Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Важно [re: Sam]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано09.09.05 20:43



Четете от време на време заглавната тема, защото я редактирам с постъпването на нови предложения (да е жива и здрава елия). Претенции, отказвания, коментари - докато е време.



Тема Re: Нови предложения. [re: eлия]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано09.09.05 22:34



ок, моя грешка

---


искам да ме няма...

Тема Re: Нови предложения. [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.09.05 00:15





не подкрепям кандидатурата на ББургас по причини:
преследване на индивиди в клуба (Елия, Сам); персонално провокативни подпис-картинки; склонност към "конспираторски" манипулации; режисиране на бури в чаша с вода;

държа да отбележа, че уважавам и ценя таланта и инициативността му; поради което още повече ме учудва склонноста му към ръчкане с пръст в нечии незарастнали рани и подобни форми на забавление; може би се дължи на младежка незрялост - но по моему модератор (букв. "регулатор") трябва да бъде улегнал и труден за провокации.

не съм следил проявите му като мордор-ратор в предишен мандат, така че хал-хабер си нямам дали (колко) греша.



не подкрепям кандидатурата на Мизрахи, по причини: спорна личност, с уклон да наложи собственото си мнение; често забелязван от едната или другата страна на разгорещени разправии.

мисля си, че модераторът би трябвало да е по-неутрален и неполяризиращ. това тук не са избори за това кой е по-по-най-умен (инак веднага бих се курдисал и аз кандидат барабар с мъжете!), а за организационна фигура която да прочиства клуба от плевели. колкото по-добре си върши работата, толкова по-незабележим е.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.09.05 00:21



Предлагам Никам!

(с надежда:) шегуваш се, нали?!

Никъм е лЮт за връзване... освен ако не е почнал да си пие хапчетата последните 6 месеца



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: BBourgas]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.09.05 00:38



това което ти пиша сега, няма връзка с гласуването, само искам да ти дам материал за размисъл

Представи си следната ситуация:
-ти предлагаш да се смени правило номер 4/примерно/. аз и още 6-7/примерно/ човека гласуваме:

"-Да съгласен съм да се промени и не, не съм съгласен /двата гласа в един вот/."


представих си. и окото не ми мигна даже.
ако ти и няколко други гласувате "ем да, ем не", това означава, че се двоумите (двоумвирати :) ) и не можете да предпочетете едното пред другото. резултатът ще е същия, както и ако не гласуваш въобще. представи си везна, дали ще сложиш две теглилки по 100г във всяко блюдо или няма да сложиш - все е тая, няма да наклониш везната.

в описания от теб случай "едновотовото" гласуване няма да има никакво предимство, сети се че не могат да те накарат насила да гласуваш и очевидно двоумвиратите ще се въздържат от гласуване...

Защото това е по-добрият метод, чрез който може да се разбере мнението на клуба-колкото повече гласове в един вот, толкова по-качествено ще е гласуването.

ами всъщност не, не е така. ако примерно те гледам от 200 метра и колкото повече се приближавам, толкоз по-убав и левент ми се видиш, това не значи, че като застана на 0 метра от теб, ще те виждам най-добре. и обратно, ако съм прекалено близко и колкото по-надалеч се дръпвам, толкова по-добре те виждам, това не значи, че ако се зафуча на 500км, ще виждам по-добре.

по същия начин и екстремумите при гласуване - да гласуваш за всички кандидати и да не гласуваш за никого - са безполезни.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Sam]  
Автор jism (39/би)
Публикувано10.09.05 00:42



Предлагам и Нортвен.
Спокоен,искрен,ориентиран в проблемите.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Sam]  
Автор Paдocлaв (непознат)
Публикувано10.09.05 09:51



Предлагам uncool,

балансирани мнения, достатъчно интелигентен, реагира добре на провокации. Преди пишеше много редовно, но не знам дали положението и сега е същото. Той да си каже.



Тема Регламента [re: Sam]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.09.05 15:30



Не забравяйте да четете промените на първа страница и при желание - да ги коментирате.



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: jism]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано10.09.05 15:46



Благодаря за номинацията, но ще напомня че не мога да се заема с това, понеже нямам свободна валентност, тъй да се каже...
Т.е. няма смисъл името ми да влиза в списъка с кандидати (това за всеки случай за модератора)



Тема Re: Обсъждане на тема "Нов модератор" [re: Paдocлaв]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано12.09.05 21:08



Предлагам uncool,
балансирани мнения, достатъчно интелигентен, реагира добре на провокации. Преди пишеше много редовно, но не знам дали положението и сега е същото. Той да си каже.


благодаря за доверието <кхе-кхе>,
но ще си направя самоотвод.

причини: нередовен - вяствам се само отвреме-навреме и после отливът трае няколко месеца. за някои неща имам категорично мнение и съм склонен да го прилагам безкомпромисно, надали ще съм обединяваща фигура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.