Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: Sam]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано29.09.05 09:06



> > В България е ад да се живее,отвратително и гнусно.

> E това, меко казано, ми се вижда малко пресилено.

Предполагам че донякъде би могло да се обясни, ако човекът е живял за последно в България преди 10-15 години да речем



Тема Re: препоръкнови [re: BBourgas]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:05



хехе. само да ти кажа, че в случая не ме интересува какво мисли майка ми


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: mizrahi]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:06



да, гей е. това е възмутимото всъщност - сам да не се определя като нормален и да се срамува едва ли не. пф . а на собственика днес или утре ще се видим с него , дано да има ефект...


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: нopтвeн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:07



да, мисля, че се сещам. много...глупаво и безпочвено. добре, че вече няма джордж


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: Mъppp]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:09



еми да де :) той ми вика - аз те виждам ква си ( лесбийка демек) , викам и ква съм ? еми то ти личи. викам му то и на теб ти личи къв си ама си пазя мнението за себе си. не ставаш ли малко нагъл ? о не, хич.


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: musha-busha]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:10



ами значи шефът каза, че е по-добре да се видим на живо, а не да говорим за това по телефона и днес или утре ще го направим. ще му обясним за отношението и поведението на този човек. надявам се да има реакция. ако ли не, защо наистина да не го осъдя ? и на двете ни с приятелката родителите ни са адвокати, така че...просто искам равенство ебати. понякога има подмятания разни по улицата, но гей да се държи така и да се срамува и нз си още кво....е повече от странно.

не познавам иначе


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: redjeep]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано29.09.05 11:12



дам, точно така..трябва помежду ни да има уважение след като не се познаваме...а наистина там няма да отида повече, ако няма някаква адекватна реакция :) за кво да му пълня гушата..малко ли заведения има, където наистина няма да ми се намесват в личния живот .


СВОБОДА!!!

Тема Re: за дискриминацията в гей средата .нови [re: mireto:)]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано29.09.05 12:09



Свиркай си и отиди още поне 12 пъти там.



Тема Re: препоръкнови [re: mireto:)]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.09.05 15:18



хехе. само да ти кажа, че в случая не ме интересува какво мисли майка ми

Аз пък взех, че ти повярвах.Много ясно, че те, но понеже си мъжкарана и се направи. Пък и ми е ясно, че в интернет всеки може да се прави на какъвто си поиска пък в действителност фактите да говорят друго...

Сигурно не ти пука от майка ти и затова, че в последно време си сменила употребата на цигари с козчета, но бъркаш. На възрастта на коята си, човек малко или много/в повечето случаи много/ е изцяло зависим от родителите си. За всичко. Ще осъдиш заведението ама нанайци. Нали трябва да имаш пари, за да платиш на за адвокати/или ще прибегнеш до майка си като и обясниш цялата ситуяция. Я си помисли добре, пак?



Тема Re: препоръкнови [re: BBourgas]  
Автор musha-busha ()
Публикувано29.09.05 15:45



Има някакви лични неща между вас, които са си само ваши. Но не си прав за парите за адвокати. Делата по закона за защита срещу дискриминация не стрват на жертвите нищо, особено ако ищецът се обърне към правозащитна организация и поиска от тях адвокатска защита.

Освен това е адски рано да се говори за изхода на такова дело, защото на този етап това са само хипотези.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.