Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак ли???нови [re: Sam]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано07.10.05 01:17



"Преди година и малко отгоре, беше решено, че двамата модератори ще бъдат тук по година - сънувал си. Или аз съм проспал това решение. Моля за доказателство (линк) !"

В интерес на истината и аз помня че когато течаха първите избори имаше голяма дискусия и беше надлъжно обсъждано (и почти съм сигурен че беше решено) модераторите да са на мандатен принцип.

Линк не мога да дам защото едно че не ми се рови, а и вероятно ако някой е искал отдавна е измодерирал въросните теми/мнения

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано07.10.05 01:19



шегичка, моля...

Въпреки това и съм и на твоя страна, и на страната на Sam.

ти да не си зодия близнаци...?
единият е за Сам, а другият за ........

много харесвам близнаците, но не и възможността им да се навсякъде

пп
моля, приеми този каламбур-шегичка не като намек с отрицателен знак




Тема Re: Пак ли???нови [re: Sam]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано07.10.05 01:28



"Това като е `решено`, `що се подлага на оспорване - защото нищо подобно не е решавано. Дори и елия не би застанала зад подобна тъпа лъжа.

Не съм избиран за срок и ще напусна или когато не мога да изпълнявам задълженията си като модератор или когато хората от клуба решат, че не го правя както те искат.

Но няма да напусна защото някой не харесва бисексуалните или защото на някой му се иска да е модератор."

-----

Ами очевидно в момента в клуба има една доста голяма фракция която не иска да си им модератор, затова единственото глобално решение е да пуснеш една тема за гласуване "искам ли САМ да е модератор или не" и да приключим с тази история веднъж за винаги.

За да предотвратя всякакви драми и инсинуации веднага заявявам че аз не искам и никога няма да бъда модератор тук в този клуб и не пускам този постинг с каквато и да е користна цел.

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Шkeмби]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано07.10.05 01:46



Споко, аз няма да го разбера
Ако това те притеснява - ще оставя само едната
А иначе го казах на шега



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано07.10.05 01:49



Абе и да го разбереш все тая, просто понякога се чудя кому е нужно, ама карай

Мерси за предложението, ще си помисля коя картинка повече ме дразни и ще ти кажа да я махнеш като реша

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Шkeмби]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано07.10.05 01:53



Добре - отворен съм за предложенията ти
Наистина това, което виждаш ти на картинката аз не го виждам и няма да го видя, не ми и трябва
Ако ми потрябва - има други начини



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: Kurvoazie]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано07.10.05 01:59



Зодия Рак съм след Близнаците

Приемам и двете мнения - и твоето, и на Сам - просто и двамата сте ми само познати от клуба Сигурно ако Ви познавах по-добре, щях да взема нечия страна...

Приемам шегата



Тема Re: Пак ли???нови [re: Kurvoazie]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.10.05 08:45



Че ако не го искате какво ви пречи да пуснете една тема за гласуване, в която да гласувате да бъде свален и да бъде заменен от някой, който си изберете сами? Смятам, че администрацията на дира ще уважи и подобен избор. Само не знам дали аз бих имал право да гласувам в подобна тема, понеже съм външен прелитащ над клубчето.
В едно от другите клубчета, където пиша мога да сваля модератора, който не сдава поста много лесно, но не го правя единствено за да не ми натресат на мен поста а в следващите няколко месеца не бих могъл да модераторствам място, където се пише доста. А и не искам да си го кажем направо.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Пак ли???нови [re: Шkeмби]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.10.05 08:50



Това за мандатния принцип на мен ми беше казано от ДжейТии, след като се заприказвахме веднъж на бележки след модерирането на някои мои по-грубички думи.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Предупреждавам.нови [re: BBourgas]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано07.10.05 11:31



На много места излизате извън тона на приемливото спорене. Това е тема за дискусии, а не за мерене на полови органи, нито за решаване на междуличностни проблеми.

Ако продължавате в същият дух, ще заключа темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.