Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано07.10.05 12:20



Ма това за мандатността не е искам, не искам!!!!!!!!
Къде има принцип?, къде има вариант?, че след като има изборна длъжност (т.е., че за нещо е избиран човек измежду други човеци с гласуване) и да няма срок на избора(мандат)!!!!!? Не сме фондация (там има избор в управителното тяло ако е от група сподвижници, а не лична фондация), не сме ЕТ, ООД,ЕООД или не`нам си к`во. Тук е клуб от хора. Събрани на доброволен принцип. Тези, хубави или лоши хора си избират човек за да изпълнява задължения от правила които те са си направили. И какво, избраният, колко време ще е ангажиран - вечно??? Може, но в демокатичното начало, което и тук е заложено, си има закони. За избраният си има срок - 1, 2, ...4, 5, години. После нов избор. Ако старият пак спечели, няма лошо. И за новият срок(мандат) определения период като мине, пак избор. Така докато тези които избират им е изгоден избирания. Какво му е трудното, лошото, непочтенното, некоректното.
Не коментирам, че при избора, от глусувалите за друг, или от негласувалите, се вади извод че има и несъгласни за нещо. Ама и това го има в демокрацията. Ами може точно в тези които не подкрепят постоянно избираният да е истината. Нали? Изобщо, истината, където и да е
важен е ПРИНЦИПА.
Това се опитвам да предложа на вниманието на който се интересува.
Коя ще е персоната? - това си е Божа рабо`та. Това е съвсем друга тема, ситуация, положение.... не знам какви думи да изписвам за да сам разбран наксимално правилно.

То е съвсем ясно, че Сам си има лоби и то сработва за него за да е модератор. Ама съвсем нищо лошо няма в това. Болшинството го харесват и к`во, да се гръмнем ли разни други!!!!! Не, естествено. Каквото такова, моля. Важна е рамката, правилата, в която сработва едно или друго лоби. Тя да е разумна, реална и с утвърдените практики. Иначе настава терор, издевателстване и ред още действия които не са перспективна практика. Какво трудно има да се прозре, че мандатността не заплашва сегашната ситуация. Не застрашава Сам и неговото лоби. Ама ха де.

Моля, Сам и който и да е настоящ лидер или стар клубар, това което предлагам ВИ устройва, не ВИ подрива или заплашва.

Няма далновидност. Има инатлък и емоции, които задължително оплитат и спъват развитието на каквото и да било. И за това често питам - `Няма ли мъже тук?`. За мъжа е присъщо да е логичен и неемоционален при вземане на сериозни и трудни решения. Кой може да се засегне от това мое мнение. Просто не го виждам, тук, на постовете, на форума, където всичко се вижда и е от ясно та по- и най-!!!!!

Нищо лично.


Редактирано от Kurvoazie на 07.10.05 12:32.



Тема Re: Пак ли???нови [re: AЛБATPOC]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано07.10.05 13:47



Да уточня тогава, че аз не си спомням в този клуб да е вземано някакво решение за мандатност. Не си спомням какво точно съм ти писал в бележки, но едва ли съм ти казал, че има официални мандати. Може би съм ти казал, че моят мандат изтича след година. Аз си самоналожих мандат, т.е. реших да съм модератор за една година, защото смятам, че този клуб ще е по-интересен, ако има мандатност на модераторите. От друга страна, докато бях модератор, не поставих въпроса за гласуване, което е може би моя грешка.

--



Тема Re: Предупреждавам.нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано07.10.05 15:43



На много места излизате извън...

