Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 24.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Коментари към гласуването  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.10.05 22:23



нещо много объркано ми се струва:

1.щ
2.ь
...
8.й

-ще го прочета още двайсетина пъти и ще си помисля дълбоко, вярвам че ще разбера за какво става въпрос. сигурно грешката пак в мен ше да е била



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.10.05 22:48



все пак можехте да вмъкнете и моето предложение клубът да стане отворен за нерегистрирани потребители, както например е в ева и ева.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано02.10.05 22:58



Върни се в първите постинги на клуба и прецени дали трябва да е така. Всъщност в една друга тема вече поговорихме по въпроса. Потърси я.

Не искам да гледам простотии от сорта:




... и прочее ...
От гледната ти точка на бивш модератор - ще можем ли да се занимаваме с толкова много допълнителна плява?



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.10.05 23:02



Твоето предложение за отваряне на клуба за нерегистрирани няма отношение към правилата за гласуване на модератор.

Или има?



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.10.05 23:26



на никого не би навредило едно гласуване на предложението ми.

защо да не можете в ева и ева как могат? там почти половината теми на заглавната страница са от нерегистрирани потребителки. мисля, че преди време някой беше казал, че клубът е достатъчно "голям",а постребителите му достатъчно "качествени", за да си налага автоцензура/в добрия смисъл/, до такава степен, че модераторите да станат излишни..
все пак клубът е на няколко класи над развиващите се в момента подобни в абеве-то и бол. смело мога да го твърдя. какъв по-голям + от това, четящите, но не пишещи господа да могат да участват "на едно кликване" разстояние, защото за много от тях лесната, но бюрократичната регистрация е затормозяваща.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.10.05 23:42



по принцип правилата ли сменяме или в частност само тези които се отнасят за гласуване? какво пречеше да се вмъкне и това? или, о даа... оправдания винаги могат да се намерят.

я да те питам нещо?

1. гласуването на тези правила протичало по старо му, ти обаче анулира два от гласовете за мен в миналото гласуване за модератор, според новото тълкувание на едно от правилата

2. какво ще стане ако всички девойки и хетеросексуални се активизират, като защитят правото си на участие в гласуването в клуба занапред, въпреки че голяма част от хомосекуалните може да са против това? ще е честно ли ?



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.10.05 23:56



Отговорът на въпроса ти какво сменяме го пише още на първия ред на темата за гласуване. Може и да си намериш оправдание, че не четеш....

Въпросът с отваряне на клуба за нерегистрирани потребители досега не е обсъждан. Редно е първо да се обсъди, пък после да се гласува. Тая работа не става с вмъкване или с пъхване.

по останалите въпроси:
1. С тези 2 или без тях - все същата. Само дето иначе целия клуб "Айтос" можеше да дойде да гласува при нас, щото имали по над 25 мнения някъде си.
2. Девойките и хетеросексуалните да се активизират, лошо няма. Стига да имат 25 мнения до днес в АиА. Но такива не са много.

И както сам усещаш, точките ти 1 и 2 си противоречат - с искането за честност в т.2 сам отговаряш на въпроса си по точка 1.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано03.10.05 00:34



И както сам усещаш, точките ти 1 и 2 си противоречат - с искането за честност в т.2 сам отговаряш на въпроса си по точка 1.

Мда ама не. Хич не си противоречи.Тези 4-5 момичета хич не са малко-това са те-тези които имат над 25 мнения. Ще ми е интересно да наблюдавам



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано03.10.05 03:15



Гласувам картинките в подписите на потребителите да са с максимален height не по-голям от 100 пиксела!

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано03.10.05 11:46



Момчета, не се ли увличате.

Заприлича ми на един наш орган - гласуване на прегласуването на гласуването по т.333 от ал.5 от предложение 8.....
Напълно съм съгласна, че за да гласува човек трябва да има достатъчно мнение - напр.50, което мен ме изключва. Но всичко друго! Нали модераторът изпълнява едни и същи функции. Освен ако се разделите на партии и почне война в клуба, което не ви пожелавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.