Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 29.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Корав пехотинец.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 14:05



5 часа сутринта в щатска полева казарма, температури под нулата, всички хъркат в палатките.
Злобен сержант върви и крещи:
- Това е проверка, искам да видя всички строени чисто голи на плаца веднага!!!
Войниците бързо наскачат от палатките, голи и зъзнещи тичат навън и се строяват в 3 редици.
Сержанта:
- Сближи редиците, пази си телесната температура!
Войниците се сгъстяват.
Капитана се довлича с палка в ръка. Отива при първия войник трясва го с палката през гърдите:
- Това боли ли войнико?
- Не сър!
- Защо?
- Защото съм щатски пехотинец сър!
Капитана впечатлен отива при следващия, трясва го с палката по гърба:
- Боли ли!?
- Не сър!
- Защо не?
- Защото съм щатски пехотинец сър!
Все още впечатлен отива при трети и вижда, че има неестествено ГОЛЯМА ерекция, засилва се и го трясва със всичка сила през пишока:
- БОЛИ ЛИ!?
- Не сър!
- Защо не?
- Защото принадлежи на войника зад мен сър!!!



Тема Неизползван.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 14:14



Пич се прибира от продължителни покупки и ужасен вижда как любовника му скърца в леглото с млад, красив мъж.
Малко преди да срине къщата с крясъци и обвинения, любовника му го пресича с думите:
- Преди да полудееш, не би ли желал да ти обясня как стана всичко?
- Грррр мхм.
- Карам си към къщи и виждам един симпатичен младеж, беден, уморен ... предложих му да го закарам. Беше гладен и му предложих печеното, което ти не одобри снощи. Обувките му бяха скъсани и му дадох твоите, за които твърдеше, че не са модни вече. Беше му студено и му дадох фланелката от рождения ти ден, която така и не облече, защото не ти харесвал цвета. Панталона му беше разпран и му дадох един от твоите, в които вече не влизаш. Тъкмо щях да му посоча, че си идваш и е време да си ходи - той ме попита:
- Има ли още нещо, което гаджето ти вече не използва?
- ... и така се озовахме тук ... !




Тема Сребърен нож.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 14:25



Джон поканил майка си на вечеря в квартирата си. Показал и всичко - кухня, хол, спалня с две легла.Майка му отдавна се съмнявала в ориентацията на сина си и не била учудена колко красив младеж е съквартиранта на Джон. По време на вечерята те се държали непринудено, но майка му все още не била удовлетворена и подозирала, че има повече от колкото показват на пръв поглед. Подпитала ги и Джон и казал:
- Знам какво си мислиш, но те уверявам, че с него сме само приятели!
Минала седмица след това и двамата се заприказвали:
- Джон, знаеш ли, че се чудя ... от както майка ти ни гостува ми се струва, че изчезна единия сребърен нож от комплекта, който ти подарих.
- Малко вероятно е мама да го е взела, но ще и пиша.
В типичен британски стил Джон оформил: "Скъпа мамо, не искам да кажа, че си взела един нож от нашата кухня, но не искам да кажа и, че не си взела един нож от нашата кухня. Факт е обаче, че един сребърен нож липсва от там."
В отговор на това получил: "Скъпи Джон, не искам да кажа, че спиш с него, но не искам да кажа и, че не спиш с него. Факт е обаче, че ако съквартиранта ти си лягаше в собственото си легло, щеше вече да е намерил сребърния нож. С любов: Мама"




Тема Индиански часовник.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 14:38



Върви си един каубой и гледа индианец лежи встрани от пътя а пишката му сочи небето:
- Какво правиш?
- Мой хуй слънчев часовник. Проверявам часа.
- Айде бе, прихнал каубоя, - и колко е!?
- 15:30 ...
Погледнал си часовника - верно толкова. Благодарил учуден и продължил надолу и след 5-6 км друг такъв индианец. Каубоя решил да не издава учудването си директно забол въпроса:
- Добра стига приятел, колко е часа?
Индианеца поглежда "Едноокия си змей" с присвити очи и:
- 15:55 ...
Поглежда каубоя личния си часовник - вярно и съвършено точно. Благодарил и продължил. След 4-5 км един индианец бясно "лъска бастуна", каубоя:
- Ех, това поне е ясно какво е.
А индианеца спирайки за момент:
- Нищо не ясно, аз навива си часовник - изостава!




Тема Мъст!нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:12



Влиза Джон у дома и вижда момчето си здраво налапано от пощальона във виртуозна свирка. Джон е вбесен, подгонва пощальона - той през прозореца. Връща се при любовника си, награбва го и го замъква в гаража. Пъха му пишока в менгемето, затяга до край и измъква дръжката. Взема триона, а любовника му:
- ... ама нали се шегуваш!? Няма да ми го отрежеш!?
- Не! С отмъстителен блясък в очите го поглежда Джон. - Ти сам ще си го отрежеш, защото сега ще запаля гаража!




