Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано06.10.05 21:08



В добавка на...

.... и не вярвам да има протежета на администрацията.

Хубаво ще е, за повече доверие,
да се показва и постче (надлежно оформено), когато се цитира мнение на по-модове от Дира. Щом има спускане на правила от тях, то те да са официално цитирани чрез кой, кога, и с добавката от поста с който се пита за мнение. Дира е частноТО нещо, от тях сме в правото си да имаме Клуб АиА тук. Иначе става ясно, че АиА става полека частно клубче на ....
Важно си е ...




Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.10.05 21:21



Това като е `решено`, `що се подлага на оспорване - защото нищо подобно не е решавано. Дори и елия не би застанала зад подобна тъпа лъжа.

Не съм избиран за срок и ще напусна или когато не мога да изпълнявам задълженията си като модератор или когато хората от клуба решат, че не го правя както те искат.

Но няма да напусна защото някой не харесва бисексуалните или защото на някой му се иска да е модератор.



Тема Re: Пак ли???нови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано06.10.05 22:09



Но няма да напусна защото някой не харесва бисексуалните

Ще си присвоя правото да кажа от името на тези които съм ги чел, че не съм срещал отрицателно мнение, принципно, към би-тата.
Ако има спорове то те са
дали да има споменати и бисексуални в `Правила`. Това е принципно положение. Мойте основанията пак ще ги изложа:
- в света, световната практика е установила, че клубовете Адам и Адам са гейски клубове. Това са клубове за гейският живот, проблеми, информация и всичко което касае и обслужва ГЕЯ. Същото важи и за Ева и Ева. Всеки, не само би-то, но и лезбиен, хетерото и който и да е си влиза и пише, чете. Но с отношение към това което засяга гея. Но, правато е на страната на гея. Останалите могат да са добре дошли гости.
Тук се е допуснало и изписването на `бисексуални`.
Смятам, че е излишно и некоректно към истинският гей, към гея който си търси пространство, малко кътче за самостоятелен живот. Ако има такива, които са съгласни в АиА да си делим място с би-тата, то клуба трябва да се прекръсти на Адам и Адам2 (Адам на квадрат). Повярвай, че пишейки това, съзнавам, че това е невъзможно. Но, `що гея отново да страда и да се гъне под диктат на други. Ако допускането на би- в парвила е от интерес на някой, или вече някой от гейовете и би-тата са си направили комбинка, това е просто друго. Това, обаче, трябва да е ясно, за да не се правим останалите на ощипани госпожици, които трябва да си мълчат дакато им е кеф на групичката.

...или защото на някой му се иска да е модератор.

надявам се, че не визираш мен... Толкова съм далеч от идеята да търся изява като модератор, че ми изглежда като ...., може да се засегнеш ако го изпиша. Но, други, стари модове с практика, наблюдения, познаване на Клуба в детайли, и то със стаж - има. Има и много стари клубари, които по нищо не отстъпват на сегашните (като имам предлид, че са гей). Не мога да си представя, че Дира, има против в АиА модове да са гейове. Това ще намирисва на дикриминация, което ДЪЛБОКО не го вярвам.
А това, че може да ме обвиниш в дикриминация спрямо би-тата, или по-точно като сексист, ще си е логична последица от логиката на ...., което ще го приема за нормално.
Аз съм в Клуб АиА, чист гей съм и желая тук да се чуствам сред свои. Какво сексикстко има. Общувам и тук, и навсякъде с би-та. Спя с би-та. Харесвам им мисленето, защото чуствам разликиТЕ с мойто (по логика и поведение).
К`ъв да ми е проблема с тях..?



Като се види кой взема или не взема участие в дебати за би-тата, картинката е проста.....



Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.10.05 22:38



Тук се е допуснало и изписването на `бисексуални`

Пак историята с чукчата, който е писател, ама не чете - тази тема е дъвкана в клуба. Клубът не започва с теб, нали се сещаш? Но пък ако ти е кеф, питай останалите, дали бисексуалните са част от домакините в клуба или са само гости? Тема за обсъждане и тема за гласуване?

Ако има такива, които са съгласни в АиА да си делим място с би-тата, то клуба трябва да се прекръсти на Адам и Адам2 (Адам на квадрат).

Ами да видим, дали "вие" Адамовците, бихте си поделили мястото в клуба с "нас" - ъъъ??? евите??? или какви???? нямам такава дума!!!! Беден речник???!!! Не съм Адам (според твоите разбирания), обаче и Ева не съм (ако ми видиш хуя ще се съгласиш веднага!)...

