Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Интересно ми е....  
Автор asperja (непознат)
Публикувано03.08.05 12:24



Сигурно всички тук доизвестна степен се страхуват от старостта.Ами дай да бръкнем в раната и да почовъркаме малко- как си се представяте след 20-30 години:)

Живейте си живота - друг може и да няма.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 12:45



Лежа умрял върху млад мъж, пронизан от кинжала на ревнивия му любовник

Шегата настрана ..., ще гледам да съм сексуално активен до последно. Мене не ме е страх от старостта а по-скоро от самотата, ако нямам постоянен партньор до мен да ме подкрепя.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор asperja (непознат)
Публикувано03.08.05 12:53



Точно самотата имах предвид.Няма от какво друго да с е страхуваме от старостта.Не обичам много много да мисля толкова далеч в бъдещето но напоследък съм се амислил/време беше и а з да проявя малко мисъл/.
Аз си с е представям малко като реститутите сега. да се чудя какво да правя по цял ден и ще тормозя младите ми съседи че цирариният дим от тях ми пречи/това сега на мен ми го правят/:))

Живейте си живота - друг може и да няма.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 14:22



Мпфффф хехехе, не всеки ще може да си позволи да има толкова средства, че да се чуди какво да прави по цял ден. А относно цигарите - откажи ги. Аз с мойто момче съм се разбрал да дъвче дъвка, преди да ме целува по устата много неприятно е иначе наистина.

Самотата не е страшна като и свикнеш, но с партньор, който иска да остареете заедно ще е много по-лесно. Имам още 20 години до 50 де :) ... имам време да намеря такъв.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор Gary (човек)
Публикувано03.08.05 16:50



Самотата може да убие човек и докато е още млад. От старостта не се плаша, стига да не съм самотен. Ако здравето ми позволява, бих си купил градина в която винаги ще се намери работа .



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано03.08.05 18:11



Аз не се страхувам от старостта.
Дай да оставим тая тема, като му дойде времето /след около 20-30 години/ ще ти кажа как съм си се представял и ще сравня дали има разлика м/у това, което съм и това, което съм си представял, че ще съм. Мисля, че това ще е доста по-интересно от разните му там, излишно напрягащи мозъка ми, опити за мечти и разсъждаване. Само почакай... малко... /около 20-30 години/



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано03.08.05 18:19



Виждам в бъдещето. Виждам мортър// след 27 години, 4 месеца и 15 дни да пише от компютъра си, който е с майкрософт операционна система из безсънните нощи, наливайки се с пепси, тук опровержение, защо един любовник не е толкова ревнив, че да го прониже с кинжала му за да му спести всичко това



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.08.05 18:26



Нищо не разбрах. Мортър? OS Windows?



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано04.08.05 00:37



Аз съм на 53.
Въобще не желая да остарявам.Дааа.Няма да ви пиша за себе си,
само ще ви споделя следното.
Не изпускайте нищо в живата,за да не съжалявате.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: redjeep]  
Автор freemit (непознат)
Публикувано04.08.05 14:47



Аз пък съм на 23 и вече почвам да се замислям дали не съм прекалено стар! Скоро е рождения ми ден и си давам сметка, че от моят четвърт век ме дели една година! Знам че е тъпо да разсъждавам по този начин, но времето не може да се върне, никога повече няма да съм на 18 примерно.Освен това явно за някой хора аз съм вече на преклонна възраст. Та за да се върна на темата да кажа, че по-скоро избягвам да си се преставям, като остарея. Ще ми се да можеше да спра времето сега:)



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: freemit]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 15:49



Още един млад Дориан Грей. Младостта е времето, в което се правят най-сладките грешки ... аз какво да кажа на 30 ? Знаеш ли, че момчетата на твоята възраст вече не се интересуват от мен!?



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано04.08.05 16:12



Знаеш ли, че момчетата на твоята възраст вече не се интересуват от мен!?


Това не е вярно, или пък ако е важи за изшвестерелите ми набори, за които сериозна връзка означава 2-3 седмици заедно. аз си падам по големи. над 26-27 години



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано04.08.05 17:09



Ами аз ще стана един млад милионер. Обещавам че ще ви прибера под крилото си някой ден



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 17:11



Факт Христо последните ми опити ми доведоха толкова тъга и алкохол, че вече преследвам връстници и по-големи. Отдавна не съм правил срещи само за секс ..., сега предпочитам спокойствието и доверието в едни изградени взаимоотношения ..., но да не флудя с житейските си неволи ...



