Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 29.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВАЖНО!нови [re: jaytee]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано06.09.05 17:53



методът на гласуване си е чудесен според мен

---




искам да ме няма...

Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.09.05 18:02



Одобряваш или неОдобряваш изборите винаги могат да бъдат сезирани, независимо от това дали са били стартирани.

Най-лошото е че се стига дотук, заради едноличното решение на джейти, което е ПРОТИВ ПРАВИЛАТА НА КЛУБА!!!

...Това се прави с цел да се избегнат спекулации. Всеки има право на едно мнение, което е равно на един глас, който МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ В РАМКИТЕ НА 6 ЧАСА....

в противен случай това си е чиста проба съботаж за лична изгода.

Я се попитай наглас/наум какви може да са ми личните изгоди да съботирам изборите и го напиши за да разбера, защото се оказва, че аз имам такива цели, пък незнам за тях?!

Щом има правила нека се играе по тях!

Редактирано от BBourgas на 06.09.05 18:08.



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано06.09.05 18:07



Просто Адам и Адам започва да се превръща в един затворен приятелски кръг на няколко ника,

Това вече го прочетохме. И позволи ми да не се съглася. През последните месеци точно се появиха сравнително доста нови хора и настъпи оживление.

отъждествяваш мнението ми като интрига
Съжалявам, но никъде не съм те отъждествявал теб. Това, че го приемаш така, само по себе си говори.


Дали ще е с 4 или 5 това няма значение
Има значение, разбира се! Това не би било мнозинството.

И накрая - не разбирам обективно какво ти пречи така предложеният начин на гласуване, та се опитваш с 50 постинга да провалиш гласуването и накрая даже да изразиш съжаление, че се стигнало дотук.
Ето, за да си спокоен, сега хората тук потвърждават, че нямат против този начин на гласуване.

ОК?

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ВАЖНО!нови [re: pensif]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано06.09.05 18:08



Мерси, че отдели време да обясниш малко нещата. Някои от нас (аз) са несхватливи понякога.
Няма да се повтарям, вече се изказах по "Въпросът/Темата", но пък се радвам, че си изясних една от "гледните точки" която не разбирах съвсем.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: ВАЖНО!нови [re: pensif]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.09.05 18:12



Кои хора? Същият този затворен кръг от 4-5 човека ли? Ха ха ха!
Още повече, че методът избран от джейти противоречи на правилата на клуба, закотвени по-горе!

Целият клуб не е от 4-5 човека. Ако те са съгласни с потъпкване на правилата, това не означава, че и другите СА!



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: pensif]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.09.05 18:22



1. Както Джейти сам заяви, регламентът е изцяло негов. Приемам го като факт, както ще се наложи да ги приемат всички останали. Правилата са достатъчно ясни и важат за всички - всички са в равнопоставено положение, включително и аз.
2. Правилата на играта не могат да се променят, след като е започнала. Така знам аз и се съобразявам с този факт. По-добре лош закон, но закон (знам го и на латински! ;-) ).
3. Предложението на Джейти НЕ противоречи на писаното в правилата на клуба (казва го модератор, избран от вас, тоест изразител на Вашето мнение). Хубаво или не, с достойнства или недостатъци, важното е, че не противоречи. Избраният ще е един. Надявам се да е свястно момче.
4. Опитът на Джейти да даде заден ход ме подразни, признавам си, поради горните причини.


5. ПРАВИЛАТА НЯМА ДА БЪДАТ ПРОМЕНЕНИ НАСРЕД ГЛАСУВАНЕТО, ДОРИ ЕДИН-ДВАМА ДА НАПИШАТ СТО ПОСТИНГА!



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано06.09.05 18:34



ама си си развихрил въображението с този кръг, дето го повтаряш:-)) параноя ли, що ли...

не е нужно хората да са от "затворен кръг", за да си казват мнението... не сме на партийно гласуване...

И да - целият клуб не е от 4-5 човека (чакай, де, и други ще си кажат мнението... ей сега свикваме "затворения кръг"):-)))))).
Ама целият клуб не е и BBourgas

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: ВАЖНО!нови [re: Sam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.09.05 18:37



Тоест квото каже модератора -тва става. Много еднолично не мислиш ли? Без значение мнението на потребителите, само и само защото те са му гласували доверие по-рано. Така се потъпкват правилата на клуба-след като може, аз се питам защо ли пък те съществуват?По-добре да ги изтрием и каквото каже модератора, това да се прави.
Предложението на джейти ПРОТИВОРЕЧИ на правилата, още в моментът, в който той обяснява, че може да се гласува за двама човека-нещо, което изрично е записано там горе в закованата тема- едно мнение= ЕДИН ГЛАС-не два, не три не пет...

Правилтата на играта... излиза, че може да бъдат променяни и точно тези избори го доказват. Ще направя всичко възможно тези избори да бъдат рестартирани, като вече съм писал до администраторката на дир./всъшност това едвали ще има някакъв ефект/, но ако нещо не се направи, това завинаги ще промени мнението ми за този клуб

5. ПРАВИЛАТА НЯМА ДА БЪДАТ ПРОМЕНЕНИ НАСРЕД ГЛАСУВАНЕТО, ДОРИ ЕДИН-ДВАМА ДА НАПИШАТ СТО ПОСТИНГА!

доказва че и теб не те е еня, вко става в тоя клуб...




Тема Re: ВАЖНО!нови [re: pensif]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.09.05 18:42



Ама целият клуб не е и BBourgas

Tова пък на какво основание го изтърси, до сега не виждам някой да се е съобразявал с мен, да ми е приемал мнението, така че да можеш да кажеш че аз съм бил целия клуб. Нещата не опират до затворени групички и цели клубове под формата на даден ник-нещата опират до съвем друго-потъпкване на правилата на клуба, от което се обезмисля всичко останало. На мен не ми пука за клуба, защото го посещавам от доста време, може би доста преди теб и това което се случва сега е ... просто нямам думи-нещо което никога не се е случвало досега!



Тема Re: ВАЖНО!нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано06.09.05 18:56



и какво се е случило???

хайде стига, че стана смешно за хората, които наистина сме тук отдавна и сме виждали какво ли не...

Ама целият клуб не е и BBourgas
Ако и това не разбираш (както правилото за гласуване, което ти бе обяснено толкова пъти), става безсмислено да отговарям...

Наумил си си нещо и това е, ясно. Прав ти път в правенето на "всичко възможно тези избори да бъдат рестартирани"... И после пак се чуди какво значи "Ама целият клуб не е BBourgas"...

И добре го каза: "На мен не ми пука за клуба"
Без повече коментар.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?

Редактирано от pensif на 06.09.05 18:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.