Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хемороиди и анален секснови  
Автор Varna_Boy (непознат )
Публикувано21.07.05 22:23



Бих искал да попитем възможно ли да се появят хемороиди от анален секс или за тях си има друга причина? Вредно ли да се практикува анален секс при наличието на хемороиди /некървящи/... Срам не срам да си попитам?



Тема Re: Хемороиди и анален секснови [re: Varna_Boy]  
Автор нopt (Strikedtrough)
Публикувано22.07.05 09:41



Наскоро приятелка ми разказа за своя приятелка, която много обичала анален секс и имала хемороиди. В крайна сметка в нейния случай била възможна операция за отстраняване на засегнатата тъкан и там някакво време след операцията, девойката вече спокойно практикувала анален секс.

Ама подчертавам, че това не съм го чул с ушите си пряко от потърпевшата.



Тема Re: Хемороиди и анален секснови [re: Varna_Boy]  
Автор jism (39/би)
Публикувано22.07.05 12:52



Прави си анален секс без да се притесняваш, че ще получиш "ЖИВОТОЗАСТРАШАВАЩО" кръвотечение, но и лекувай разширените си вени, ако е нужно направи си и операция - наистина е лека, има добри специалисти. За допълнителни консултации - на лична.



Тема Re: Хемороиди и анален секснови [re: Nikam]  
Автор Gary (човек)
Публикувано22.07.05 13:45



"Иначе, анален секс може да се прави при наличие на хемороиди, които не кървят, стига да има добра смазка. Счита се дори, че това си е вид масаж на съдовете, който спомага за подобряване на еластицитета на съдовата стена."

Напълно вярно. Казвам го от личен опит, но все пак зависи от стадия на който са хемороидите. Може би ако са в състояние при което е необходимо отстраняването им или ако кървят, аналният секс би влошил състоянието им.
Мен също много ме притесняваше този проблем до скоро и се плашех от мисълта за анален секс, и никога не бях стигал до него (но причината беше най-вече липсата на подходящ партньор). Предполагам, че състоянието ми не е тежко, въпреки че от 3 години насам получавах силно възпаление с възел веднъж годишно. Стигна се до там, че получих трайно разширени вени, но не кървят. При първото силно възпаление се стигна и до кървене и ми се наложи консултация с хирург, който каза, че няма нужда от отстраняване на хемороидите все още. При следващите възпаления, вече знаех какво да правя и не съм стигал до кървене. От месец насам имам приятел с когото "практикувам" редовно и анален секс. От тогава се чувствам много по-добре, което беше голяма изненада за мен. Разбира се, смазката трябва да е обилна, а партньорът много внимателен. Необходимо е при проблеми със стомаха, да обръщате внимание на храненето си и да не стигате до запек. Той е причинителя на хемороиди, а редовния анален секс (предполагам заради масажа на съдовете) действа здравословно. Много хетеросексуални приятели за които съм сигурен, че не са практикували анален секс, са се оплаквали, че имат хемороиди и то кървящи. Най-големия проблем при тях е, че не си обръщат внимание, преди положението им да стане много тежко.
Не съм лекар или с подобни наклонности. Просто споделих личния си опит. Мисля, че тук няма място за срам.



Тема Re: Хемороиди и анален секснови [re: jism]  
Автор Condor (новак)
Публикувано23.07.05 17:09



в такъв случай може ли да се приеме,че аналния секс до известна степен предпазва от хемороиди?



Тема Re: Могат ли да се лекуват?нови [re: Condor]  
Автор Varna_Boy (непознат )
Публикувано23.07.05 22:30



Могат ли да се лекуват без операция или трябва задължително да се оперираш? Има ли такива мазила за лечение... или появят ли се веднъж няма спасение без хирург?



Тема Re: Хемороиди и анален секснови [re: Condor]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано23.07.05 22:36



Предпазва и от рак на простатата



Тема Re: Могат ли да се лекуват? [re: Varna_Boy]  
Автор jism (39/би)
Публикувано25.07.05 18:59



Мазила за лечение, но не и "смазка при секс":

Haemorrhoidal
Heparoid Leciva
Ultraproct
Procto Glyvenol
Mastu S forte
Pilex

Първите 2 са в ценови граници до 3 лева, вторите 2 са в границата на 7 лева, лично аз много работя с тях; а с последните 2 имам малък опит.
Винаги передписвам таблети Detralex !!!
Хомеопатичното лечение - то е задължително при мене.
При усещане за пълнота в ректума; при усещане като боцкане с игличка; при изпъкнали хемороиди; при хемороиди със синкаво-лилав цвят; при фисури (мънички,едвам забележими нацепвания на кожата около ануса); при такива със запек; при усещане на сърбеж; при влошаващи се от топлина и запарване; при такива върху които има все едно полепнала, жълта като мед тънка суха коричка(крусти)... при всички изброени оплаквания прилагам РАЗЛИЧНО лекарство... Затова помолих, ако искате - за личен контакт.
Това е едно наистина сериозно за лечение заболяване.



Тема Re: Могат ли да се лекуват?нови [re: jism]  
Автор kikot (непознат )
Публикувано21.11.05 11:22



Здраveite, slu4aino vidyah tova mnenie i iskam da pitam koe ot tezi lekarstva e za uporite analen surbeg koito imam ot dulgo vreme?



Тема Всичките изброени са за хемороиди ...нови [re: kikot]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано21.11.05 11:30





(Ректален сърбеж

Инфекции от глисти, гъбички, генитални брадавици (папилома или HPV), и струпеи може да предизвикат ректален сърбеж. Понякога може да бъде симптом на хронично заболяване, като диабет, псориазис, себорея или цироза на черният дроб.)

Трябва ти истински лекар. Понеже ти виждам мненията в Медицинска, Медицина и Алтернативна - един личен съвет: Бегом при личният лекар и искай направления за специалист. Интернет не е място за диагнози и лечение. Може да е нещо сериозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.