Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 13:43



елия вярва и уверена както винаги Там й е силната страна, мисленето ще го остави за по-добри времена!

Докажи дрънканиците си или престани да мрънкаш. Злословето и сплетните са от "арсенала" ти, но съскането, което звучи в постингите ти е звука на спукания балон, дето го надуваш.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 14:12



Доказателства за вина събира прокуратурата и дознанието. Следствието вече не събира доказателства. Нито пък Елия.
Противоречат си думите на Сам и на Киро. Аз вярвам на Киро, защото Сам е доказал, че не може да му се вярва, и защото Сам е заинтересован от преиначаването, а Киро не е заинтересован.

Противоречието всеки може да го прочете в темата на Киро. Всеки може да реши на кого да вярва. Аз нямам пагон за губене.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 16:36



Сам... колкото повече дрънкате с Елия - толкова повече ще наливаш вода в нейната мелница или казано с други думи толковма повече хора ще повярват на нея а не на теб.
Какво и защо искам да кажа - сам се сещай. Би трябвало да си достатъчно умен за да разбереш намека ми.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 16:38



Ти наистина нямаш пагон за губене, но което е още по-важно ти нямаш срамни тайни, които да могат да бъдат ползвани за изнудване. Прав ли съм?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 17:14



Да, де, това казах и аз - елия не е по доказателствата, тя е по клеветите.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 17:30



Аман от твоите намеци - като селска клюкарка си ! Поне мотивите ти са ясни.



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано16.10.05 17:37



Да. Ясни са. За разлика от някои от твоите отговори.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 19:18



Всеки има срамни тайни. Но аз приемам като част от живота тайните ми да бъдат разкривани. Никога не приемам обаче, да бъдат използвани за да бъда притискана. Затова си ги признавам, когато са верни и им се присмивам, когато са измислица...



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано16.10.05 19:31



Да искаш да докажа, че преиначаваш ти, а не преиначава Киро. Да искаш да докажа, че лъжец е администратора на Дира - Киро, а не модератора на Адам и Адам - Сам... е супер безочливо.
Преиначаването на позицията на Киро я направи с цел да запазиш своето модераторство, защото знаеш, че ако има мандатност, хората няма да те изберат. А ти желаеш да запазиш виртуалната си значимост в този клуб с цената на всичко.

Тук само един от нас двамата е прав... Или аз клеветя теб, че лъжеш, или ти клеветиш Киро, че той лъже, а не ти. Кое е вярното? Нека всеки отсъди по съвест. Разминаването в думите на Киро и твоите е очевидно. Написани са!



Тема Re: шшът! дъ фък ъп...нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано16.10.05 19:39



Глупости . Нищо не е такова, каквото го представяш.

Ти боравиш с извъртане на фактите и фантазии, аз с цитати.

Другото е вятър работа. И елинизми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.