Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Проблемнови  
Автор Mr Alexander (непознат )
Публикувано08.08.05 11:47



Здравейте.
Пиша ви с молба за съвет. Имам фимозис. Това не ми позволява да откривам гравичката на пениса си до края. Разбира се, това е възможно, но често е съпроводено с болка. Та... реших да се справя с този проблем вече. И ми трябва повече информация за това какво представлява процедурата по отсраняването, колко е болезнена и тем подобни. И другото - къде да направя манипулацията - при частен лекар или в държавна болница?Предварително ви благодаря.



Тема Re: Проблемнови [re: Mr Alexander]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.08.05 13:15



Всеки хирург ще ти свърши работа. Иди при личния си лекар - мисля, че го има в списъка на безплатните операции от здравната каЦа Имах такъв проблем, като малък и леля ми ме "оправи" с малко крем за ръце и изфорсирано заголване ... после нямах проблеми.



Тема Re: Проблемнови [re: Mr Alexander]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано08.08.05 13:37



Не го слушай мартир, не всеки ти върши работа.
Мен лично ме оперираха в Транспортна болница(мисля), тази която е на Централна гара. С пълна упойка.
Като казвам ,че не всеки ти върши работа, го казвам с цел. Въпросът е в това да изрежат и да зашият нещата долу така, че да имат приятен за окото вид. Виждал съм толкова нескопосани обрязвания, че направо не е за вярване. Затова по-добре проучи славата на дадения хирург преди да се подложиш на процедурата. Защо да правиш нещата джаста-праста и после да си недоволен от ефекта и дори да съжаляваш?
Ако искаш мог да попитам при кого е добре да отидеш за консултация. Не ми е проблем, "движа" в лекарски среди.
Колкото до самата операция-мога да кажа, че съм доволен от моята. Отнесоха се с мен изключително добре, постараха се да ме разведрят до последно. Е, имах малко проблеми при събуждането от упойката-много буйствах, та се наложи сумати народ да ме усмирява и накрая ме вързаха за леглото, че нещо представлявах опасност за себе си и околните. После нещата зарастнаха сравнително бързо по мои спомени. Болки естествено имаше, но явно не са били кой знае какви след като не помня да са били ужасни. Постоях известно време в къщи-мажех там с разни мазила, правех бани с калиев пер...(там каквото беше)... Тук вече имам мспомени за малко по-гадна болка, но трай бабо за хубост. Но пък това беше преди около 10 години, сега има доста обезболяващи мазила и бързодействащи външни мазилца.
Свършиха добра работа по мен(според мен), трябва да им се признае.
Та така, надявам се да съм ти бил от полза.

Да добавя нещо: В болница не съм стоял въпреки настояванията на лекарите-прибраха ме веднага в къщи.


Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.

Редактирано от Guardian_Hearts на 08.08.05 13:42.



Тема Re: Проблемнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано08.08.05 13:44



Ами аз съм чувал, че д-р Пенушлиев от "Пирогов" бил най-добрия в областта. Но да ти кажа, аз лично бих предпочел ВМА, защото в момента там са най-добрите уролози, а и базата е най-съвременна. Ако разбира се наложи операция, защото понякога нещата стават много лесно при намесата на специалист.



Тема Re: Проблем [re: BGMEN]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано08.08.05 13:55



Ако разбира се наложи операция, защото понякога нещата стават много лесно при намесата на специалист.

аха, и аз това щях да напиша... от опит. При мен интервенцията от специалиста беше за няколко минути, без упойки и т.н. и ме боля ден до пладне и толкова (бях на 4-5 години). Не ставаше дума за обрязване.

Доколкото си спомням, зависи от вида на фимозата. Ама при всички случаи, разбира се, е най-добре да види специалист.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Проблемнови [re: pensif]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.08.05 14:37



Е*ати :) тук всички ли сме били Фимозни!? Да не е някаква зависимост?



Тема Re: Проблемнови [re: martyr]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано08.08.05 15:49



И аз, и аз!
Мен ме заведоха като малък докторът да ми обели кожата буквално. След това трябваше сам да си я дърпам, за да не зарасне пак и болеше доста.



Тема Re: Проблемнови [re: martyr]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано08.08.05 17:53



За протокола -- не всички



Тема Re: Проблемнови [re: нopтвeн]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано08.08.05 18:31



За протокола - наистина не всички



Тема Благодарностнови [re: Sam]  
Автор Mr Alexander (непознат )
Публикувано08.08.05 19:21



Благодаря ви, момчета.
Наистина много ми помогнахте. Ще се консултирам със специалисти в Пирогов и ВМА. За съжаление всичко става с връзки, то хубавото е, поне,че ги имам... :) Надявам се да не боли много, да не кърви много и след извество време да мога да правя секс :)
Хайде, сполай ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.