Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано02.09.05 10:46





Накратко: Жена в Канада знаела, че мъжът й изневерява с мъж, но когато се опитала да получи развод по тази причина се оказало, че юридически хомосексуалният контакт не е изневяра :-)))

Адвокатите й обаче контрирали, че дефиницията на изневяра не може да се ограничава само до хетеровръзки.

Според мен подобно ограничение може да се разглежда като форма на дискриминация спрямо хомосексуалните, която се проявява по много забавен начин и накърнява правата всъщност на хетеросексуален човек, с което още по-добре се изявява абсурдността на дискриминацията по принцип :-)

Редактирано от нopтвeн на 02.09.05 10:48.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: нopтвeн]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано02.09.05 16:05



хахаххахахахахахаха
Да се Е*АТ в г*за тъпите американци с законодателство позоваващо се се на абсурдни казуси от 1921-ва и законодателството им копирано 1:1 от канaдците

Редактирано от BBourgas на 02.09.05 16:08.



Тема Грешка!нови [re: BBourgas]  
Автор linjack (някой си)
Публикувано02.09.05 16:51



Не си прав!
Кой ти каза, че канадските закони копират 1:1 американските?
Канадските закони са по-близо до законите на страните от британската общност (Commonwealth), отколкот до американските такива.
Ерго, връзка в случая би трябвало да се търси с консервативното британско законодателство.

Животът не е черно-бял

Редактирано от linjack на 02.09.05 16:53.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: нopтвeн]  
Автор marilyn- ()
Публикувано03.09.05 14:33



Всъщност прави са канадците. Разбира се че не е изневяра. Това са две несравними неща. Едно е да й изневери с жена. Съвсем друго е да е бисексуален. Ако ме разбираш какво имам предвид. А дискриминация аз поне не видях по силата на тази логика.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: marilyn-]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано03.09.05 15:40



Значи е правилно според теб женен БИ сексуален мъж да спи законно с мъже?! Може би трябва да му дадът право да сключва брак с мъж и жена едновременно по тази логика.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.09.05 17:28



Би било добре. Само, че жените пак ще ревнуват, независимо дали е законно или не. вЕрвай ми аз знам от опит.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-) [re: martyr]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано03.09.05 18:25



Би било добре ако си на мястото а мъжа. Жената ако тръгне и тя да ходи по жени вече е друг въпрос, но аз не съм чувал за подобна връзка.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.09.05 18:28



Ще ми понесе, при условие, че се разберем предварително ... и :) ... няма да се влюбвам в нея, за да я ревнувам.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: martyr]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано03.09.05 19:17



Не бих правил нещо което е кофти за друг просто няма да ми достави удоволствие. За мен удовлетворението трябва да е двустранно иначе изобщо няма такова.



Тема Re: :-) Неочакваните лица на дискриминацията :-)нови [re: нopтвeн]  
Автор nikolaos (влюбен)
Публикувано03.09.05 23:00








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.