Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: присмял се хърбел на щърбел [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано14.09.05 20:25



Ти се стремиш да гледаш от чужди камбанарии ли?



Тема Re: присмял се хърбел на щърбел [re: eлия]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано14.09.05 21:48



Намирам излишно да обяснявам значението на думата "всеки".

По повод камбанариите - "Направо си представям как ще се опияняваш от толкова виртуална власт. "Най-после и аз да мога да направя нещо!" - ще си казваш." - та откъде имаш толкова добра представа?




Тема Re: Последен ден за номинации. [re: Sam]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано14.09.05 21:54



Нека припомня историята с Пенсиф, за който бяха гласували няколко души, преди да успее той да реагира и да се откаже.

Аналогично, ако нечия номинация се появи примерно час преди крайния срок, според мен трябва да се даде техническо време на набедения номиниран да реагира -- няколко дни или нещо такова. За да може да се актуализира списъка с номинациите преди да започне истинското гласуване.

Това по повод предложението на несъмнено загрижената за доброто на думите ни Елия

Знаете ли, преди години все ми се струваше, че злонамереността прави мръсотии повече или по-малко далеч от живота ми. Заради добродушното едносекундно хлъцване на Елия, сега окончателният списък с номинациите няма да е съвсем ясен поне няколко дни, през време на които ще тече гласуването. Колко хубаво и прекрасно, а то е най-малката импликация, която може да се провиди.

За да е клубът подготвен към намеренията на такива добронамерени хора като Елия, предлагам, ако сега не се случи (понеже вече е обявено кога започва гласуването), то поне необходимата техническа пауза да се предвижда за бъдещи гласувания.

Редактирано от нopтвeн на 14.09.05 22:19.



Тема Re: Последен ден за номинации. [re: нopтвeн]  
Автор eлия ()
Публикувано14.09.05 22:07



Добре се досещаш. Все още има мислещи, освен действащи в този клуб. Може би защото си достатъчно свестен, за да разчиташ и на други стойности, освен виртуална значимост.

Но предложението ти няма ли да противоречи на написаното от Гейко Митич? Или той пак първо е действал, пък после е мислил и сега ще трябва да прави нови доуточнения след като вече е минало 22 часа и темата трябва да се заключи...
Да си Митич е лесно... първото е трудно.



Тема Re: присмял се хърбел на щърбел [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано14.09.05 22:10



Ако нещо се опитваш да ми кажеш, защо не го направиш в прав текст, в друг клуб - подходящ за целта и в тема, която не е за дебати по гласуване. Или викаш "Кво ми пука - тук си ми паднала!"



Тема Re: Последен ден за номинации. [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.09.05 22:18



Или той пак първо е действал, пък после е мислил и сега ще трябва да прави нови доуточнения след като вече е минало 22 часа и темата трябва да се заключи...


Темата въобще не трябва да се заключва. Обсъжданията на гласуването, кандидатите и т.н. ще продължат до края на гласуването, а може и след това. Просто нови предложения от тук нататък няма да взимам под внимание.

Никоя система не е съвършена, ще се справяме както можем със ситуацията.

И нали знаеш колко присърце взимам отношението ти към мен и оценките ти за мен?



Тема Тогава... [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано14.09.05 22:20



Можеш да ми изтриеш бързо мнението от темата за гласуване. Ще ти го напиша тук.

Казваш: "Желаещите да гласуват за prynio да имат предвид, че той не е заявил съгласието си и моля да го изчакат да го заяви, за да не отидат гласовете им на вятъра
На което искам да ти обърна внимание, че и останалите кандидати:

Никам
Martyr
Guardian_Hearts
Мизархи
BBourgas

също НЕ са заявили съгласието си и може би трябва, щом ще се изчакваме, желаещите да гласуват за някой от тях да изчакат и те да го заявят. Иначе се получава, че само prinyo ще си е заявил съгласието. Което пък подсказва правота в някои думи на тези, които те упрекнаха, че го слушкаш при даден сигнал.
За всички трябва да е еднакво. Защо само гласовете за prinyo да не се губят, а за другите нека си губят гласовете?

Редактирано от eлия на 14.09.05 22:24.



Тема Re: Последен ден за номинации. [re: нopтвeн]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.09.05 22:28



Прав си. Не съм Господ за да предвидя всички трикове. Оправданието ми е само, че всички имаха една седмица за да направят необходимите предложения, уточнения и корекции по гласуването.

Затова, продължаваме.



Тема Re: присмял се хърбел на щърбел [re: eлия]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано14.09.05 22:28



Тъй като явно си наясно, осветли ме моля те, кой според теб е "другия", "подходящ" клуб за "целта".

Интересно защо коментари от рода на -

"Защото модератора Гейко Митич не спи, а бди и.... мдам... има Поразяваща уста! Или май беше ръка...."
и "Сигурен път да намериш общ език с колегата си.
Това за "общия език" не звучи ли многозначително?"


според теб имат място в темата за дебати по гласуването?

Или викаш "Кво ми пука - тук си ми паднала!" - как реши, че това "викам"?



Тема Re: присмял се хърбел на щърбел [re: php*]  
Автор eлия ()
Публикувано14.09.05 22:35



Е... за теб, ако този клуб е подходящ - за мен не е. А кой е подходящ - всяка решава за себе си.
С това от моя страна дискусията ТУК е приключила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.