Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано27.09.05 07:38



извадката от контекста на друга тема си - нищо от никъде не е вадено, линковете си стоят. по-скоро е подчертано!



Тема Re: ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано27.09.05 11:15



Не разбрах точно въпроса ти. bluefan е друг форумен трол, който обикаля клубовете и се заяжда със всички, явно е кръстосал шпага с елия, защото е върл "левскар", и много-много не си ограничава устата (такова де - клавиатурата).



Тема Re: Тъп въпроснови [re: uncool]  
Автор musha-busha ()
Публикувано27.09.05 11:57



Тука няма толкова голям и звучен емотикон (блах и думата) да опише как трима души се разреваха от смях

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна


Тема Заповядай :)нови [re: musha-busha]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано27.09.05 12:18







Тема Re: Споко!нови [re: Kurvoazie]  
Автор jism (39/би)
Публикувано27.09.05 18:59



Чакай да обясня тогава.
З9/би, си означава точно това, но вече ще го ремонтирам през ноември на 40/би !
Жени много, красавици-също. Нямах физическата красота пред вид. Елия винаги скандализира, създава ненужни дразги, много е натраплива, често е безпардонна, винаги забравя началото, като рече и заприщва форума.
А пък аз не съм бил никога заядлив, а съм имал поводи... Впрочем позволих си го преди много време към Никам... Е и аз мога да казвам "извинявам се". Не искам обаче ненужните припирни да се ширят тук - наистина!
Който не харесва модераторствуването на Сам - моля, да го каже...Но такива изумителни лупинги - стига!
Аз харесвам начина му на изказ и поведението му - ето, просто и ясно.



Тема Re: Тъп въпроснови [re: musha-busha]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано27.09.05 22:04



радвам се, че съм успял да разсмея няколко души... не ми се случва всеки път :)



Тема Защо трябва да се заема страна?нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано28.09.05 14:05



Интересен въпрос е това и сега като се замисля той няма смислен отговор. Може би още като деца са ни обяснявали, че трябва да вземеш някоя от страните. Като деца например имаше основно Чорбари и Семкари, примесени с малко Слабисти, но аз просто не си падах по футбол. Трите групировки обаче бяха поставили нещата така, че всеки, който не искаше да членува в нито една от тях ядеше бой от всичките, понеже който не е с нас е против нас.
По съвет на баща ми (тогава съм бил в предучилищна възраст) аз казвах, че съм от Националния...
Като се замисля сега обаче живота ни е поставен пред един куп избори, при които искаш или не искаш трябва да вземеш страна и на моменти забравяме, че имаме свободата и да не изберем нищо.
А това, че всички сме преди всичко човеци е един болезнен урок, който живота непрекъснато ни преподава и който въпреки това трябва постояно да ни се напомня.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Защо трябва да се заема страна?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано28.09.05 17:55



Така поставен въпроса от теб, придобива друг - различен смисъл от това, което се опитвах да кажа.
Защото едно е да нямаш предпочитание или мнение или позиция... и да заемеш една или друга страна, ръководейки се от разни други подбуди... или просто по избор...
Съвсем различно е да имаш свое предпочитание или мнение или позиция и да ги пренебрегнеш умишлено, просто за да си на удобната страна. На изгодната страна. На страната на силния, богатия, уредения...

И както казва Михнева: "Ей, Богу! Не искам да съм от "удобните"! Особено пък ако удобните са казионните...

Това, че някой се предлага за продан - образно казано - само по себе си не е лошо... лошото е, когато на етикетчето му стои евтина цена и е изложен на долнопробна сергия...
Но в България обичаме евтиничкото...



Тема Re: Споко!нови [re: jism]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано28.09.05 20:40



Разбрах, че си 39(40)/бисексуален.
`...какво? красиво (в широк аспект)...`както казах ясно е изходната ми точка спрямо Елия и поясних как я познавам...
От поста ти не лъха скрито противоборство, не се чуствам насилствено/съзнателно предизвикван в безмислици или натрапчиви оценки с някаква цел... Такава отмосфера в клуба по- ми допада и както в постата си до uncool така и се чрез този пост се допояснявам. Вече разбрах от `..Не искам..ненужните припирни да се ширят..!`, че сме единомишленици в обемите на споровете, но остава открито за какво може да се спори (не скандализира) и КАК.
Според мен и в двете посоки всеки има собствен аршин и права. Това е подвластно на самоконтрола, контрола на правилата на клуба и най-вече (основно) на регулацията от членовете на Клуба. Лично, аз, така схаващам клубните действия. Не сме частен сайт или сайт/клуб на гилдия.
Много пищно ми изглежда да размахваш каквото се сетиш или изфабрикуваш!?! Винаги, аз, а сигурно и всеки, се пита какво се цели като се създава такава изкуствена или целенасочена ситуация и защо се подкрепя/търпи това?!?

Сам е друга тема...


Редактирано от Kurvoazie на 28.09.05 20:42.



Тема Re: ...нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано28.09.05 20:55



Нямаше въпрос... към теб. Допълних ти поста с конкретни/открити изложения копнати от твой линк.

А ти що отговаряш вместо Елия... .
Да е трудно търпима Е., да е точна в свои преценки е едно, но да топи гей от позицията на добре информирана лезбиен е не скандално в гей-лезбиен обществото, а подло.
Това искам да се изясни. Става ми все по-интересно що за човек е тя.

Нищо лично.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.