Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.09.05 13:44



Вчера спортен клуб Фет Кетс откри спортния сезон с грандиозно парти на което присъстваха повече от 140 човека. Бяха представени основните спортове на клуба - волейбол, плуване, лека атлетика, бадминтон, фитнес, спортна стрелба, състезателни танци, тенис на корт и туризъм, както и треньорите на всеки спорт.

След официалната част дойде време за купон :) На мен ми хареса много, а на вас?



Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.09.05 18:23



Аз не можах да присъствам, но се надявам някой, който е бил да разкаже повече подробности или да пусне снимки



Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.09.05 18:55



:) Скоро ще има снимка на новия сайт на клуба на адрес www.fat-cats.org, но засега сайтът е в процес на разработване :) инфото се качва, така че - търпение...



Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс? [re: mizrahi]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано18.09.05 21:59



Туризъм? Я раздухай това малко или ми кажи къде има инфо за заниманията ви с този "спорт". Ако трябва и сайта ще изчакам, стига да има какво да се прочете по този въпрос. Заинтригува ме.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.09.05 22:39



Туризмът се очертава най масовият спорт :))) Екскурзиите вече са станали традиция. Следващата екскурзия ще е на 15 и 16 октомври /събота и неделя/ във вилно селище "Бор" между Батак и Велинград, близо до гр. Ракитово. За повече подробности виж сайта :

. Цената за членове на спортния клуб е 28лв. което включва пътуване със собствен автобус и преспиване. За гости на клуба, цената е 32 лв.
Краен срок за записване е 5 октомври... За повече подробности - 0899921298 - Кирил



Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.09.05 22:46



Ей такива реклами харесвам . А за партито за първи път прочетох днес от твоя пост. Поради което няма как да имам мнение дали е било хубаво !



Тема Re: Хареса ли ви партито на Фет Кетс?нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.09.05 23:03



Е, остава да ми вярваш тогава :))) Хубаво беше... Не сме правили голяма реклама, защото кувертите свършиха още преди седмици... Явно новините се носят, дори да не е през нета :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.