Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема харесвате линови  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано23.09.05 15:26



харесвате ли момчета с дълга коса,от тоя тип-като металите с опашчица и ластичка?

на мен ми действат страшно несексуално

Редактирано от BBourgas на 23.09.05 15:37.



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано23.09.05 15:43



Не! Въобще не харесвам дългокоси.



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано23.09.05 17:09



Харесвам много неща, друг е въпросът колко от тях ми действат сексуално.
Харесвам момчета/мъже с дълги коси точно толкова, колкото и момчета/мъже с къси коси. Не съм особено сигурен кой е "тоя тип" за който говориш, въпреки, че си дал някакво обяснение. Примерно аз не съм метъл, а пак си връзвах косата на опашчица(дори и опашчици) с ластичка, дори и с шноли ходех. Но се подстригах. Сега обаче пак си пускам косата.
Имам приятелка за която мъжете с дълги коси са страшен сексуален и въобще всякакъв стимул. Луда е по дългокоси...
Не мисля, че дългата/по-дългата коса при момчетата/мъжете е "несексуална". Може би за някои тя просто се явява признак на/за "женственост"... Но не и за мен.
Та да обобщя: Да, харесвам. Стига косата да не е мазна, пърхутясала, проскубана, цъфнала...... Ама то и късата коса може да е таква, просто като е по-дълга е по-мащабно.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано23.09.05 20:15



При мен харесването зависи не от косата, а от мъжа. Виждал съм, и на снимка, и на живо, сексапилни момчета с дълга коса.



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Roy (student)
Публикувано24.09.05 10:31



Мдаа, харесвам дългокоси типове - стига да им стои добре.



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано24.09.05 17:25



Въпреки че имах дълга коса доста време, аз лично никога не съм харсвал мъже с дълга коса. Колко парадоксално, нали...След като си смених тотално имиджа, най-вече чрез косата, започнах да се чудя защо съм я носил въобще...



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано24.09.05 19:47



И на мен ми действат доста анти, макар че за мое учудване има 1-2 изключения



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано24.09.05 20:38



Момчетата с дълга коса са един от найголемите ми фетиши.
Но не и в случаите, когато са вързани на опашка - без значение с връвчица или с ластиче.
Едно металче с дълга чуплива коса и леко мътен поглед може направо да ми спре дишането.
Аз самит бях с доста дълга коса около 10-ина години, но ЕГН-то вече си казва думата.



Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.09.05 22:35



Имах някога двама колеги с дълги коси, но на единия беше нещо невероятно - буйна кестенява коса дълга до кръста, за която се полагаха старателни грижи. Това момче събираше погледите с косата си където и да отидеше.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: харесвате линови [re: BBourgas]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано24.09.05 23:37



Той влезе в стаята.
Лампата беше угасена и силуета впечатляваше. Очаквах го, но не знаех как изглежда.
Черната гъста и плътна коса, на опашка вързана, се спускаше по гърба. Главата му изглеждаше страховито и прекалено правилна. В полумрака виждах само черни и пронизващи очи, които стреляха твърдо.

Защо е облечен...? Костюм, риза, обувки!!!
Съблякох го.

Кожа като алабастър. Тяло Аполоново. Силует от хармония.
Таза ще се загуби във всяка прегръдка.
Гърдите като писта от която никой не би излетял.
Зърната настръхнали искат пръсти да погалят и отпуснат.
Плочките, с овален релеф, очакваха ласка, която търси пътя надолу.


Защо колената ми търсят опора...? Подчиних се.

Поставих длани от двете страни върху последни остатъците от материя, която скриваше възбуда. Напрежение и желание чакаха.... да се освободят от впитя пазител.
Много пръсти свалиха оскъдното препятствие.
Дъхът ми секна.

Два изопнати крака се ракрачиха за да освободят място на колете които успокоени си търсеха място. Истината беше срещу лицето ми. Властна ръка направи последното.

Дъхът ми се изгуби...

Редактирано от Kurvoazie на 24.09.05 23:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.