Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъп въпрос [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано25.09.05 18:14



Сам... сериозно. Колко време мислиш, че ти ще си изобщо нещо в този клуб, след като свалиш пагона?
Ще ти кажа - НИКОЛКО!
Единственото, което имаш в тази общност са две неща:
- този пагон, до който си се добрал и браниш с нокти и зъби
- това, което ти подхвърли Приньо

Тук съм от първия ви модератор - до сега. Всдички преди теб си отидоха достойно и по собствено желание. До един! Невъзможност да отделят внимание на клуба, отдаденост на други неща, нови поприща, самоналожени мандати... Ти си единствения и ще останеш единственият в историята на този клуб, който до последен дъх ще брани пагончето. Ако трябва ше се огъваш и превиваш според повея на вятъра, ще сервилничиш на когото е нужно... само за да си Модератора!

Така че не си губи силите да говориш за моята истина, а брани това, което единствено те прави личност - Пагончето на модератор в клуб на дира.



Тема Re: Тъп въпрос [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано25.09.05 18:20



Че защо трябва да се заема страна? Казвай си истинското мнение за нещата и ще си в хармония със себе си.... Това е всичко.

Хетерско - гейско - лесбийско - все сме хора и сме съвсем като хората. И да може човек да се хареса на всички - не бива! Защото това само ще показва безгръбначност.



Тема Re: Тъп въпрос [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано25.09.05 18:31



Нежно създание - нали знаеш, колко държа на твоето мнение за мен? И на твоите оценки за мен?

Нали знаеш, приказката за лъжливото овчарче? Искаш ли да маркирам мненията ти, в които се виждат явни лъжи и откровени манипулации? Е, това тук, последното, е откровено просташко, но пък какво да се прави, кой колкото може...

Къде е онази елия, която уважавах? Потъна надолу, надолу, в черните бездни, както казва поетът... Самоизяде се.

Съжалявам те, нежно създание. Лесбийка, която дори в Ева и Ева не я траят, та намира подслон при много по-толерантните АиА.



Тема Re: Тъп въпрос [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано25.09.05 18:34



Пак Модераторска надменност!



Тема Re: Тъп въпрос [re: Mr Alexander]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано26.09.05 04:35



Тъкмо и аз бях почнал да се чудя защо така се карат хората тук... гледам вече са запълнили темата с разни нещица...
Един от пишещите имаше подпис "Ребята, дайте жить дружно" (или нещо подобно, руският не ми е силна страна )
Защо и ние тук да не опитаме? Поне за малко?

P.S.
Аз самият съм и.д. модератор в един друг клуб /под друг ник/ - мога да ти кажа, че това не е лесна работа...



Тема Re: Тъп въпрос [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано26.09.05 11:56



Клуба е оцелявал много преди Модератора и ще оцелява много след Модератора. В това мисля всички сме сигурни.
Така е. За разлика от един другклуб,където те оставиха да се вихриш наволя...


Павлине... много си нов за да знаеш какво правя по принцип...
Е, не. Вече имам предостатъчнно опит. Сигурно съм сред десетте най-видни елиолози в страната


И като си се разсъскал... не забравяй, че змиите имат очи, които помнят.
Дубуе, како.



Тема Re: Тъп въпрос [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано26.09.05 14:41



Ето това вече беше нелеп постинг.
Всеки, който е чел в ЛГБТ знае, че там цензура няма, иначе всичките ти постинги в които се държиш като тираджия пред ракията нямаше да останат.
Слава Богу нито ти, нито някой друг, не може да излизва злобата си тук.

За другото... седи мирен.. още нищо не си разбрал. Наистина си много неопитен. Добре че са момичетата край теб.
Дубуе, како.



Тема Re: Тъп въпрос [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано26.09.05 14:58



Преливане от пусто в празно.

Отговарям ти само за да те попитам какво значи това "Дубуе, како." което втори път вече пишеш... и откъде произхожда този израз?



Тема ... [re: eлия]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано26.09.05 15:02



В отговор на:

Вихря се на воля в Ева и Ева и в ЦСКА от клубовете в дир-а.




Определено се вихриш:
Злоба:

Изнасяне на лична информация за blue_fan

Расова непоносимост:






Коментара е излишен. А ясно се вижда и огромната маса -=фенове=- които си си възпитала там. А и навсякъде другаде ... 'що не си вземеш отпуск или ... нещо!?



Тема Re: ... [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано26.09.05 19:45



Лелееее... ти си бил по-елементарен, отколкото допусках.
Да не можеш да различиш запалянковщина от расизъм и злоба - си е чиста проба... айде да не казва.

Явно си наплашено хлапе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.