Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Интересно ми е....нови  
Автор asperja (непознат)
Публикувано03.08.05 12:24



Сигурно всички тук доизвестна степен се страхуват от старостта.Ами дай да бръкнем в раната и да почовъркаме малко- как си се представяте след 20-30 години:)

Живейте си живота - друг може и да няма.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 12:45



Лежа умрял върху млад мъж, пронизан от кинжала на ревнивия му любовник

Шегата настрана ..., ще гледам да съм сексуално активен до последно. Мене не ме е страх от старостта а по-скоро от самотата, ако нямам постоянен партньор до мен да ме подкрепя.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор asperja (непознат)
Публикувано03.08.05 12:53



Точно самотата имах предвид.Няма от какво друго да с е страхуваме от старостта.Не обичам много много да мисля толкова далеч в бъдещето но напоследък съм се амислил/време беше и а з да проявя малко мисъл/.
Аз си с е представям малко като реститутите сега. да се чудя какво да правя по цял ден и ще тормозя младите ми съседи че цирариният дим от тях ми пречи/това сега на мен ми го правят/:))

Живейте си живота - друг може и да няма.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 14:22



Мпфффф хехехе, не всеки ще може да си позволи да има толкова средства, че да се чуди какво да прави по цял ден. А относно цигарите - откажи ги. Аз с мойто момче съм се разбрал да дъвче дъвка, преди да ме целува по устата много неприятно е иначе наистина.

Самотата не е страшна като и свикнеш, но с партньор, който иска да остареете заедно ще е много по-лесно. Имам още 20 години до 50 де :) ... имам време да намеря такъв.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор Gary (човек)
Публикувано03.08.05 16:50



Самотата може да убие човек и докато е още млад. От старостта не се плаша, стига да не съм самотен. Ако здравето ми позволява, бих си купил градина в която винаги ще се намери работа .



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано03.08.05 18:11



Аз не се страхувам от старостта.
Дай да оставим тая тема, като му дойде времето /след около 20-30 години/ ще ти кажа как съм си се представял и ще сравня дали има разлика м/у това, което съм и това, което съм си представял, че ще съм. Мисля, че това ще е доста по-интересно от разните му там, излишно напрягащи мозъка ми, опити за мечти и разсъждаване. Само почакай... малко... /около 20-30 години/



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано03.08.05 18:19



Виждам в бъдещето. Виждам мортър// след 27 години, 4 месеца и 15 дни да пише от компютъра си, който е с майкрософт операционна система из безсънните нощи, наливайки се с пепси, тук опровержение, защо един любовник не е толкова ревнив, че да го прониже с кинжала му за да му спести всичко това



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 18:26



Нищо не разбрах. Мортър? OS Windows?



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано04.08.05 00:37



Аз съм на 53.
Въобще не желая да остарявам.Дааа.Няма да ви пиша за себе си,
само ще ви споделя следното.
Не изпускайте нищо в живата,за да не съжалявате.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: redjeep]  
Автор freemit (непознат)
Публикувано04.08.05 14:47



Аз пък съм на 23 и вече почвам да се замислям дали не съм прекалено стар! Скоро е рождения ми ден и си давам сметка, че от моят четвърт век ме дели една година! Знам че е тъпо да разсъждавам по този начин, но времето не може да се върне, никога повече няма да съм на 18 примерно.Освен това явно за някой хора аз съм вече на преклонна възраст. Та за да се върна на темата да кажа, че по-скоро избягвам да си се преставям, като остарея. Ще ми се да можеше да спра времето сега:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.