Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Уточнениенови [re: Kurvoazie]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.09.05 17:08



КАКВА ТОЧНО ИНФОРМАЦИЯ СЪМ "ИЗНЕСЪЛ"?

Шантажът е кофти линия за самозащита. Много кофти....



Тема Re: Уточнениенови [re: prinyo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано20.09.05 17:51



Извинявай,
пак виждам че не четеш открай до край и с разбиране! Не, че е задължително.
Имам впечатления от други твои участия в дискусии, че си от умеещите да четат. Не искам да си променям мнението, че си от позволяващите си да про`читат само това което им изнася.

Водиш ме в посока, която не приемам. Това е улица без изход.
Знаеш, че не прилагам некоректни методи! Каквото и да ми струва!

Предлагам да гледаме на живота тъкъв какъвто е, без емоция и велико сложно.
Ако държиш да продължим в посока с изход, мога да ти разкажа една история, която се оказва валидна за нас гейовете, открити или не, извода от която беше много поучителен и валиден от наблюдения които съм правил. В момента се случи пак гейска реакция, която хетерото (следователи професионалисти) познават.



Редактирано от Kurvoazie на 20.09.05 18:20.



Тема Re: Уточнениенови [re: Kurvoazie]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.09.05 17:57



Прост въпрос, обаче няма отговор....
Питам отново - просто и ясно. Какво означава това:
В твоя пост (няма да трупам определения) обаче виждам,че използваш информация от проведения ни делови разговор в неделя, където неангажиращо си споделяхме и странични неща.



Тема Re: Уточнениенови [re: Kurvoazie]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.09.05 22:05



Аз самият не съм далеч от подобна идея - че клубът е на "мъжете с хомосексуална или бисексуална ориентация", а останалите са гости. Всъщност вярвам в това!

По отношение на гласуването обаче ще се сблъскаме с доста проблеми.

Имам предвид, че полът на участниците (доста от които само и единствено виртуални) може да се установи само чрез местоименията, които използват, говорейки за себе си. А както знаете, някой от момчетата говорят за себе си в женски род и се обръщат към други пак така... Днес гледам тема от момиче, което би искало да е гей... Що пък да не се представя виртуално за такъв?... На мен лично не ми е трудно да приема, че някой от момичетата, пишещи редовно тук всъщност са мъже с мустаци... А на теб?

Е кво? да пия кафе с всички наред за да се убедя, че местоимението което използват за себе си съответства на първичните им полови белези преди да допусна да гласуват??? Или в мнението с гласуването да декларират "Аз съм мъж, гей (бисексуален). Гласувам за..."

(обосновката ми не е идеална, сам виждам дупки в нея, ама като за първо време става).



Тема Re: Уточнениенови [re: Sam]  
Автор eлия ()
Публикувано20.09.05 23:21



Ами вземи някакво решение де.
На предишни избори жени не гласуваха. Сега изчаквам да видя дали допускате да гласуват, за да знам да си давам ли гласа. Това е новост и поне я обявете.



Тема Re: Уточнениенови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано20.09.05 23:50



Сam,
найстина в отва отношение може да се стигне както до патова, така и до комична ситуация. Разпознаването си става чрез посещаемост. От едно количество постове се свиква с ника и така се запомняме (предполагам).
Открехнах този нюанс в правилата само заради познатите женски никове, които прескачат от ЕиЕ. Нещо, повече от нормално. Не толкова да бъдат игнорирани, сега, при гласуването (те могат да се окажат важни за всеки фаворит/номиниран), защото не знам как е ставало при предишни гласувания, а с цел да се оглежда и тази подробност. Мисля, че обективно решение лесно можеш да вземеш.

Честно е срямо номинираните.

Повода да пиша за това не е за нищене.





Тема Re: Уточнениенови [re: eлия]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.09.05 01:28



dexter_sum



mireto:)


Мъррр


Никой не ги е разкритикувал. Все девойки, какво те спира да си дадеш гласа?



Тема Re: Уточнениенови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано21.09.05 07:39



На предишни избори жени не гласуваха

Това е от "фактите", поднесени по типично твой начин. Имам предвид, че не са факти.

Жени, докато не приемем друго, имат право да гласуват в клуба. Има достатъчно прецеденти, че жени са гласували в клуба - наистина, само такива, които често пишат или са писали тук. Ето ти няколко линка, че при (почти) всички гласувания е имало и женски грасове:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1942154766&page=&view=&sb=
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1939680166&page=60&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1939023834&page=68&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1939025457&page=68&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1944311460&page=146&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1944320438&page=146&view=collapsed&sb=5

Та, по този въпрос няма защо да вземам решение.



Тема Re: Уточнениенови [re: Sam]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано21.09.05 08:50



Изобщо не се бях замислила, че по полова принадлежност, може да нямам право да гласувам. Клубът ми харесва.А между жените има много повече, които ви разбират и подкрепят, отколкото сред "мачовците". Е, понякога, като видя някой готин мъж-гей, си викам Каква загуба за женската половина на човечеството!



Тема Re: Уточнениенови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано21.09.05 14:00



дефакто никой не знае че си жена. няма и как да се докаже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.