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 17:12



Хохохо :) мога добре да готвя.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор freemit (непознат)
Публикувано04.08.05 18:03



Аз си мисля, че разликата във възраста е проблем или пречка само когато си или много млад или много възрастен! Т.е. разликата в човек на 15год и човек на 18 и психически и физически е космическа, а между зрели хора на по 25 и 35години разликата е нищожна! Пък и признайте си че не сте изкласили кой знае колко след 20тата си госина



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: freemit]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 20:51



Ех, не с рогата де . На 20 бях доста безотговорен. Правех се на разбирач по всичко. Правех секс без предпазни средства (bareback ... кеф е). Сега съм уравновесен веселяк. Само съм малко тъжен, че вече не съм толкова атрактивен за по-младите ... и имам да свалям 10 килограма.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано05.08.05 19:42



10 килограма се свалят за месец и половина виж в интернет.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.08.05 20:23



с голям риск за здравето и с обратния ефект-колкото си свалил + още толкова качваш



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 20:34



Свалят се за 2 месеца с труд, който не ми е по силите. Всичко останало в интернет, което нагло си лепи етикета "диета" е опасно и не го препоръчвам. А аз съм на 10 сантиметра разстояние от титлата "Професионален диетолог" вЕрвай ми.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 20:34



Това го казваш на база личния си опит, понеже си наясно с тематиката, или щото така си чувал да казват?

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 20:35



Съвършено точно. Казва се Yo-yo ефекта. Не трябва да се отслабва рязко.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 20:37



Кога ще водя организатора-пазител на бира + пица :) !? ... после ще отслабваме заедно



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.08.05 20:43



не отгатна.

просто имам достатъчно примери около мен...



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 20:46



Аха. Значи мнението ит не се брои.

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 20:50



Както казват старите хора- Много ти разбира главата...
За него не знам дали ще ти повЕрва, но аз със сигурност няма.
Не, че има значение.

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.08.05 20:58



бе ти не го брой мойто мнение.
За да си позволиш да свалиш 10 кг за 30 дни, означава да измъчиш и да стресираш организма си. За тази цел ще са ти нужни 30 дни бездействие + голяма сума пари, за да можеш да се храниш правилно според диетата, така че вкрайна сметка да има ефект + натоварващи упражнения и всичко това заради пустите му 33 грама на ден. Имайки предвид психопрофила ти, който съм си изградил за теб от разговорите ни, ти ще се откажеш някъде най-късно до 10-тия ден. Което означава, че 330 грама които си свалил + още 2-3 пъти по толкова-ефектът на диетата при теб ще бъде + килограм, килограм и половина над теглото, при което си я започналЧестито!



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 21:34



Хареса ми това за психопрофила.
Нищо не мога да кажа за разсъжденията ти-напълно логични са. Принципно. Остава ми само да отбележа факта, че явно нямаш опит в областта. Кой знае защо съм сигурен, че няма и да заимаш.

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.08.05 21:55



отново не позна



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 22:04



А стига бе! Съзнанието ми отказва да възприеме и осмисли тази информация, сори-реджектвам инфото за моментът.

Стига си обявявал, че не съм познал пред народа. Ще ми излезе лошо име на ненадежден предсказател. И ще се оплача не на Сенсус, ми направо ще те сезирам във Върховния за клевета!

То бива, бива, ама съвсем ще ми утрепеш акциите!

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 22:24



Значи вместо на пица, ще те водя на фитнес



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 22:27



Кхъм, а за какво ставаше въпрос!?



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано05.08.05 22:32



За това, че отказвам да повярвам в дадено твърдение-извод, който сам съм си извадил на база на три негови думи.

Всеки мъж в живота си е забождал по един змей.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано05.08.05 22:48



Като не сте пробвали не дейте изкарва разни удобни извинителни теории.
Вижте



Редактирано от Гъзe на 05.08.05 22:49.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 23:51



Следя го от близо година този форум ... ти имаш ли представа колко е трудно да си изчистиш тялото от мазнини без химия и/или стероиди или само говориш по принцип?!



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 23:53



Много му се впрягаш, той тролира успешно в момента.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано06.08.05 00:50



Ами там има информация химията не е толкова страшно нещо има я навсякаде и без друго щем не щем я поглъщаме всеки ден. За стероидите не говоря имам предвид хранителните добавки като ел-карнитин.



