Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Още един съмишленик  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано09.09.05 15:08



Здравейте, приятели! От няколко дни следя форума и ми е много интересен - както темите за дискусия, така и начина, по който се пише. Случват ни се едни и същи неща и можем да си помагаме, когато има нужда. Затова с нетърпение очаквам нашите разговори.

Our greatest glory consists not in never falling but in rising every time we fall


Тема Re: Още един съмишленикнови [re: Sunlight]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано09.09.05 15:44



От няколко дни следя форума и ми е много интересен - както темите за дискусия, така и начина, по който се пише.

срам и позор намери кога да дойдеш. във възможно най-откаченото време - изборното

все пак, Добре дошъл! пожелавам ти да го изтраеш и да дочакаш заедно с мен по-светли дни!

---


искам да ме няма...

Тема Re: Още един съмишленикнови [re: Sunlight]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.09.05 18:06



Добре дошъл. Намери сили да пресееш плявата в предизборната пукотевица. Има някой теми, които си заслужават вниманието.



Тема Re: Още един съмишленикнови [re: Sunlight]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано09.09.05 18:58



Добре дошел и от мен !
И аз като теб - отскоро следя по-активно форума, въпреки че съм регистриран по-отдавна... И тъй като още нямам право да гласувам, защото предпочитам да чета, отколкото да пиша, сега си трая. И наваксвам с броя на мненията. За следващите избори
А като минат тези, и страстите се поуспокоят - ще се водят и "нормални" и плодотворни, смислени разговори, сигурен съм !

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: Още един съмишленикнови [re: Sunlight]  
Автор desired (послушко)
Публикувано09.09.05 19:41



Здравей и от мен, аз също съм "новичък" тука - имам цели 18 мнения...

Готин прякор имаш.

Успех!

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Още един съмишленикнови [re: desired]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано10.09.05 09:39



ако се постараете достатъчно току-виж сте изпълнили заветната квота от 25 мнения дерзайте!

---


искам да ме няма...

Тема Re: Още един съмишленикнови [re: Gnomeo]  
Автор desired (послушко)
Публикувано10.09.05 15:38



Аз не бързам за никъде! Още повече, че излишно се преекспонират и то погрешно някои правила от живота в интернет пространството. Това някак си ме подтиска, защото по принцип много мразя бюрокрацията !

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Благодарянови [re: Sunlight]  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано11.09.05 19:31



Благодаря за топлото посрещане! Тъй като повечето ваши отговори бяха свързани с изборите за модератори, искам да ви кажа, че именно дискусиите по тази тема ми показаха най-важното за този клуб - колко много държите на неговата сериозност и смисленост и как ги отстоявате. Успех - и пожелания за хубава нова седмица!

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.