Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Обсъждане на тема "Нов модератор"  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано07.02.06 08:28



Обявявам ново гласуване за модератор на мястото на джейти. То ще протече на два етапа - номинации и същинско гласуване.
От днес (7.9) до 14 септември, 22.00 часа, в тази тема, всеки ще може да предлага кандидатури за модератори или да се самопредлага. В същата тема предложените могат да си правят отвод или да излагат "предизборните си обещания".
На 14 септември ще направя списък с номинираните и неотказали се момчета (държа на пола!). Тогава ще пусна тема за гласуване, в която всеки може да посочи по едно име - кандидатурата, на която дава гласа си. В тази тема всички постинги, които съдържат друго, освен името на кандидат, ще бъдат изтривани. Гласуването ще трае 1 седмица - до 21 септември. Имат право на глас всички регистрирани потребители, чиито профили са създадени ПОНЕ 1 МЕСЕЦ преди датата на старта на гласуването и имат НАД 25 МНЕНИЯ. Всеки има право на едно мнение, което е равно на един глас - глас за една кандидатура, който може да промени в рамките на 6 часа.
Написаното до тук от всички относно изборите за модератор, както и гласуваното от всички, да не се чете и да не се има предвид, освен за лично осведомяване.

Гойко Митич!

Номинирани и неотказали се до тук, изброени по реда на предлагането им:
Никам
Martyr
Guardian_Hearts
Мизархи
BBourgas

Номинирани и ОТКАЗАЛИ се:
Нортвен
uncool
Gary

пиша го тук и от сега, за да не стане грешка

Ако някой ще се отказва, да го прави преди гласуването. Ако се откаже след като стартира гласуването, хората, които са гласували преди това за него ще са го направили напразно. Няма да гласуват втори път. Казвам предварително, за да не стане фал и да няма "допълнителни тълкувания".

Още нещо, което казвам предварително за да изложите евентуалните си претенции, понеже такъв прецедент досега не е имало:
Тъй като се появиха много кандидат-модератори, се увеличи вероятността да има двама или повече с най-много, но равен брой гласове, в този случай ще се наложи повторно гласуване (балотаж) само между тях. Тоест (казвам пример, че да ми е по-лесно за обясняване): Най-много гласове са получили иванчо и драганчо - и двамата по 10. Останалите кандидати - имат по 9 или 5 или 1 гласа. Ще направим още едно гласуване по същите правила, на което ще се гласува дали иванчо или драганчо ще е нашият избранник.

Ама се надявам да не се случи, защото наистина е по-добре клубът да има 2-ма модератори и то по-скоро.

Редактирано от Sam на 14.09.05 18:49.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано06.09.05 23:51



Предлагам Никам!

P.S. Разказвали са ми навремето за филм на Гойко Митич. Винету и Поразяващата ръка. Та заловили някаква бяла жена и Винету пита: "Какво да правя сега с нея?". Глас на циганка от залата му подсказва: "Дай й да го духа, бате Гойко!"
Това по повод подписа ти...



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.09.05 23:56



Никам е прилежно записан в списъка ми.

Ама на вица ти не можах да се разсмея, щото не го разбрах. Ще да е щото съм много тъп. Не, щото ти не умееш да духаш...



Тема Никам! [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано07.09.05 00:02



И аз мисля, че това ще да е...



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Sam]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 08:27



Аз предлагам martyr, не само защото е умен, интелигентен и оправен, но и доста уравновесен и толерантен.
Както се вижда от постингите му, доста трудно е да бъде въвлечен в словесни битки и се отнася с любезно снисхождение към тези деца или същества, които се опитват да му се катерят по главата (горната)
Такова спокойствие и позитивен поглед към живота са много необходими на модератор в този клуб, където половината постващи смятат, че са незаконно родени деца на Господ и са по-по-най - наясно с нещата.
Освен това досега не съм забелязвал у martyr склоност към вземане на странни решения и аргументации от типа "щото така" или "зашото така реших".



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: prinyo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.09.05 12:16



Е, хайде, не бъди толкова скромен

нямаше да се разсърдим ако беше написал "в този клуб, където половината постващи смятаМЕ, че сМЕ незаконно родени деца на Господ и сМЕ по-по-най - наясно с нещата."

Все пак, отделна тема ни пусна, обясни (на децата и съществата, без сниЗхождение, разбира се) какво и как... та чак и модераторът, който твърдо беше за НЕрестартирането на изборите, изведнъж си е променил решението...

мдаа, спомням си едно твое мнение срещу "изборите до дупка" преди 2 години някъде... ама хората еволюират, явно... според както им е угодно.

Предлагам Guardian_Hearts. Няма нужда да хваля качества и т.н., присъщи за познанства извън клуба. Темите, които пуска намирам за интересни, живи и различни. Не участва в скандали и безсмислени спорове.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 07.09.05 12:36.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 18:55



Силно надценяваш предполагаемото ми "влияние" върху Sam, както и тежестта на мнението ми в клуба. Не смятам, че моето мнение за правилата на гласуване са повлияли особено на Sam. Опитните клубари, поглеждайки последните няколко постинга на джейти, бързо ще разберат какво е станало. Оставям на Sam да реши дали да осветли ситуацията или не. За мен е все едно.

Нещата, които съм написал за martyr се базират на постингите му тук. В разбиранията ми за откровеност влиза да казвам както лошите, така и добрите неща, които мисля.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Sam]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано08.09.05 01:06



Никам.
Много ми допада чесността му.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: prinyo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано08.09.05 16:04



Оставям на Sam да реши дали да осветли ситуацията или не. За мен е все едно.

ами ето - все пак става ясно, че някои тук знаят повече неща от други...

Очевидно ти знаеш...

И на "опитните клубари" ни е ясно защо го знаеш.

И е в пълно противоречие с воплите ти за гласност, прозрачност, честност и т.н.
В клуба НЕ СТАНА ЯСНО ЗАЩО БЕШЕ РЕСТАРТИРАНО ГЛАСУВАНЕТО ( не се извинявам за главните букви). Особено след като Сам няколко дни говореше със същите букви, че изборите няма при никакви условия да бъдат рестартирани, щом са вече в ход. Това, което единствено се видя е, че след заканите на BBourgas, след твоето появяване, Сам внезапно промени решението си... Е, какво трябваше да си помисли обикновеният несведущ потребител?

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: pensif]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано08.09.05 16:32



Май още трябва да лъскаме кокала на jaytee.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.