Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 03:36



ok.
а ти разбра ли/съгласи ли се, че въпросът с мандатността никога не е бил "решен преди една година"?

и какво мислиш по въпроса с Никам, който измисля и твърди подобно нещо?



Тема Re: Пак ли???нови [re: uncool]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано09.10.05 05:26



а ти разбра ли/съгласи ли се, че въпросът с мандатността никога не е бил "решен преди една година"?

вероятно си изпуснал моят пост с предложението за мандатност;
99% съм сигурен, че го пуснах преди и намек да съм усетил тази посока (ако се налага ще проследя постовете)
така че след това се закоментира мандатността и
кой-какво е казвал преди време

и какво мислиш по въпроса с Никам, който измисля и твърди подобно нещо?

във въпроса ти виждам два нюарса:
единият - какво мисля за Никам?
приемам го нормално като всички останали, чета му мненията като на всички останали и ако нещо предизвика или изисква моя реакция - правя го.
Обикновенно (да не кажа винаги) си съставям мнение за хората по лични наблюдения и преценки. Търся в човека положителното, а всичко останало - пробвам да помогна или гоня до дупка, без отказно, щом съм преценил че има смисъл.

вторият - какво е за мен Накам, `който измисля и твърди..` в случая, че мандатността не е решена преди година?
навлизайки в клубната атмосфера все повече ми прави впечатление че е възможно да се "пропусне" добра идея - главно от прикрити интереси или от неосъзната чинност пред някой по-, както и да се "забравя" от причина ..... Има и приятни изключения. Та за това е възможно и Никам и други да са коментирали мандатността конкретно с стази дума или с подобни понятия (срок, време на модераторството ...) някъде назад и там да се е останало. Знаеш (както и аз), че, на бележки и по Кю-то, се коментира и какво ли още не ... и къде и как се е туширало това може да се появи. Може и Никам да бърка, но трябва заинтересованите да доказват. Може и ти да си пропуснал нещо, както си пропуснал старта (така да се каже) на коментарите за мандатността, нали?

Може истината да е някъде по средата, с много лек превес за една от страните и сега да е момента везните да наклонят там на където е възможно (за момента). Знаеш, `всичко тече, всичко се променя`.





Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 09:53



а ти разбра ли/съгласи ли се, че въпросът с мандатността никога не е бил "решен преди една година"?

вероятно си изпуснал моят пост с предложението за мандатност;
99% съм сигурен, че го пуснах преди и намек да съм усетил тази посока (ако се налага ще проследя постовете)
така че след това се закоментира мандатността и кой-какво е казвал преди време


трудно ми е да разбера какво точно казваш, но май ми е ясно, че няма връзка с въпроса ми. а въпросът ми е дали ти е ясно - след като няколко души го казаха (вкл. модератор и бивш модератор) - че никога не е било вземано решение за мандатност? че няма гласувано или наложено такова правило ДОСЕГА?

въпросът ми няма нищо общо с това дали мандатност би била хубава, лоша, пембяна или на раета.

и какво мислиш по въпроса с Никам, който измисля и твърди подобно нещо?

във въпроса ти виждам два нюарса:
единият - какво мисля за Никам?


не, всъщност въобще не путах за отношението ти към Никам извън контекста.

вторият - какво е за мен Накам, `който измисля и твърди..` в случая, че мандатността не е решена преди година?
навлизайки в клубната атмосфера все повече ми прави впечатление че е възможно да се "пропусне" добра идея - главно от прикрити интереси или от неосъзната чинност пред някой по-, както и да се "забравя" от причина ..... Има и приятни изключения. Та за това е възможно и Никам и други да са коментирали мандатността конкретно с стази дума или с подобни понятия (срок, време на модераторството ...) някъде назад и там да се е останало. Знаеш (както и аз), че, на бележки и по Кю-то, се коментира и какво ли още не ... и къде и как се е туширало това може да се появи.


може, душа, сичко може. само че не става дума за ИДЕЯ, а за ПРАВИЛО. правило се написва, обявява, гласува или налага.

никой не е оспорил досега, че преди година Никам е търчал по без гащи по улицата и крещял с пяна на уста "ББургас си подаде оставката! а ти що не си я подадеш бе, Сам, а? а? а? ААААА!" това е в графата "кучетата си лаят, керванът си фърфи" - нищо не е било гласувано или променено ДОСЕГА.

Може и Никам да бърка, но трябва заинтересованите да доказват. Може и ти да си пропуснал нещо, както си пропуснал старта (така да се каже) на коментарите за мандатността, нали?

грешка. доколкото твърдението е за съществуване, Никам трябва да покаже че такова решение съществува.

