Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Интересно ми е....нови [re: freemit]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 15:49



Още един млад Дориан Грей. Младостта е времето, в което се правят най-сладките грешки ... аз какво да кажа на 30 ? Знаеш ли, че момчетата на твоята възраст вече не се интересуват от мен!?



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано04.08.05 16:12



Знаеш ли, че момчетата на твоята възраст вече не се интересуват от мен!?


Това не е вярно, или пък ако е важи за изшвестерелите ми набори, за които сериозна връзка означава 2-3 седмици заедно. аз си падам по големи. над 26-27 години



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: asperja]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано04.08.05 17:09



Ами аз ще стана един млад милионер. Обещавам че ще ви прибера под крилото си някой ден



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 17:11



Факт Христо последните ми опити ми доведоха толкова тъга и алкохол, че вече преследвам връстници и по-големи. Отдавна не съм правил срещи само за секс ..., сега предпочитам спокойствието и доверието в едни изградени взаимоотношения ..., но да не флудя с житейските си неволи ...



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 17:12



Хохохо :) мога добре да готвя.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор freemit (непознат)
Публикувано04.08.05 18:03



Аз си мисля, че разликата във възраста е проблем или пречка само когато си или много млад или много възрастен! Т.е. разликата в човек на 15год и човек на 18 и психически и физически е космическа, а между зрели хора на по 25 и 35години разликата е нищожна! Пък и признайте си че не сте изкласили кой знае колко след 20тата си госина



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: freemit]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.08.05 20:51



Ех, не с рогата де . На 20 бях доста безотговорен. Правех се на разбирач по всичко. Правех секс без предпазни средства (bareback ... кеф е). Сега съм уравновесен веселяк. Само съм малко тъжен, че вече не съм толкова атрактивен за по-младите ... и имам да свалям 10 килограма.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: martyr]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано05.08.05 19:42



10 килограма се свалят за месец и половина виж в интернет.



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано05.08.05 20:23



с голям риск за здравето и с обратния ефект-колкото си свалил + още толкова качваш



Тема Re: Интересно ми е....нови [re: Гъзe]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.08.05 20:34



Свалят се за 2 месеца с труд, който не ми е по силите. Всичко останало в интернет, което нагло си лепи етикета "диета" е опасно и не го препоръчвам. А аз съм на 10 сантиметра разстояние от титлата "Професионален диетолог" вЕрвай ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.