Да видим?

Пусни тема дали бисексуалните са част от клуба или гости (не че такава тема вече нямаше, ама нали ТИ не си я чел...). Аз не бих пуснал, много тъпо ми се види. Но то е защото съм би.



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: Kurvoazie]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано06.10.05 23:12



Интересни въпроси задаваш...

И аз не искам да навлизаме в тази тема. Но все пак - личното ми мнение за Sam е много добро. До момента не съм видял/усетил нещо, което да го дискредитира /ако може така да се каже/

Ако на хората не им харесва бисексуален да им е модератор - казват си го, гласуват го, уведомява се който трябва и готово. Проблема е решен.

Дайте да не се караме (защото на такова почва да прилича). Почваме да сме като в нашият парламент - караме се за глупости, оформят се лагери и накрая - нищо. Оставаме си само с караниците и лошите впечатления един от друг

P.S. Не визирам теб, Kurvoazie, просто изказвам мнение. Уважавам мнението и на Nikam, и на BBourgas. Просто собствени виждания и причини



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: BBourgas]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано06.10.05 23:14



Зная, не съм тук от вчера.
Въпреки това и съм и на твоя страна, и на страната на Sam.



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: Nikam]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано06.10.05 23:16



Не съм съгласен много с теб, но карай - няма да споря.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано07.10.05 00:49



Гласувам картинките в подписите на потребителите да са голи техни снимки с минимален height не по-малък от 1000 пиксела! Все пак подробностите ме интересуват!

Ми хубаво, но защо си сложил картинка с гащи тогаз? ;)

Не, сериозно, не ми пука кой какъв подпис си слага, просто понякога ме заболява ръката да скролирам и ми става прекалено шаренко на очите от такива пищни картинки, това е.

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано07.10.05 01:08



Защо ли не се изненадвам че точно ти го подкрепяш, след като имаш не една, ами две картинки в подписа .

Досадното е, че и ДВЕТЕ ти картинки ми спуффват IP адреса всеки път щом отворя страницата, което е доста недискретна и некултурна проява, но все ще го преживея накакси...

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Пак ли???нови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано07.10.05 01:12



Това, че насила ме тикаш в графата на вечните новобранци не ми е ново.
Но и ти е ясно, че когато нещо е дискутирано, ВЕЧЕ, с това дискусията не е затворена. Или в клуба се затварят дискусии които не са.... ти ги наречи.

Толкова се е изписало и колко ли още ще се пише за сексуалността и проявата `и. Ако в нета има "малко" текст за информираност, то има, мисля че вече знаеш, книги, които много обстойно разглеждат всичко около гейството. Ти ползваш английски, а къде остават текстовете на френски или други европейски езици, преведени на български на хартиен носител? А къде остават ключовите, знаковите, автори, които са се разписали и са признати в съвремието от всякакви полове и сексуалности?
Как ние да приключим?..., като другите все още и още си позволяват да уточняват?

Идеите за непрочел, неразбрал, и подобни, много лесно ме водят към факта че се забиваме. Или ти ще си своиш клуба, може би и други, и като по-стари, с новите на нож до отказ. Питам се кому е нужно??!!?? Тук в тази свободна зона на гея `що на кого се перчим. Любовници ли делим, показваме се на някой който да ни оценява ли? Пак се питам `К`во има да делим?`

И `що избирателно ми теглиш от поста/поуста/. Спомагателните идеи забелязваш, а същественото - не искаш. Чуствам те сърдит.

И защо като сме на различно мнение, подчетавам МНЕНИЕ, трябва да си пишем така дълбоко вражески? К`во има да делим?
Ясно е и за невежия, че в клуба има всякакви личности и с различна полова и сексуална ориентация. Не сме ли тук за да си обменяме мнения идеи, информация!!! Когато мнението не някой не е в унисон със стар клубар, дествията на нови или стари клубари не се харесват на мод или на група, или на който и да било, то `що въпросният ще се заклеймява и обругава. За пред кого е това? Това ми изглежда .... ще премълча.
Какво делим? Място, позиции влияние ли? Че колко са постоянните пишещи? Пред кого се правим на какво?
Нещо не схващам...?

(ако ми видиш хуя ще се съгласиш веднага!)...
тук ми се правиш на по-мъж
безмислено е .....
истинските гейове не пишат така..., нали?

А как пише интелигентният човек?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.