извиним на място, където не ни е позволено да пишем.

ппп. След като съм решил да спра да се занимавам с някои неща ще спра, но нека не се обиждаме, защото на персонални обиди може и да не се въздържа да отговоря и да се започне отново, което определено не е желано от мен.

пппп. Мартир... ако ти решиш да триеш това (няма как да проконтролирам кой от двама ви ще го изтрие) погрижи се Сам да получи копие от думите ми. Ще ти бъда благодарен все пак ако оставиш Сам да го изтрие лично, за което изтриване нямам намерение да се сърдя никому.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 22:15



Можеш да ми се извиниш в която искаш тема. Не съм искал в тази (закованата). Обвини ме в лъжа в няколко други теми. Извини се там.

Второ ти се оказва, че имаш право да пишеш в нея.

Мдам - колкото и да е странно, модераторите заковават теми, заключват ги и ги отключват. Както се казваше в една реклама за дамски превръзки "Изненадааааааааааааа!!!".



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:39



Сам... не съм чак толкова тъп, че да не зная какви са модераторските права. Нека не забравяме, че в един момент за малко щях да стана и аз модератор на едно местенце и ако бях приложил съвсем мъничко непочтеност щях да стана. Достатъчно беше да помоля един приятел да напише за мен в темата за да се стигне до равни гласове (те в същност бяха равни, но един от гласовете не беше уважен) и нови избори, в които вероятността да ме изберат беше повече от 75%.
Не поисках да ме изберат с непочтени методи, за което тогава съжалих. Сега обаче определено не съжалявам, защото само мисълта, че би било възможно да ми хареса да имам власт над останалите и да не искам да я сдам, когато я поискат ми е достатъчна за да си кажа: Модератор ли? Да не съм луд?
Освен това Сам според мен това да си модератор на едно клубче не означава да си пишеш в заключените и прочистени теми а означава да се грижиш за спокойствието на останалите. И ако не можеш да им го осигуриш поне да не ги дразниш излишно.
Разбирай думите ми както искаш, но при сегашната ситуация съжалявам, но на модератора Сам няма да се извиня. Надявам се, че правиш разлика между човека Сам и модератора Сам. Към двамата имам различно отношение.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:45



Абе някой лъже в случая...
Можеш да сложиш в банка твърдението ми, че Сам си измисля... и верен е поста на Киро. Ще ти донесе добри лихви!



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 22:49



Никакъв проблем! Не се извинявай. И това обяснение ми стига. Не съм максималист.

Другото - за властта са ТВОИ разсъждения, които не ме касаят. Ти мислиш така, за мен да съм модератор не е власт, а отговорност. Аз мога да нося отговорност. Модераторът няма власт, който каже обратното е или глупав или мераклия за власт, който не знае къде да я търси.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:55



И ти използваш своята "отговорност" да триеш, да заключваш, да банваш... без обяснение и без правила...



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:59



Сам... и тези ти думи са толкова... просто си толкова открит за една атака, че подозирам, че не си даваш сметка по колко много линии може да бъде атакувано мнението, на което отговарям. Който не е поискал, той не те е ударил поне по три или четири различни начина и то без да можеш да му дадеш достоен отговор.
Понеже се зарекох да се опитам да се кротна обаче няма да ти доказвам думите си. Само ще ти кажа, че това обяснение, което ти мислиш, че ти стига съвсем не е извинение. С теб в момента просто разговаряме и нищо повече.
И ако обичаш нека спрем дотук, защото повече от явно е, че гледаме на нещата по различен начин.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 23:10



А след колко време в банката това би ми заработило вечеря с теб?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано11.10.05 09:24



Абе гледам те ... верно не сме пасли кравите с теб ... но просто се набива в очи, как правиш всеки твой отговор.

Пускаш няколко твои твърдения, не ги доказваш с нищо, след което се дръпваш назад с думите " мисля да се кротна, затова нищо няма да доказвам". Това го направи и с мен, гледам и сега го правиш.

Та ще ти кажа пак. АКО ИСКАШ ДА КЖЕШ НЕЩО ... МИ КАЖИ ГО, ако не искаш ходи да си пасеш кравите.

А да ... спри с това нищо лично, вече си личи че не е точно така.

Редактирано от Paдocлaв на 11.10.05 09:31.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Paдocлaв]  
Автор Aлбaтpoc (втори профил)
Публикувано11.10.05 09:39



Пускаш няколко твои твърдения, не ги доказваш с нищо, след което се дръпваш назад с думите " мисля да се кротна, затова нищо няма да доказвам". Това го направи и с мен, гледам и сега го правиш.

Че аз точно това опитвам да направя - да се кротна, но се питам ти защо провокираш след като уж си за мира.

Та ще ти кажа пак. АКО ИСКАШ ДА КЖЕШ НЕЩО ... МИ КАЖИ ГО, ако не искаш ходи да си пасеш кравите.

То простотията по хората ходи.

пп. Интересно ми е след колко време ще се случи нещо и на този ми профил. На профила с който пишех се случиха някои неща. Това ли е начина да се затвори няскоя уста, когато не може да и се отговори?

Понеже нещо се случи с другия ми профил ще пиша от този...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.