Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 21.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано03.10.05 20:03



Имам проблем с номер 5. Последния вариант включва и 6 месеца, но не и другите. По тази логика някой може да има 25 мнения в клуба отпреди повече от 6 месеца. И?
Това с 6-те(или друга цифра) месеци е хубаво, понеже гарантира актуалност на гласа на потребителя - той е наясно с "положението" в клуба. Редно според мен е, ако има вариант "над 50" и "над 50 през последните 6 месеца", да има два варианта за всеки брой мнения.
Иначе се получава много тъпо.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Sam]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано03.10.05 22:20



Аз също мисля, че това в точка 5 е пропуск, защото по този начин аз като държа на актуалността на гласа имам само един вариант на избор докато тези които не държът на актуалността на гласа имат 3 варианта. Просто това ми се струва недообмислено. Лошото е че някой клубари вече са избързали да гласуват и сигурно няма да има особен смисъл ако се редактира анкетата. Изобщо тази тема май ще стане нещо като "след дъжд качулка"...



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Гъзe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано03.10.05 22:26



Изобщо тази тема май ще стане нещо като "след дъжд качулка"...

хм... ако не ме лъже паметта вече имаше тема, в която Сам събираше предложения за въпросната анкета. някой просто е пропуснал дъжда



искам да ме няма...

Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Gnomeo]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано04.10.05 02:58



Тази тема беше за предложения и в нея съм добавил собственото си предложение. Имах предвид темата за коментари по анкетата да бъде пусната преди старта на самата анкета, защото в противен случай не виждам смисъл и полза от нея при условие, че гласуването е стартирано и повечето хора вече са гласували така като гледам. Всъщност такава тема явно дори не е била планувана, защото не е пусната от Сам. Нищо аз като кротко агънце ще гласувам на принципа на по - доброто зло пък ще видим.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Gnomeo]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 04:06



Предложения за това какво да се променя в правилата е едно...
Съвсем друго е коментари и доизясняване на вече систематизираните и конкретизирани предложения...



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: eлия]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано04.10.05 10:07



а после може да коментираме и доизасняваме коментарите и доизясненията на вече систематизираните и конкретизирани предложения



искам да ме няма...

Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Gnomeo]  
Автор eлия ()
Публикувано04.10.05 13:06



Може всичко да коментираме...
Примерно, че аз давайки аргументацията си защо класувам именно така по една определена точка, в темата за гласуване получавам въпрос от друг потребител. Можеш да го видиш.
И сега се чудя да спазя ли правилата и да не правя чат там? Като така се направя, че не забелязвам човека и неговия въпрос към мен... Или да не спазя недообмислиците на виртуалния Лъв и да отговоря на човека...

НЕСМЕНЯЕМ МОДЕРАТОРЕ!!! ВЗЕМИ ЗАСЛУЖИ ПАГОНА И ВКАРАЙ В РЕД НЕЩАТА! КЪДЕ ДА ОТГОВОРЯ?

Та Gnomeo, докато ти иронизираш, а тези с пагона самовлюбено се гледат в огледалото и започват всеки разговор с "Аз съм модератор на клуба в дира", хората дискутират, защото явно има нужда от това. Дето се вика - Тая работа не е като Оная работа!



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.10.05 13:37



Както се казва в един стар виц, "Чукча не читател, чукча писател". Омръзна ми да съм ти Кирил и Методи. В темата за гласуване ясно и просто е написано:
"темата за обсъждане е

".

Отделно има още една - тази, в която рониш сълзи сега. Избери си!



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.10.05 13:42



имаше достатъчно време за предложение. систематизирал съм всички направени.



Тема Re: Коментари към гласуванетонови [re: eлия]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано04.10.05 14:30



В отговор на:

И сега се чудя да спазя ли правилата и да не правя чат там? Като така се направя, че не забелязвам човека и неговия въпрос към мен... Или да не спазя недообмислиците на виртуалния Лъв и да отговоря на човека...




Лична бележка?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.