Това множествено число `излизате`(или близо до формата на страдателен залог, форма коята често употребявам и затруднява), ми е много смущаващо.
Извини ме Martyr-ре,
но не мисля, че обобщението ти е коректно. Ти, когато изпълняваш ролята на модератор, би следвало да си конкретен, ясен, и точен. Ееее, неудобство си е, но това е отговорност която сам си поел. Множественото число, което употреби включва всички никовете писали в тази тема. "Прикачил" си забележката към бургазлията, което не те измъква. Нали, не всички са били с груби изрази?
Да размахваш пръст "неориентирано", като вчера беше между редовия писач/клубар, го отдавам само на грешките на растежа, които неминуемо ще те сполетят (сигурно е, това не ти е първата).
Независимо от тона и граматичните форми, приемам, че желаеш да се доближиш повече до ред произтичащ от `Правила-`та, и ти предлагам да обърнеш внимание на много по явни нарушения. Най-дребното което отдавна се вижда, търпиш го и ти, някой да не се възползват от препоръката за писане на кирилица. Ще кажеш, това е препоръка. Препоръчай, напомни, че отдавна тази `препоръка` е станала правило в НЕТА, независимо, че не се е променило, тук, в АиА. Това си е и покана. След като мине темата за гласуване и мнения, как да става избора на мод в АиА, можеш да инициираш лека темичка с промяна на думата `Препоръчва се` с `Наложително е` по повод писането на кирилица.

В добавка. Към модовете.
Пак с лека тема, като копнете от други форуми текст като готово предложение, ще е хубаво да прибавим и още една указателна точка, за да е ясно показано,

какъв ще е начина за отправяне на забележки към посетителите на Форума, и какъв е пътя до БАМ-ването.

Има кратки и чудесни образци в много форуми. Иначе АиА си е разграден двор.
Това и аз мога да го подхвана, но пътя ще е по-дълг (с една тема повече), а и си е по-рационално ВИЕ да отчетете дейност в правилна посока.

Нищо лично.


Редактирано от Kurvoazie на 07.10.05 17:08.



Тема Re: Предупреждавам.нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано07.10.05 16:45



"Извини ме Martyr-ре,
но не мисля, че обобщението ти е некоректно."


Противоречиш си в още няколко постинга.

"грешките на растежа"? "не ти е първата"?

Прочее, за какво изобщо говориш?

Отправи конкретно обвинение или ми направи конретна забележка. От текста на постинга ти - разбирам само, че с нещо не си съгласен. Дори не видях някакъв въпрос или конкретизирана препоръка.



Тема Re: Предупреждавам.нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.10.05 17:28



може би искаше да каже, че дори и да заключиш тази тема, не е проблем да си пуснем друга подобна

Редактирано от BBourgas на 07.10.05 17:29.



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.10.05 17:32



оооо не не не!

Тук няма "моя" и "твоя" страна. Аз просто си казвам "болката". Не е задължително някой да се застъпва за мен



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.10.05 17:34



ооо и аз съм рак



Тема Re: Предупреждавам.нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано07.10.05 17:39



"Извини ме Martyr-ре,
но не мисля, че обобщението ти е некоректно."

Спокойно, `що не допусна че има техническа грешка. Видях я. Благодаря. Поправих я на поста. Е...
Ако си противореча още някъде желателно е да намериш мястото, и там да ми посочиш в какво и за какво. Обобщението е лесен подход, като пльосването на парцал на земята.

"грешките на растежа"? ,
ти бил ли си друг път модератор?
Не ти ли е позната тази всеизвестна фраза? Използва се когато някой по пътя към израстването допуска грешки. Обикновенно се приема, че са обективни.

"не ти е първата"? ,
в още една тема си пишем, по случайност, точно в този момент. Там виждам, че темата както е пусната от Радослав си е с лагален статус и ти обърнах внимание, че няма нужда да се допитваш до Сам, след като можеш ти сам, ако прочетеш пак правилата да си припомниш, че Радо не е в нарушение. Нима съм аз в грешка!!!

Прочее, защо и ти, като други единици, си в опит да ме манипулираш (или сугестираш други), с колко много не ми е ясно какво искам да кажа?

Да те обвинявам....!!!!! Че аз те оправдавам, друже. Грешките ти, от растежа като мод, ги приемам за обективни, а не субективни.
И извини ме,
но, какво си способен да разбереш и какво не, не е мой проблем. Както казах, единици сте желаещите да не ме разбирате.



Редактирано от Kurvoazie на 07.10.05 17:47.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Шkeмби]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.10.05 17:39



разбирам те
предложението ми е да изключиш зареждането на картинките, това няма да се отрази на страницата-все пак е форум!



Тема Re: Пак ли???нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.10.05 17:41



добре. тогава кажи как според теб е редно да те разкараме според правилата, желание не ни липсва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.