Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ехооо, модераторите?!  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 11:38



еми сори ама всички се чудим как не виждате непрестанните подигравки и заяждания на ББургас с по-голямата част от клуба! триете и редактирате мненията му най-редовно и въпреки това не намирате основание за бан? ами дано поне унизителното му творение по-долу е достатъчно основание защото ако и това не е направо не знам какво трябва да се случи за да го баннете

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.09.05 12:25



хехе, забавен си....
не виждаш ли, че дори 20 души да се възмутим от/да подкрепим нещо тук, няма да ни обърнат внимание...

какво тук значат някакви вълнения на обикновените потребители на клуба...

не разбра ли как става?

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано07.09.05 14:24



Прочетох историята и я намирам за добра, остроумно написана, може би насмешка, но чак пък унизително? Айде стига глупости, в интернет човек не трябва да се взима прекалено насериозно (както и в живота), иначе става страшно. А и чувството за хумор, поне на мен ми действа ужасно еротично, а струва ми се и при другите е така ... така че успокой топките



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Paдocлaв]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 14:34



Представям си те как си се надървил от смях.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 14:43



Защо бе готино е творението от сърце се посмях. Черта на българите е 4е кагато е най зле пак се смеят. Не се чуствай лично засегнат защото се споменаваш в разказа. А иначе той е прав (тук бих употребил думата с най- много представки във българскиа език но заради хората със слаби сърца ще я сложа отдолу в речника )


РЕЧНИК: Изпонасрахмесе



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 15:52



Не ме ли обичаш вече?



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Smara]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано07.09.05 16:34



Ако искаш може направо на живо да ти покажа ... стига си си представял.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.09.05 16:36



Вие явно не се смеете никога на себе си

сори, ама познаваме ли се? не мисля. Така че си запази "явно"-то за себе си

Какво по добро написамо нещо сте чели из клуба напоследък?

ех... въпрос на вкус. Някой да ти е казвал, че хората имат разни вкусове?

Радвай си се, колкото искаш, и си мисли, че "ситуацията е точно описана";-) И си мечтай да попаднеш следващия път и ти в летописите ама то и затова се искат някои неща...

бтв, бих могъл да изявя претенция за основоположник на летопис в клуба, макар и в по-друга форма:-))



и макар да е отпреди 2 години, някои неща не са се променили, дойдат ли "избори"

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 07.09.05 16:40.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 17:06



prosto kazvam che nishto tolkova seriozno ne e stanalo za da se obobshtava che trqbva njakoi da e bannat kakto i da se pravi generalniq izvod che obiknovenite useri sa onepravdani.

ако беше следил точно какво стана през последните няколко дни и как се развиха изборите, щеше да видиш, че пенсиф е абсолютно прав като казва, че ситуацията е плод на интриги и абсолютно незачитане на мнението на мнозинството

колкото до "забавното" разказче на ББургас, и аз щях да му се радвам ако не знаех точно с каква цел го е написал.

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 17:20



обаче какъв внезапен масов интерес към клуба... да не повярва човек колко хора изведнъж "изплуваха" за да се вклюючат в дискусии чиито ход дори не са си направили труда да проследят

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор troubleminds (from the Space)
Публикувано07.09.05 17:43



ене,

аз не дискутирам въобще кой да бъде модератор, защо и как. пак и дискусии НЯМА. повтарям - НИКOЙ не изглежда да е дискутирал НИЩО. няма дискусии. тва е. къде видяхте дискусии това ми е интересно - просто всеки си пее неговата песен - и след 2 и след 3 години - едно си баба знае... това е интересното - че няма много развитие по ДИСКУСИИТЕ. пък и аз казах че кой да бъде модератор ама е едно нещо което малко лично ме вълнува - ама явно доста други хора много повече ги вълнува.

С мнението си казах че които има виждане кой да бъде баннат - нека да се кандидатира и да го изберат и после да банва. Не да дава акъл на Сам за това и онова.

Нали?



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: BBourgas]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 18:11



Как да не те обичам бе виж какво съм написал
"Любов ли бе да го опишеш"

Редактирано от Smara на 07.09.05 18:14.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор troubleminds (from the Space)
Публикувано07.09.05 18:13



Hm, mnogo interesno gnomeo, kak barzo nqkoi iztri otgovora ti kam men!

Izbori neizbori.....





Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 18:15



аз сам го изтрих защото прецених, че е по-добре да не твърдя неща, които не мога да докажа... въпреки, че някои неща са очевидни

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Smara ()
Публикувано07.09.05 18:39



Ако намекваш за мен аз от 5-6 месеца не влизам в профила си но поглеждам като нерегистриран. От доста време се дразня в какво затворено общество сте се превърнали и от някои откровенно глупави теми които закапак не потъват в забвение. Дразнещи са и сегашните изборни глупости. Гласувайте и това е. Имама и въпрос ще има ли ден за размисъл :-) Имам предвид един ден поне без да се обсъжда гласуването и без да се агитирате един друг с бележки или по ICQto (споко в този ден алкохол ще се сервира )

Редактирано от Smara на 07.09.05 18:45.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: troubleminds]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 18:48



за нищо на света не бих желал да попадна в положението на Джейти. направо му се възхищавам на силата и търпението! за съжаление аз ги нямам

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:01



не разбра ли как става?
Как става?



