Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.10.05 00:14



Моля?!

Всичко тръгна от момента, в който написах че си ме заплашвал в айсикю, след което мнението беше изтрито на 2 пъти и бях баннат. Използва властта си, за да се прикриеш. А ако кажеш, че съм излъгал ще си лъжец.
Веднага след това много странно как клубът беше спамнат, като вина беше приписана автоматично на мен-защото е удобно. Никой не дава обяснения защо съм баннат и за колко време, защото ти е удобно да ме няма. А мненията ми се трият произволно, въпреки че не нарушават правилата с нищо.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:48



ми питай бе, човек!
аме не непременно с рогите напред.... не може ли да живеем задружно?

ако се държиш провокативно-нахакано, не виждам причина защо някой регулатор трябва да отговаря търпеливо - никой не му плаща да е детегледачка (не му плаща и за нищо друго - длъжността е доброволна отмяна на др. Киро).

това, в което те подкрепям, е че не трябва да се трият без следа цели нишки/теми и да се елиминират хора без всички да могат да видят кой, кога, защо, докога.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.10.05 05:56



А след колко време в банката това би ми заработило вечеря с теб?

зависи... катерички ядеш ли?



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано12.10.05 07:48



Баннат си по две причини защото:
1. По навик стар изнесе в клуба лична информация - името ми, което не е изписвано тук от никой друг. Рецидив (тоест - не ти е за първи път да изнасяш лична информация...)
2. Наспами клуба в продължение на повече от час. Айпи-то, с което питаш "Ама какво е ставало тука бе?" е това на спамера. Постът с който казваш "Ама аз съм със съвсем друго айпи" наистина е със съвсем друго айпи. Ама си се сетил да го смениш късно, поувлякал си се.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.10.05 11:04



Става обаче малко разминаване. 1-во аз не мога да се сетя къде съм ти употребил името, защото винаги съм писал "САМ". Второ, като причина за банването ми пише:



което сякаш се разминава с твоята версия за бан-а и ме навежда на мисълта, че съм баннат именно заради това, че написах, че си ме заплашвал в айсикю, а сега използвайки властта си като модератор се прикриваш.

Изобщо няма да коментирам спамването на клуба, защото това скалъпено, само и само за да се прехвърли вината в/у мен, защото няма за какво да се хванеш за бъда баннат.

Не отговори и колко време ще съм баннат? Или, а да! Трябваше да се досетя-докато ти е удобно!



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 11:32



Ям много неща, но какво разбираш ти под катеричка?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 11:35



Клитор. Пояснил го е в извадка от Urban Dictionary.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: BBourgas]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.05 11:43



Двете теми, в които говориш за Sam и казваш името му, са в служебния форум. Третата, в която казваш, че "BBourgas е мазно педалче" и стои IP адреса, от който пишеш и в момента пак е там. Можеш да помолиш някой от модераторите на други клубове, да ти ги изрови.

Пак ти повтарям, на мен нищо не трябва да ми доказваш.



Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.10.05 11:43



Ааа... ми да си го каже направо бе. Да не е малко дете.
Че защо да не ям? Предполагам, че доста от вас обичат оралната любов и не виждам причина и аз да не я обичам, при някои условия разбира се. Хигиената е задължителна, защото и една две капки урина могат да развалят удоволствието на човек. Останалите условия няма да ги коментирам освен с хора, с които наистина има вероятност да правя любов.
А това, че менютата ни са различни не мисля, че е проблем. Поне за мен не е. Даже има и един плюс - не се конкурираме за нищо.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Сам... би ли ми обяснил нещо?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 14:32



Докато ти тук коментираш нещата принципно, първосигналността на недоброжелателите ти, ги води към умозаключения, че ти си в процес на свалка. Много скоро ще го използват, за да се опитат да дискредитират позициите, които заемаш по неудобни за тях въпроси.

Що се отнася до конкретния ти постинг, не е съвсем вярно, че не сте конкуренция. Наистина има хора с изградени вкусови предпочитания, някой с различни от твоите, други със сходни, но има и пумияри, които се тъпчат с всичко. Каквото им попадне и без да подбират меню.

Бъди внимателен с хора, които не подбират. Меню, средства или друго - неподбиращите са лоша компания за всеки уважаващ себе си човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.