аз ако кажа, че всеки ден по центъра на София се разхождат голи мъже, ще ми повярваш без доказателство? и въобще как ще ми докажеш (като заинтересован), като аз винаги мога да кажа "аааа, не си гледал когато и където трябва"?

Може истината да е някъде по средата, с много лек превес за една от страните и сега да е момента везните да наклонят там на където е възможно (за момента). Знаеш, `всичко тече, всичко се променя`.

'сичко може, но въпросът ми не е как ще бъде за в бъдеще, а какво показва миналото и също така какво мислиш за хора, които не правят разлика между действителност и фантазия.



Тема Re: Пак ли???нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.10.05 10:14



Виждам, че гледаме на света с различни очи и също така, че това, в което ме обвиняваш го прилагаш и сам. При това положение просто няма да ти отговоря, дори и да решиш, че това е грубост от моя страна.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 10:20



Виждам, че гледаме на света с различни очи и също така, че това, в което ме обвиняваш го прилагаш и сам. При това положение просто няма да ти отговоря, дори и да решиш, че това е грубост от моя страна.

хм, това "фръц!" ли беше?

това за лъжата повторена хиляда пъти не се отнасяше за теб (т.е. не си ти който го прави, просто ти си се подвел като го четеш десетки пъти написано от Нишан)



Тема Re: Пак ли???нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.10.05 10:24



Това не беше фръц. Това просто беше нежелание да ти кажа в очите, че макар и да претендираш за абсолютна точност и ти самият поизопачаваш това онова.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 10:30



Това не беше фръц. Това просто беше нежелание да ти кажа в очите, че макар и да претендираш за абсолютна точност и ти самият поизопачаваш това онова.

ако не публично, поне на ушенце: пиши ми на лична или на ай-са-Кю да видим къде съм кривнал моля, па ще се извиня публично?



Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано09.10.05 13:40



Оставяш се да променят посоката на въпроса.
Да... в този клуб е имало разговори за мандатност, но не е имало такова решение. Не е гласувано.
Въпроса в случая е не дали в миналото е било или не е било решавано да има мандатност, а дали сега да се подложи на гласуване и да бъде взето решение за мандатност.

Сам отказа да го подлага на гласуване. Оправда се с това, че Администрацията на дир-а няма такава практика и затова този въпрос няма да бъде обсъждан.
Изобщо не е важно дали нещо се е решавало или не се е решавало преди. Не това е предмет на дискусията ни.
Въпроса е дали това нещо да се реши сега?
И защо се пречи да се реши?



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано09.10.05 14:37



след като ми сложиха бан, модераторите в изблик на безпомощност след като разбраха че това няма да ме спре да пиша тук, решиха да изтриват всичките ми нови мннения, без значение, че те не нарушават правилата по никакъв начин



Тема Re: Пак ли???нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.10.05 14:44



Защо се пречи да се реши ли? Защото ако модовете са независими и проявяват собственото си мнение при модериране изведнъж може да се окаже, че нещата не са такива, каквито изглеждат.
Помниш ли битката в Говорим си за секс когато Смарагд се опита да разсмърди нещата там? Там имаше опити да се предизвика масов скандал от типа всеки срещу всеки точно с методите, които се ползват сега тук за да се изкара, че клубчето е тихо и спокойно и едва ли не е самият рай небесен.
И в ГЗС имаше двама слуги, чиито никове в момента не са важни, но които играеха по свирката на диригента. А диригента се опитваше да остане на заден план и да запази себе си за тежкия удар, което не се получи за моя радост.
Същия диригент тогава се опита да ме обвини, че целувам нечии задници и то само защото играех най-трудната за играене роля - себе си. Дали и тук в един момент лайната няма да тръгнат да кипват? Честно казано странно ми е как множеството е свело ниско глави и се ослушва накъде ще задуха вятъра.
Убеден съм, че повечето от пишещите в това клубче си имат собствени мнения, но също така ми е странно защо просто не ги напишат. Нима се страхуват от санкциониране някъде и по някакъв начин? Ако страха от нещо може да накара някого да си трае то това е двойна причина да не си трае според мен, но всеки с разбиранията си.

Що се отнася до това дали да има мандатност и дали да се подложи на гласуване дали да има мандатност то аз не виждам причина който и да е да си каже открито мнението, освен ако по някакъв начин е зависим от някой, който се опитва да дърпа конците. Това последното напоследък почва да става очевадно, но свобода се печели не с избори а с революция. Историята го е доказала. Последните 15 години в България също го доказват. Робските общества ще си имат своите робски характери а ролята на един водач е да се грижи нивото на личностите да не спада прекалено много, защото тогава вече той не е водач на народ или общност а на тълпа.

Извини ме за несвързания отговор. Наистина съм болен и отивам да си лягам.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.