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:05



абсолютно незачитане на мнението на мнозинството

Мнозинството е приело правилата на клуба. В защита на принципа за гласуване, който противоречи на правилата - тоест на волята на мнозинството, се изказахте само няколко човека.
Как според теб волята на мнозинството се е оказала пренебрегната?



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:10



да, и аз на това държа... само че точно това се потъпка вчера тук.

Напротив, точно това - равенството на гласовете, беше защитено с рестартирането на гласуването.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 19:15



мисля, че достатъчно хора защитиха изборите, които Джейти беше започнал.

факт е също така, че около 3 часа след твоя призив за нови избори такива бяха обявени

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:35



мисля, че достатъчно хора защитиха изборите, които Джейти беше започнал.
Колко са достатъчното хора според теб за да бъдат променени в движение правилата, приети и задължителни за всички според теб? 3-4-5? Защото май толкова бяхте тези, които искахте да ги пренапишете ей-така.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 19:38



не забравяй, че това дали имаше нарушение на правилата не беше доказано. тъй че изразяваш личното си мнение

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:42



Напротив. Беше доста точно и ясно доказано. Все още никой не е доказал тезата, че няма нарушение на правилата обаче.


Уточнение : "Аз мисля, че правилата бяха ОК" не е доказателство.

Редактирано от prinyo на 07.09.05 19:43.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 19:46



пенсиф и джейти кристално ясно обясниха, че нарушение няма. за съжаление каквото и да си говорим темата с "доказателствата" вече я няма

аз спирам с този безсмислен спор (или поне опит за спор свършващ там, където се намесват методи като иронията)

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:49



Мдам, когато нямаш какво да кажеш винаги можеш да се нацупиш...


факт е също така, че около 3 часа след твоя призив за нови избори такива бяха обявени
Факт е също така, че само 24 часа след като ядох сладолед в Джимис на същата маса беше убит Клюна. Може би е време да ме предадеш на полицията...



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано07.09.05 19:51



не съм трил скоро тема. та - най вероятно я има, ама на втора страница (така става с теми, които са били заключени - като ги отключат и падат надолу)

Мнението си по останалата част от спора, караницата или каквото там е изразявам с действията си.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 19:52



когато нямаш какво да кажеш винаги можеш да се нацупиш...

а като има с какво да се заяждаш можеш да го правиш безкрайно

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 19:57



Сигурно не знаеш, че клуба се чете от много повече хора, отколкото пишат в него. Писането в клуба не означава задължително присъствие-много от потребителите предпочитат само да четат.

Сигурно не знаеш, че земята се върти. Но това-от учителката по география



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано08.09.05 02:57



обаче какъв внезапен масов интерес към клуба... да не повярва човек колко хора изведнъж "изплуваха" за да се вклюючат в дискусии чиито ход дори не са си направили труда да проследят

мда. благодаря, че зададохте този въпрос.

моят (с)дух лично бе призован с айсикю мантра от ББургазньо (в което не виждам лошо, понеже имам собствена глава и мнение)

може и при други мъртви души да е било така.

Редактирано от uncool на 08.09.05 02:58.



Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: uncool]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано08.09.05 08:49



нямаше нужда да ни го казваш

---


искам да ме няма...

Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Gnomeo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано08.09.05 16:08



"... се възхищавам на силата и търпението!..."
хумаво е човек да забелязва достойнствата на ближния и да се примирява с недостатъците

"...за съжаление аз ги нямам"
че се съжалява за липсата на качества е чест
не е и оправдание/причина да се възползваме от липсата





Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: Smara]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано08.09.05 17:00



От доста време се дразня в какво затворено общество сте се превърнали и от някои откровенно глупави теми които закапак не потъват в забвение. Дразнещи са и сегашните изборни глупости

И друг път към други съм казвал, уважаеми... Като ти се струват глупави темите и пишещите, вземи пусни нещо интересно ти... Лесно е да се хленчи, недоволства, обижда и т.н. Който се е развълнувал от нещо, пуснал го е - дали нещо като непосредствена емоция или вълнение, дали като философско заключение, дали песен, дали стих, дали въпрос, дали информация... Хора разни, с разни вкусове... Но като не пишат повече хора, няма как да е разнообразно...много просто.

и стига с това "затворено общество"... къде и как го видя? има толкова много нови никове напоследък... Може би са те подразнили срещите на клуба? еми да, дразнещо е като други се забавляват... никой не е бил върнат или изгонен от среща, напротив. А и в крайна сметка, клубът е в графа Запознанства. Който е желал, запознал се е. Който не - това си е негово право.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: prinyo]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано08.09.05 17:06



говорехме за мнения, а не гласове. Не изваждай от контекста както ти е угодно, моля.

Ставаше дума за това как мнението на едни важи (се зачита) повече от мнението на други. На практика се видя.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ехооо, модераторите?!нови [re: pensif]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано09.09.05 13:47



винаги в клуба се е гласувало така-1 мнение=1глас, нещо което е ясно разбираемо от правилата. Изведнъж обаче, се оказва, че има и друго тълкуване-без то да е обдъждано някога, без да е правено допитване до потребителите и се прилага ей-така направо, само защото на някой му харесало да си го тълкува еди си как. Не е нужно да се коментира повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.