Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 29.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Big Brother 2нови [re: Gnomeo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано24.09.05 17:19



и аз от личен опит

много силно признание, аз трудно бих казал това

Мисля, че за това което ни липсва в личният живот се чака, а не се страда, не се тъжи.
Дори и да не дойде очакваното никога, в очакването има тръпка, даже и красота.

Да чакаш с обвинения че не идва - си е самонаказване.
Да чакаш и да си представяш белият кон, лимузина - си е част от красотата.
Да чакаш и да превръщаш очакваното в сън - си е мечта.
Да чакаш и да тъпчеш на едно място - си е загуба.

Жорж Санд в романа `Индиана` има текст който винаги си спомням в лични моменти, ще перифразирам,

често трябва да протегнеш само ръка и това което искаш ще се окаже до теб.

Редактирано от Kurvoazie на 24.09.05 22:46.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано24.09.05 19:31



И какво точно искаше да кажеш? Че не те разбрах. Ама никак.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Big Brother 2нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано24.09.05 20:04



..... Ама никак.

Ще пиша по неглежирано.

Freemit потърси мнение от форума, дали `Хората на които нещо им липсва в личния живот, запълват този вакуум с воайорски предавания от типа на ББ!`, като той е съгласен с това. Gnomeo, пише, че е съгласен (ти също), като се допълва, пояснява `от личен опит`.
Приех го, че сами сте изпадали в ситуация да гледате ВВ поради `липса` на нещо. Сам си приех, че липсата е нещо от личният ви живот, не от битовия, не от обществения или служебния.
Така реших, да споделя мисли и ситуации в които сам съм изпадал. Всичко е по пинцип, обобщено, ноже да се приложи за какво ли не. Не можех да съм сигурен какво точно има зад фразата `от личен опит`.

Важната дума е какво ни `ЛИПСВА` и какво става после, когато знаем какво ни липсва. Малко ще редактирам. Текста изглежда като сироп, който има нужда от вода, за да се пие.
Благодаря, че ми обърна внимание.





Тема Re: Big Brother 2нови [re: Sam]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано24.09.05 22:09



za momcheto s prashkite - nenavijdam glupavi myje aklo shte i da e naj karsivia i poslednia na planetata (hajde malkos e izsilih ako e naj krasivia i naj veche poslednia na planetata moje pyk i da preglytna glupashtinata mu:P)

VOLVO 480 for life!


Тема Re: Big Brother 2нови [re: crna_maca]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано24.09.05 22:20



Ха-ха... За жените наистина е по-трудно да "преглътнат" тъп мъж, дори и да е много красив... Така е от каменната ера насам. С красотата си мъжът едва ли е можел да срази мамут...

Виж, мъжете са свикнали с обратното... Една жена не трябва да сразява мамути все пак .



Тема Re: Big Brother 2нови [re: crna_maca]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано26.09.05 04:42



Прочете ли какво е написал във въпросника (оригиналният правопис е запазен) ?





Тема Re: Big Brother 2нови [re: Sam]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано26.09.05 09:03



все повече се убеждавам, че съм си сбъркал "професията". трябвало е да стана жена.



искам да ме няма...

Тема Re: Big Brother 2нови [re: ..:: Oziris ::..]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано26.09.05 10:41



mi ne kade da go procheta?:)

VOLVO 480 for life!


Тема Re: Big Brother 2нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано26.09.05 16:39



По доооооста субективни причини се оказах въвлечен да следя (поне от късните дневници по Нова) редовно какво се случва в ББ2, особено с някои конкретни участници;-).

Та като изключим споменатата пристрАстност, трябва да призная, че повечето съквартиранти и на мен са ми симпатични и интересни засега. Сигурно и заради странните условия в къщата. Поне докато не ни надуят главите отвсякъде с тези 15-на души. Или докато не си проявят всички магариите с течение на времето

Колкото до Радо, т.нар. "момчето с прашките", волно или неволно, момчето си направи страхотна реклама и бизнесът му сигурно ще процъфти;-) Това е то - за една седмица влезе в устите на половин България и то с нещото, с което си изкарва хляба. Разбрах, че излиза доброволно от шоуто тази вечер. Ми какво да прави повече там - показа май основното (единственото?), което има... и си тръгва докато е време и не се е изчерпал (с оставане без прашки, например);-)

Отсега не ми се правят залагания в полза на един или друг, просто е твърде рано и не ги познавам добре. Но не бих се учудил ако първият изхвърчал е жена.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Big Brother 2нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано27.09.05 23:06



Вего/Звезделин/ от втория ББ ме кефи визуално и като характер. Може би защото се ми напомня за предпоследния ми приятел, като визия са почти 1:1




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.