Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ехооо, модераторите?!  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 11:38



еми сори ама всички се чудим как не виждате непрестанните подигравки и заяждания на ББургас с по-голямата част от клуба! триете и редактирате мненията му най-редовно и въпреки това не намирате основание за бан? ами дано поне унизителното му творение по-долу е достатъчно основание защото ако и това не е направо не знам какво трябва да се случи за да го баннете

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.09.05 12:25



хехе, забавен си....
не виждаш ли, че дори 20 души да се възмутим от/да подкрепим нещо тук, няма да ни обърнат внимание...

какво тук значат някакви вълнения на обикновените потребители на клуба...

не разбра ли как става?

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано07.09.05 14:24



Прочетох историята и я намирам за добра, остроумно написана, може би насмешка, но чак пък унизително? Айде стига глупости, в интернет човек не трябва да се взима прекалено насериозно (както и в живота), иначе става страшно. А и чувството за хумор, поне на мен ми действа ужасно еротично, а струва ми се и при другите е така ... така че успокой топките



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Paдocлaв]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 14:34



Представям си те как си се надървил от смях.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 14:43



Защо бе готино е творението от сърце се посмях. Черта на българите е 4е кагато е най зле пак се смеят. Не се чуствай лично засегнат защото се споменаваш в разказа. А иначе той е прав (тук бих употребил думата с най- много представки във българскиа език но заради хората със слаби сърца ще я сложа отдолу в речника )


РЕЧНИК: Изпонасрахмесе



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 15:52



Не ме ли обичаш вече?



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Smara]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано07.09.05 16:34



Ако искаш може направо на живо да ти покажа ... стига си си представял.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.09.05 16:36



Вие явно не се смеете никога на себе си

сори, ама познаваме ли се? не мисля. Така че си запази "явно"-то за себе си

Какво по добро написамо нещо сте чели из клуба напоследък?

ех... въпрос на вкус. Някой да ти е казвал, че хората имат разни вкусове?

Радвай си се, колкото искаш, и си мисли, че "ситуацията е точно описана";-) И си мечтай да попаднеш следващия път и ти в летописите ама то и затова се искат някои неща...

бтв, бих могъл да изявя претенция за основоположник на летопис в клуба, макар и в по-друга форма:-))



и макар да е отпреди 2 години, някои неща не са се променили, дойдат ли "избори"

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 07.09.05 16:40.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 17:06



prosto kazvam che nishto tolkova seriozno ne e stanalo za da se obobshtava che trqbva njakoi da e bannat kakto i da se pravi generalniq izvod che obiknovenite useri sa onepravdani.

ако беше следил точно какво стана през последните няколко дни и как се развиха изборите, щеше да видиш, че пенсиф е абсолютно прав като казва, че ситуацията е плод на интриги и абсолютно незачитане на мнението на мнозинството

колкото до "забавното" разказче на ББургас, и аз щях да му се радвам ако не знаех точно с каква цел го е написал.

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 17:20



обаче какъв внезапен масов интерес към клуба... да не повярва човек колко хора изведнъж "изплуваха" за да се вклюючат в дискусии чиито ход дори не са си направили труда да проследят

---


искам да ме няма...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.