Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вредно ли е да свършат в теб ?  
Автор kyrsant (непознат)
Публикувано11.09.05 15:31



Още едно питане от моя страна : като изключим опасността от полово предавани болести , и най вече СПИН , има ли някакви други негативни последствия от това активния да свърши в пасивния .



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: kyrsant]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано11.09.05 15:36



Опасностите са най-вече за активния, поради не особено здравословната и хигиенна среда, в която е навлязал (в случай че наистина изключим опасността от полово предавани болести , и най вече СПИН). Затова - ползвай презерватив! Дори и да се изследвате за всичко възможно и сте сигурни, че сте тотално здрави, за активния пак има риск. Затова - ползвай презерватив!



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: Sam]  
Автор kyrsant (непознат)
Публикувано11.09.05 19:39



В какво се изразяват тези опасности



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: Trifun]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано11.09.05 23:30



"Съмнявам се в едно хетеросексуално семейство портньорите да ползват презервативи"

Не се съмняваи, ползват!

А рисковете са достатачно значителни за да им се обърне внимание.



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: Sam]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано12.09.05 00:10



За рисковете съм съгласен, но все пак тук говорим за секс САМО между двама, и то ПОСТОЯННИ партньори. Ако живея с един човек и го обичам, и му вярвам, що да не му позволя да свърши в мен ? Имах едно приятелче, което казваше : "Секс с презерватив е все едно да ближеш мед през буркана" А се сещам и за една друга поговорка : " Ако ти е писано да се удавиш, няма да се обесиш" . В края на краищата всеки си решава сам за себе си... Почитателите на секса за една нощ е редно да ползват презервативи. В самото начало на една нова връзка - също. Но ако всичко е достатъчно сериозно и си живеете заедно ... Не съм противник на презервативите, но всичко трябва да има граници - напоследък това се превръща в някаква мания ми се струва ... Почвам да си мисля че тия болести, предавани по полов път са изкуствено създадени от големите компании, производители на презервативи - за тях те са като манна небесна - всички знаем, че секса е нещо, без което човек не може
А че в едно хетеро- семейство ползват презервативи ... - сорка, продължавам да се съмнявам, при това силно. Нали не вярваш, че децата ги носи щъркелът ??

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: kyrsant]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано12.09.05 11:10



> В какво се изразяват тези опасности

(не съм специалист, но...)
...Различни възпраления, предизвиквани от естествените (за дупето) микроорганизми, когато попаднат в канала на пениса на активния. Доколкото знам понякога възпалението може да се разпростарани доста навътре и да засегне разни вътрешни органи.

Преди известно време един приятел имаше доста неприятни и болезнени проблеми (само) с пишката, а докторицата, която му направи изледванията, му натрила носа че при анален секс ВИНАГИ трябва да се ползва презерватив.

Сещам се също за друг приятел който преди 2-3 години имаше проблем с тестиса, че и в болница май лежа малко. Там му изредили различни възможни причини за състоянието му, една от които била незащитен анален секс

Това разбира се явно не пречи човек да върши глупости, на като питаш за риска -- риск има.



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: Trifun]  
Автор Mъppp (ентусиаст)
Публикувано12.09.05 11:36



Въпросът е поставен интересно - пита дали е вредно да свърши, а не изобщо да влезе. Доколкото знам при свършване вътре има опасност само от забременяване. А дали само ще влезе или ще свърши?

Това, което знам като жена, при анален секс дори с презерватив не трябва да се допуска влизане другаде поради опасността от разни инфекции.



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ? (G-)нови [re: kyrsant]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано12.09.05 16:13



Семенната течност се разгражда нормално в чревната флора.

Ако се абстрахираме от всичките тези неща, като сексуално предавани болести и прибавим много висока хигиена на дупето - пак има риск ... има около 1% от мъжете, които са алергични към семенната течност на партньора и вероятно ефекта ще е неприятен, като усещане.

Винаги е добре да се предпазваш от такива рискове.



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: kyrsant]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано12.09.05 17:48



От лекар съм чувал, че е вредно за приемашият защото се понижава имунната му система. Може би има нещо вярно, понеже през червото има доста бърз път до кръвта(затова много лекарства се слагат като свещички), а сперматозоидите за приемното тяло са чужди тела, които имунната система трябва да унищожи.



Тема Re: Вредно ли е да свършат в теб ?нови [re: Trifun]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано12.09.05 19:19



Нали не вярваш, че децата ги носи щъркелът ?? - не, не вярвам. и нормалните хора също не вярват, затова ползват презервативи. Тия, дето вярват в щъркели - те правят секс без презервативи - гледай циганските семейства с по 12 деца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.