Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: tova normalno li e?нови [re: crna_maca]  
Автор Gary (човек)
Публикувано20.09.05 16:18



Не знам какво означава нормално, но ... Имам приятелка която си пада по гей мъже. Горката, опитът й с мен я доведе до твоя извод:
"i naj me plashat che ne moga da gi imam makar che mi haresvat:)".
Но при нея привличането е не толкова сексуално, колкото привличане от отношението на гей мъжете към жените (като към равен човек). Е, сигурно има и изключения .



Тема Re: tova normalno li e?нови [re: Gary]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано20.09.05 16:33



сигурно затова си мечтая да съм момче; най-добрата ми преятелка е гейка (така иска д ай викам) и чете една книга за половете и т.н. и там имаше тест за колко е мъжки или женски мозъкът ви. значи скалата е от 0 до 330 като може да си и извън нея. 0-165 е мъжки мозък , а 165-330 е женски (или д акажем такъв тип мислене). е един приятел изкара 150, тя 130, мъжа ми 100, а аз 65! чист мъж съм си май;) та може би дори вътрешно мога да се чувствам гей:))) то вярно с болшинството жени няма кво да ис кажем освен че не ме интересуват техните теми:) та отгоре на жсичко едно приятелче от службат ами вика оня ден - хаха много смешно тичаш. и аз - ми как като жена ли? и той -ми д ажерно че си момиче. пък иначе си минавам за хубава... та явно и такива феномени има ама не познавам други та затова ви питах:)))

VOLVO 480 for life!


Тема Re: tova normalno li e?нови [re: crna_maca]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано20.09.05 17:43



и аз имам приятелка, която ми е заявявала, че момчетата по принцип я плашат, но обожава гей момчета. и в нейния случай, както при приятелката на Гари, го разбра чрез мен...

доколкото знам си е съвсем хетеросексуална.

---


искам да ме няма...

Тема Re: tova normalno li e?нови [re: Gnomeo]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано20.09.05 17:56



btw i men mnogo me plasheha no sega mis e nalaga da rabotia s mnogo myje i vech egi vyzpriemam po drug nachin:)

VOLVO 480 for life!


Тема Re: [re: crna_maca]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано20.09.05 20:12



На английски на такива като тебе им казват fag-hag, но не съм сигурен дали не е обидно да те наричат така.

Има обратни (като мене), на които им се ще от време на време да пробват с жена, но нали се сещаш с "нормална" жена не би станало, а само с някоя по-нестандартна



Тема Re: tova normalno li e?нови [re: crna_maca]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано21.09.05 00:47



Нормално е.
Не си сама.
Ще намериш голямата си любов.
Ще ти споделя нещо.
Аз имам приятелка от Русе,казва се Тинка.
Най голямата и любов беше моят най добър приятел Ники(гей),малко преди да
се оженят се случи най непоправимото.
Сега Тинка живее в Италия.
Съдби човешки.



Тема Re: tova normalno li e?нови [re: crna_maca]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано21.09.05 01:03



Аз пък се сетих за Японците, които правят гей анимация, която всъщност се прави спецялно за да бъде гледана не от гейове а от момичета и я правят също жени най-известни авторки на гей комикси и анимация, за които се сещам са Каори Юки и Йоко Мацушита. Незнам за нормално, но в Япония явно е масово щом хората и индустрия даже са си направили.



Тема Re: tova normalno li e?нови [re: Гъзe]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано21.09.05 10:25



hm tova e mnogo inetersno ne biah chuvala che ima neshto takova;) daje mi se shte d agi vidia shto za filmcheta sa. hm iaponcite sa neveroiatna kultura, koito moje bi zapochva d abyde unishtojavana ot amerikanskia nachin na jivot:(

VOLVO 480 for life!


Тема Re:нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано21.09.05 10:25



hihik tova prelojenie li e:)))

VOLVO 480 for life!


Тема Re: tova normalno li e?нови [re: redjeep]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано21.09.05 10:28



абе то аз голяма любов съм си намерила и съм женена, но той понякога се плаши от мен, че съм малко "момче", друг път ми се радва, че съм била перфектна - хем най добрия му приятел, хем можел да прави секс с мен - направо две в едно;)

VOLVO 480 for life!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.