Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 27.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема форумът bb-team.org ?  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано22.09.05 22:49



От 2 години влизам в

и нещо ме кара да мисля, че известна част от пишещите са гей . Така де все пак сме си доста по суетни, или поне аз имам такива впечетления . Та понеже съм адски любопитен кои от пишещите там са гей искам да питам, кои от вас влизат в този форум и с какъв ник? Ако можете да кажете и чужди гей никове също става. Моят ник там е mortimer



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: Гъзe]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано22.09.05 23:13



Аз влизам от време на време и имам няколко мнения, но ника си не искам да разкривам тук, защото там съм писал по-лични неща, които не искам да се свързват с jaytee!



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано23.09.05 14:45



Защо ти трябват? Свалки във форума ли ще правиш?



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано23.09.05 17:04



Аз го посещавам само, като читател. По интересни са ми статиите в главната страница. Иначе ... много момчета в залата си изглеждат достатъчно съмнително - защо да не са и сред посетителите на форума.



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: jaytee]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано23.09.05 18:47



> които не искам да се свързват с jaytee
Това ми прозвуча все едно jeytee е някаква друга личност. Да не би да развиваш виртуално раздвоение на личността?



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: Гъзe]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано23.09.05 19:05



Ами май натам клоня... То да беше само радвояване...



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: jaytee]  
Автор Шkeмби (Розовичък)
Публикувано24.09.05 11:16



O-oo, сега вече знам кой бил JaySatan във форум "Black Metal"



Тема Re: форумът bb-team.org ?нови [re: Шkeмби]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано27.09.05 22:49



Не, не съм аз.



Тема Re: Ние сме на всеки километърнови [re: Гъзe]  
Автор peter25 (вече на 26)
Публикувано27.09.05 23:32



Естествено,че една част от пишещите в този там форум са гей. Да беше дошъл на няколкото срещи на същия този форум, да беше се убедил с шестото си чувство. Не предендирам за научна достоверност, но по мои наблюдения, базирани не върху 5,10,20 или 50 , а повече момчета, смея да твърдя , че във фитнес-залите всеки 3ти или 4ти си пада (и) по момчета, което всъщност КАКВО доказва или показва за теб, не ми е много ясно, но айде.....

Както Prinyo много точно отбеляза в един off-форум разговор, защо му е на един средностатистически харесван хетеросексуален мъж да продължава да се поддържа "във форма" ?!, когато постоянната му приятелка го харесва и със шкембенце, и с не постоянно гладко обръснати гърди, когато има вече стабилна работа и когато не му пука, ако някой му каже "виж как си се олял като прасе бе" :)

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.