Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е?  
Автор borony (непознат )
Публикувано11.09.05 09:39



Напоследък си задавам въпроса,дали е възможно в България двама мъже да живеят като семейство,трайно и продължително време. Да вярно е,че всичко си зависи от тях, но все пак факторите които оказва общественото мнение са доста притеснителни. Особено това важи за провинцията. Тук например определено би се приело за странно ако двама мъже с добри професии и положение живеят заедно продължително време в едно жилище. Дали би устояла продължително тази връзка атакувана от съседи, роднини и колеги,как мислите? Познавате ли такива семейства и колко дълготрайни са те?



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: borony]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано11.09.05 12:33



разбира се, че е възможно. Пред себе си имам доста такива примери



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор Gary (човек)
Публикувано11.09.05 13:05



От примерите ти, на колко години е най-продължителната връзка и в кой град живеят?



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: borony]  
Автор nikolaos (влюбен)
Публикувано11.09.05 18:23



Може, разбира се. Дори и да нямат толкова хубави професии и някакво положение. Моя учителка живееше с приятелката си. Е, тя естествено, че не ни го е казала, но случайно се разбра. Дори съм виждал гаджето й. Бяха много сладки двечките....



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: borony]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано12.09.05 12:02



Хм, за трудности съм съгласен. Но какви са уникалните изкушения, на които е подложена една гей връзка, в сравнение с хетеросексуалните?

Under the knife - they'll cut you out of me
Maybe love's imitation is life...


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: borony]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано12.09.05 15:12



аз пък мисля, че дали си хомо или хетеро изневярата си е изневяра. сама по себе си сексуалната ти ореантация по никакъв начин не може да е причина да мамиш човека, който те обича и ти вярва

---


искам да ме няма...

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Gnomeo]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано12.09.05 15:45



Ако е вярно, че мъжете по начало са по-склонни към сексуални "приключения" (имат по-остро либидо, тъй да се каже), а жените са по-склонни към грижовни, стабилни връзки, би могло да се очаква най-стабилна да е хомосексуалната връзка между жени, по-малко -- хетеросексуалната, и най-нестабилна да е хомосексуалната между мъже. Понеже в първата "нестабилния мъж" го няма, във втората е само един, а в третата са двама.

Разсъждението разбира се е статистическо -- не изключва възможността да има стабилни мъжки хомодвойки.

Това разбира се не е "морално оправдание" за "да мамиш човека, който те обича".



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: нopтвeн]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано12.09.05 16:28



как искам да съм лесбийка... или поне да бях хетеросексуален

---


искам да ме няма...

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Gary]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.09.05 16:41



От примерите ми:
-10 е най-дългата години в малък град около софия
другите са от около 3,4,5 години, а градовете са Бургас, Варна, Пловдив, Шумен, Стара Загора, както и доста от София.

Защо?




Тема Re: Възможно ли е? [re: borony]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.09.05 16:45



Аз пък мисля, че в "хетеро" чатовете нещата стоят по същия начин-90% от разговорите са от сексуален аспект.
Всъшност една гей връска е подложена на същите сексуални изпитания на каквито са подложени и хетеросексуалните връзки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.