Тема Объркан обирждия.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:23



Двама любовници имали тежък период и решили да оберат банка.
Първият планува обира и запознава втория във всички детаили.
Обира започва.
Първият кара пред банката, спира колата и казва на другия:
- Искам да проверя, че всичко ти е ясно в плана. Би трябвало да си във банката за не повече от три минути и да излезеш с парите - иначе лошо. Ясен ли ти е плана?
- Перфектно.
Влиза съответно втория в банката а първия го чака в колата.
Минава минута, ... две, ... три, ... седем - никой, първия любовник е сериозно притеснен. Накрая решава да види, тъкмо става от колата и вижда любовника му мъкне сейфа овързан с въжета към колата. На вратата се показва пазач със свалени панталони и започва да стреля.
Първия към втория:

- ИДИОТ! Три пъти ти казах точно обратното: - ВЪРЖИ ПАЗАЧА И ИЗДУХАЙ СЕЙФА!!!



Тема Много стар гейнови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:30



Много е гадно да остарее човек. Отивам снощи в бара и гледам старо момче 75-80 години - само - седи и циври над коктейла си. Спирам се при него и му викам:
- Какво става, защо си разстроен?
- Ами ... имам 22 годишен приятел у дома. Срещнах го преди месец - ей тук - в този бар. Правим секс всяка сутрин, после той ми прави палачинки, наденички, пресен плодов фреш и кафе.
- ..., че за какво плачеш тогава?
Дядото продължава:
- Прави ми домашна супа за обяд, великолепно меко телешко печено за слабите ми зъби и после правим любов до късен следобед.
- ..., ама за какво тогава плачеш?
Дядото сякаш не чува:
- За вечеря ми прави великолепен шницел с бяло вино и любимия ми плодов десерт, а после ме люби до 2 след полунощ!
- По дяволите човече - ЗАЩО ТОГАВА ПЛАЧЕШ???

- ... ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯ КЪДЕ ЖИВЕЯ!!!



Тема Гей преводач.нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:38



Какво казваме (какво мислим)

Искам връзка (омръзна ми да лъскам сам)
Не сме ли се виждали (хубаво дупе)
Нуждая се от теб (ръката ми е уморена)
Ти си единствения за който ме е грижа (единствения, който не ме е отсвирил)
Аз съм романтик (аз съм беден)
Наистина искам да те опозная (за да разкажа на другите)
Просто портокалов сок, пийни си (още 3 големи и краката ти ще са на раменете ми)
Той е сладур (искам да го *****, докато ми посинее пишката)
Не е мой тип (няма да се навие да спи с мен)
Липсваш ми много (толкова съм възбуден, че кучето ми избяга уплашено)
Беше прекрасно снощи (а ти как се казваше)
Обичаш ли ме (направих нещо тъпо и може да научиш)
Наистина ли ме обичаш (направих нещо тъпо и скоро ще научиш)
Ще ти звънна (по-скоро ще дам на бясно куче да ми хапе зърната на гърдите, отколото да се срещнем пак)
Мислех много напоследък (не си толкова готин, колкото когато бях пиян)
Мисля, че можем да сме само приятели (грозен си)
Много научих от теб (следващият!!!)



Тема Секретарнови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:45



Управителя гей назначил нов секретар. Той бил млад, умен, красив и внимателен.
Един ден, докато слушал да му диктува писмо, забелязал, че ципа на шефа му е паднал. Като напускал стаята той му подхвърлил:
- г-н Управител, знаете ли, че портала на казармата ви е отворен!?
Управителя не разбрал намека на секретаря, но после в тоалетната видял каква е работата. Решил да си направи стереотипна шега със Секретаря и му казал:
- Между другото Джон, видя ли през портала на казармата изправеният мирно войник!?
Секретарят, който (мъдро) не си падал по шефа си го прерязал:
- Не господине, видях само един сакат ветеран полегнал върху две раници.



Тема Стар но добър. [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.08.05 15:57



Трима отиват при знахар да ги отърве от "проблемите" им:
Гей, алкохолик и страстен пушач.
Знахаря им налага проклятие, ако се отдадат на порочните си занимания да паднат мъртви на секундата.
Ден след това алкохолика пил една ракия и се строполил веднага.
Пушачът и Хомосексуалиста вървяли заедно, по едно време пушача се спрял пред един огромен димящ забравен фас. Гея:
- Недей! Ако се наведеш да го вземеш и двамата си заминаваме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.