Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предупреждавам.нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано07.10.05 18:40



ти бил ли си друг път модератор?

Администрирам още няколко неща (сред които и форум), които нямат нищо общо с ЛГБТ.

Хайде кажи си идеята най-накрая, моля те.



Тема Re: Предупреждавам.нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано08.10.05 00:59



Сам знаеш, че не мога да знам къде какво си.
Това, обаче, не омаловажава написаното до теб. То е огромен обем теми за размисъл. Така мисля аз, какво ще направиш ти – не знам.

Два въпроса висят без отговор:
.......Нали, не всички са били с груби изрази?

Прочее, защо и ти, като други `единици`(Gnomeo), си в опит да ме манипулираш (или сугестираш други), с колко много не ми е ясно какво искам да кажа?


Преди да ти отговарям в този пост си натравих труда да прегледам, пак, откъде сме тръгнали за да стигнем до тук. Всичко е точно.
Иронията с молба да ти се обеснявам ме подсети да проверя, още, дали някъде не съм те иронизирал или с подтекст, евентуално, засегнал.
Не открих.
Разбрах друго. След като си някъде администратор, та и мод, грешките които ти маркирах май не са обективни, а субективни. Няма лошо. Всички сме `грешни` и с керван от стари прегрешения. И да знаеш, аз водя кервана на всички.(` Не питай старило, а питай патило.`)

Признай ми, че съм изчерпателен.




Тема Re: Предупреждавам.нови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.10.05 22:36



Извинявай Мартир... нищо лично, но Сам беше този, който първи си предложи половия орган за мерене. Защо поста ти не е в отговор към него при това положение?
пп. Пак повтарям - не е заяждане, но критериите важат еднакво за всички. Дори и за модераторите.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Пак ли???нови [re: J.T.]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.10.05 23:20



Извинявай, ако неволно съм те изопачил. Точно какви думи си използвал не си спомням, защото изобщо не съм очаквал, че един ден ще бъде важно, но се оказва, че не съм единствения, който има подобни спомени относно мандатността.
Както и да е. Надявам се нещата да се кротнат, но се страхувам, че ще ескалират до точката на администраторската намеса или до нови принудителни гласувания.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 01:11



Извинявай, ако неволно съм те изопачил. Точно какви думи си използвал не си спомням, защото изобщо не съм очаквал, че един ден ще бъде важно, но се оказва, че не съм единствения, който има подобни спомени относно мандатността.

спомняш ли си, "една лъжа повторена 1000 пъти става истина" :). имаш прични да се чувстваш неудобно за тенденциозното четене.

вторият, който си "спомня" подобно нещо, е Никам - а той е луд (стой, та гледай).

третият - Курвоазие, доколкото виждам също се базира на паметта на Никам (хахаха)



Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 01:16



Преди година и малко отгоре, беше решено, че двамата модератори ще бъдат тук по година.

Това като е `решено`, `що се подлага на оспорване.
А и се питам, като му е мерак на някой да е мод за дълго, колко дълго си го представя, той, този срок. Година.., 2..., 3..., 5....!!!!!!!!!
Тука ми намирисва на вечни очаквания. Има ли вечни рабо`ти?
А после... ?


ами там е работата, че не е решено. защо слушаш ненормални (Никам), а не провериш сам? не е било решавано.

по въпроса за вечността, няма такова нещо - модераторът може да бъде сменен с гласуване, просто няма "мандатност". ако клуба е доволен от него, може да стои вечно.



Тема Re: Пак ли???нови [re: Nikam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 01:23



И аз това се чудя и мая.
Преди година и малко отгоре, беше решено, че двамата модератори ще бъдат тук по година.


КЪДЕ Е БИЛО РЕШЕНО БЕ, х. сплескан ?
Я ПОКАЖИ, кво се правиш на дръж-ми-шапката !
решено-било, само в болната ти глава




Тема Re: Пак ли???нови [re: uncool]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано09.10.05 01:43



КЪДЕ Е БИЛО РЕШЕНО БЕ, *. *******н ?

Мисля, че се увличаш!!!!!

Ескалираш безмислено. Това не е език на разумен човек.

Ако си превъзбуден пиини студена чаша, най-малко.
Ако някой ти пали фитилите на тъмно, машата му се е зачервила до стопяване. Така ли е!!!!!?

Успокой се! Не коментираме, все пак, световен кризис.
Светът не е насвършване, ако има несъгласни с теб или с мен.
Ще стигнем до реалността и без "тропане по масата".



Редактирано от Kurvoazie на 09.10.05 01:53.



Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано09.10.05 02:02



КЪДЕ Е БИЛО РЕШЕНО БЕ, *. *******н ?

Мисля, че се увличаш!!!!!
Ескалираш безмислено. Това не е език на разумен човек.


ааа, не - всъщност мислех да го нарека директно "хамстер сплескан", но се смилих и съкратих малко. мислех също така да предложа да му го начукам (до лакътя), но и това си го спестих.

не заради друго, ами ме мързи да пиша всеки път "Якиии, затвори си очичките, Яки" за да предпазя невинната душа Гномео.

всъщност като се замисля, аз съм много сдържан и търпелив човек, само името ми едно такова...




Тема Re: Пак ли???нови [re: uncool]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано09.10.05 02:25



Не си струва да слизаш на ниво което не е подходящо и за личен разговор.
Високопарно е, но в основата му е самоуважението.
Ако се уважаваш, а това е видно, не мисля че ще ти приляга да се изпускаш
по-този начин. Има много други начини и възможности, които решават заплетените ситуации.
Като се поразмислиш и ще намериш.

Ние обменяме мнения и търсим пътища към нещо по-разумно.
В търсенето и да нямаме допирни точки във всичко, остава факта че ни свързва това за което сме в Адам и Адам.

Има достатъчно по-важни проблеми от разминаването в мненията,
за които си заслужава и хабене, емоции, борене.

На можем да сме си врагове тук...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.