Тема Пак избиваме към Offtopicнови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.08.05 12:51



L-Carnitine съм приемал по-време на домашен фитнес и много тичане, наистина ускорява свалянето на мазнини, но след един месец се прави почивка, защото рецепторите в мастните клетки се насищат с него и почват да го отхвърлят (абе изпикаваш си парите, които си инвестирал) ... мога да ти защитя трактат на тема Фат-бърнери също така. Ефективни са само ако спортуваш ... а аз съм в криза/почивка в момента и ... все едно ще си давам парите на вятъра.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: freemit]  
Автор klasik (земен)
Публикувано08.08.05 10:48



Изглежда всеки мисли по някакъв начин на темата. Без значение дали има или не човек до себе си. Но мисля че само в Холивуд вярват на нещо/някой, който спира времето. А за нас добре би било да се съобразим с действителността, без да изграждаме виртуална такава.

Разликата във възрастта е пречка само, когато съществува разликата в мисленето! Тогава първата става оправдание за втората и връзката е обречена. Всички други неща са плод само на мисленето. За този случай индицират някои разговори и обещания на темата приятелство. И е логично до 2 години (най-много) след това от такова приятелство да се окаже, че само на единия му пука и прави някакви жестове, докато другия отдавна е забравил всичко (дори не си прави труда да напише смислен отговор на някое обикновено писмо по интернет - "много ме боли главата и то точно сега").

Всички ние ежедневно се сблъскваме с проблеми. Решаваме ги или пък не. Правим си съответните изводи или пък не.

Аз смятам че всеки човек през живота си търпи някакво развитие в какъвто и да било план. И понеже това развитие изисква да нанасяш корекции в "картата" (както беше написал един автор), то идва времето на мързела, когато уж нямаш "гумичка" да изтриеш старото и пак да нанасяш новото положение. Тогава започва надлъгването с времето, в което само ти може да загубиш. Защото живота си върви, хората се развиват, а да спреш, за да изчакаш някого да те настигне си е пълна глупост, дори един вид самоубийство. Сиреч - когато си избираш партньор се чувствай като в "магазин", където стоките са точно такива и ти може само да прецениш дали ти харесват. Не се залъгвай, че ще промениш някоя стока (някой човек).

Понеже всичко произтича от сърцето (и смисъла който влагаме в него) е нормално нещата да са сложни.

Та то е написано и в Библията (Еремия - 19/7):
/перефразирано/
Сърцето е най-измамливо от всички неща. И е отчайващо порочно. Кой може да знае това ?

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано08.08.05 13:09



много интересен въпрос...

честно да си призная, чак за толкова далечно време не съм се замислял...не знам що...гледам все в по-обозримо бъдеще

какъв ли бих бил на 45-50 години... о, само не ща шкембе и плешива кратуна!:-)) дано се метна на баща ми, който на 54 е строен като фиданка, без 1 излишен кг, с все още непобеляла коса...

тва за външния вид;-) а за останалото - ами представям си къща с кокетно дворче, куче, нещо като беседка в двора, където чета книга или пиша нещо на компютъра... от кухнята се носи вкусна миризма и потропване на чинии - чакаме гости...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор aпpил (STR8)
Публикувано08.08.05 18:31



Живот и здраве, след 20 години си се представям отново студент! Остаряващ бавно и красиво студент, свалил от плещите си бремето на похотта, катерещ гордо нагорнището на някоя може би безсмислена от практическа гледна точка специалност, като Философия и др. под.

Alternative Lifestyle. Alternative OS. Linux.





Тема Re: Интересно ми е....нови [re: aпpил]  
Автор klasik (земен)
Публикувано09.08.05 00:46



Това със студенцията все едно аз съм го писал бре. Само дето се надявам да сме със старото приятелче все така... (не обичам кратките връзки)

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор stefantcho (непознат )
Публикувано28.08.05 13:21



привет,
е, като станете на 50, като мен, още ше се мислите за млади, и аз така. Но ако не дай Бойе, дойдат сериозни болести, тогава си като на 65. И аз искам секс, А съм, би съм, и жена имам до мен, интересувам се от гей в интенет, ама не е с оная сила, която беше. Не че съм спрял да чукам, ама ми тр повече подготовка, т.н.
Всеки сам си избира живота, ако животът го допусне да избира...
а сега заглеждам млади и хубави момчета, облизвам се и толкова.
чао




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.