Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 19.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 17:35



Не отричам, че това е твой стил.. но аз някак си не мога да приема да ми задават въпрос в една тема, а аз да отговарям в друга...

Така че не брой моите сълзи... а се погрижи да има ред в клуба ТИ...



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 17:42



Не е уместно да отговарям с лична бележка на публично зададен въпрос. Елементарна учтивост - най-малкото. Да не говорим как останалите, които няма да получат бележката, биха останали с впечатлението, че избягвам отговора...
Или както предлага Модератора, да отговарям в друга тема...
Изобщо... пак недомислиците на Сам...
Някой ден ще съм го направила разумен и съобразителен човек, с моите забележки... Нищо, че сега ми се дразни... след време ще ми е благодарен...




Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.10.05 17:58



В темите за гласуване чатът никога не е бил разрешен. Не виждам, защо заради теб трябва да променяме нещата - щото ти се е приискало да замацаш още една тема? Това е редът в клуба много преди мен да ме има в него и вероятно ще остане така и след мен.

Но - това е "стилът ти", само дето напоследък от елинизми мина изцяло към византийщини - извъртаници, оплитаници... ужасТ !!!





Тема Защо заблуждаваш сега?нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 18:21



Защо лъжеш сега? Не си „систематизирал” (леле, че израз) всичко. Kurvoazie предложи да има мандатност. Можеш да го прочетеш

Предложението е подкрепено от BBourgas, Nikam и мен в същата тема. Ние не сме ли също хора?

Направено там, където ТИ определи и в срока, който ТИ определи. Нека се гласува и ако се приеме, тогава чак Администрацията на дир-а ще преценява дали ще го позволи или не. Което самия ти си отбелязал. Най-много да не го допусне. Но нека администрацията не го допусне...а не Сам да не го допусне!!!
Тази евентуалност (администрацията да не го допусне) не виждам какво пречи да се отбележи от теб в промените, които се гласуват, заедно с предложението за мандатност.
Не може да не си забелязал, че много хора изразиха съмнение в твърдението ти, че Администрацията е против една разумна мандатност. Изразиха явно недоверие в думите ти и Guardian_Hearts и jaytee и аз. Ние не сме ли също хора?

Та това предложение беше направено недлежно, но понеже не ти изнася - го подмина. Не се излагай и систематизирай направеното предложение. Не е хитричко да се гласува само това, което ти харесва и само по начина, по който ти харесва...

Освен това веднага след това гласуване, трябва да пуснеш друго, защото имаше и предложения за промени, които не касаят пряко изборите за модератори. Примерно предложението на BBourgas да се отвори клуба за нерегистрирани потребители - пак направено в темата за предложения. Което мен ако питаш, трябваше да прибавиш в сегашното гласуване, а не да го подминаваш тихичко, или да правиш нарочно нова гласуване само за едно предложение...
Но... така си си решил....



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 18:30



Тогава какво търси в темата за гласуване въпрос към мен?
Чети...


Цитирам:
Елиа какви предимства на по старите? В народното събрание да не би два пъти да тежи гласът им нали старите скици разчекнахте най простото нещо избор на модератор!!! а не дай си боже бяха гласували хора само със над 50 поста (що не с над 100) е тогава сигурно и клуб нямаше да има.


От теб Модераторе... се иска само едно... Да си изпълняваш задълженията, за които са ти гласували доверие. Така че, изпълни си задълженията и се погрижи да няма въпроси, покани за дискусии и диалози в темата за гласуване!

ВЕДНАГА!!!

И наистина не променяй правилата само защото този въпрос е насочен към мен. Защото този клуб не ти е бащиния, та да дерибействаш!



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.10.05 18:37



Да си беше написала и ти въпрос в темата за гласуване. Но не и чат! В постинга с гласуването може да има всякакви работи.... Но гласуване трябва да има. Постинги, които не съдържат валиден глас се трият.

Не мога да редактирам мнение с валиден глас, защото тогава отдолу се изписва "Редактирано от Sam" и с основание някой може да ме упрекне, че съм променил не текста след гласуването, а съдържанието на валидния глас. Така, че защо се правиш на по-проста, отколкото си?

Червени главни букви няма да ме трогнат... Нито византийщините ти... Правилата са каквито са. И опитите ти да ги извъртиш само те правят смешна



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.10.05 18:44



Чукча не читател, чукча писател..., както имах възможност да ти кажа веднъж.

Да си чела какво съм писал там. Съмненията ще си ги избиеш лесно като се обърнеш към администрацията.

Чатът с теб е твърде непродуктивен, защото освен дребни лъжи, подмятания, извъртания и изкривяване на фактите друго не правиш.

Преставам да ти се връзвам и да ти отговарям сериозно, още повече, че знаеш колко държа на мнението ти



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 21:45



Чудесна аргументация. Ще запазя хисторито от този твой постинг за следващите гласувания. Тогава ще има да пишааааа... без да може да се редактира и отговаря



Тема Re: Защо заблуждаваш сега?нови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 21:49



Явно нямаш никакво желание да има дебати и гласуване в този клуб, по въпроси, които не те кефят лично.
Всеки може да прочете дискусията ни и да си извади сам заключенията. Кой извърта, кой подмята, кой лъже на дребно и си измисля административен щит.
Натрупванията са налице.

Модераторствай...



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Шkeмби]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.10.05 13:07



Гласувам картинките в подписите на потребителите да са голи техни снимки с минимален height не по-малък от 1000 пиксела! Все пак подробностите ме интересуват!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.