Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бих искал...нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано21.09.05 17:08



Бих искал да се извиня за това, че известно време отсъствах от страниците на клуба. Пропуснал съм включително и гласуването за модератор. Вярвам, че макар и да нямам 25 мнения от началото на лятото досега Сам би ме допуснал да гласувам, но прегледах гласовете и не виждам смисъл да го правя, защото личните ми симпатии не са за фаворита (към когото не изпитвам никакви лоши чувства, но просто не бих си кривил душата) а гласът ми не би променил нищо освен ако до довечера в десет часа не гласуват още десетина души, но ако това все пак се случи ще пусна един глас и аз.

Това отгоре беше встъплението и можете да не му обръщате внимание. Както виждате не съм се променил много и пак дрънкам глупости, но това, заради което пускам отделна тема не е глупост. Бих искал да поканя тези, които са готови да изпият с мен по една бира около средата на октомври да го направим. Поводът ще ви кажа когато се видим на живо а по отношение на организацията ще се възползвам от правата, които бяха делегирани на този, който се наеме да организира среща.
Ако правилно си спомням няма ограничение да не присъстват жени и макар аз самият да нямам намерение да водя със себе си жена жените, които пишат в клуба и желаят да дойдат са добре дошли.
По отношение на датата си мисля да 8-ми или 15-ти октомври и ако се случи някой да има желание, но да е възпрепиятстван на една от посочените дати нека си каже и ще изберем другата.
По отношение на часа имайки предвид, че въпросните дати са съботи и имайки предвид, че тогава се стъмва по-рано си мисля за начален час да обявим 17,30-18,00 часа.
Мястото на срещата и заведението ще се съобщават на бележки на всеки, който заяви желание да присъства и който обещае да не идва с намерението да вдига скандали (това последното може би не е нужно да се пише, но нека го има и написано).

Моля всеки, който има желание да дойде да го напише в темата за да мога да си направя сметката колко човека ще дойдат и да се погрижа за резервация. Ако някой не е сигурен, че ще присъства нека ми каже приблизителната вероятност да присъства пак поради същата причина.

пп. Получи се ферман, за което извинявайте ама като не мога да се оправя с пет приказки ще се оправя с петдесет.

Добавка: За тези, които не ме познават и тези, които са ме забравили уточнявам, че мястото ще бъде в София някъде в центъра.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...

Редактирано от AЛБATPOC на 21.09.05 18:01.



Тема Re: Бих искал...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор dukolenkov (новак)
Публикувано21.09.05 17:52



"Мястото на срещата и заведението ще се съобщават на бележки на всеки, който заяви желание да присъства"


Това ми харесва звучи много вълнуващо като някои шпионски филм от студената война или филм на 007 James Bond,поне кажи в коя част на БГ ще е срещата източна/западна/южна/северна
Между другото предложи по изискано питие тъй като аз не пя БИРА а Шампанско(Френско)
някои БГ червени вина не са лоши
Успех

UBI BENE,IBI PATRIA


Тема Re: Бих искал...нови [re: dukolenkov]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано21.09.05 18:02



Извинявай - това за мястото е мой пропуск. Доста от пишещите тук знаят, че съм от София, но няколко месеца не съм се вяскал в този клуб. Поканата е за София някъде в центъра.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Бих искал...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.09.05 18:50



:) То тия сбирки стават пословични с това, че е трудно да се организират - почти като някакъв масонски кръг, дето си е загубил паролите - все се уговаряме, все се пращат бележки, уточнения и накрая - нищо :)

Накрая ще взема да ви поканя всичките на гости, че така поне няма да е трудно да се намерим:))



Тема Re: Бих искал...нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано24.09.05 19:38



Нито една от срещите на този клуб не е била организиран "трудно", камо ли да стават пословични с "това". Интересно защо си останал с подобно впечатление.
Колкото до "нищо"-то, чудя се ти откъде знаеш при положение, че на нито една не си бил, и дори желание да присъстваш не си показал.
Всеки който е пожелал е намерил останалите и е бил намерен.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Бих искал...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано24.09.05 19:48



Брой ме. 50:50 Понеже може да се наложи някой от уикендите да съм на работа извън София. Иначе и двете дати, 8ми и 15ти, ми се струват подходящи.
Ами това е. Своевременно ще те уведомя в случай, че ми е невъзможно да присъствам.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Бих искал...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.09.05 21:31



Ще се радвам да се видим пак.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Бих искал...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.09.05 21:36



А бе да си го кажем честно тази, на която аз бях и за която после пуснахме тема 12*12*12 определено не беше организирана с лекота. За второто си прав, че всеки, който е поискал да намери някого в този клуб го е направил без проблем.
пп. Този път се надявам да го видим и него на сбирка. Ако не го видим следващата ще я организираме у тях, както е предложил.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Бих искал... [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано24.09.05 21:41



Ама ние ще вземем да приемем предложението ти и тогава ще се чудиш какво да ни правиш. Може ли да вземем с нас и Елия?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Бих искал... [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано24.09.05 22:12



Що се отнася до Милен специално, той е мой приятел и по-скоро можете да го попитате "Може ли да заварим Елия у вас?"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.